Star Trek

• USA Star Trek (více)

Série(2) / Epizody(22)

V tomhle animovaném seriálu nadabovaném herci z původního Star Treku míří hvězdná loď Enterprise za novými dobrodružstvími. (Netflix)

Recenze uživatele Shakaar k tomuto seriálu (1)

Star Trek (1973)

Taková slabší náhražka za zrušený seriál. Ze serie jsem viděl asi tak 10 epizod, možná víc epizod. Na seriálu je hodně vidět že je určen pro malé děti. Témata se trochu opakují, včetně postav z původní serie. Sem tam se objeví i nějaké nehumanoidní druhy, které v TOS nemohli realizovat, ale to je tak vše. Když už nic tak to slušně zakončuje serii jako takovou, ale na to že to byl animovaný seriál a že měli větší možnosti (od lodí až po scenerie) to je trochu promrhaný potencial.Update: Měl jsem krátkou chvíli a mrkl jsem vcelku na komplet. V podstatě se moje hodnocení nemění. Snad proto, že je cítit trochu pachuť, že to bylo v podstatě upraveno pro děti a vysíláno v ranním čase, což ještě více degradovalo serii a následně ji zavrhl i otec Star treku Gene Roddenbery. Přesto ale nabídla možná víc než původní serie a hlavně je nadabována původními herci a byla oceněna cenou Emmy v roce 1975 za nejlepší dětský seriál, což byl pro tvůrce odměna za dobře udělanou práci, která epizodně stála něco okolo 70 tisíc dolarů a vyžádala si tříměsíční práci. ()