Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Za nadvlády Impéria sa Obi-Wan Kenobi vydáva na kľúčovú misiu. (Disney+)

Diskuze

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Já někde četla, že Maula odsunuly kvůli nějakému skandálu jeho představitele, že dokonce už na tu roli trénoval ale pak měl něco hodin na instagram nebo jinou sociální síť, a tak z toho rychle sešlo.

na příspěvěk reagoval Merengues9, LizianShaw

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Zajímalo by mě, kolikrát tu bude ještě zmíněna nelogičnost celého střetu, kvůli jedné blbé větě (!!!) ve čtyřce.

V novém interview zmínili, že původně tu měl být Darth Maul, ale pak se rozhodli pro slavnějšího soupeře.

Znamená to, že by tedy jen okopírovali akci z Clone Wars, kde Maul byl zabit?

Doufám, že se ještě Maula někde dočkáme.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, W.Dow, meti

jim_clark65

jim_clark65 (hodnocení, recenze)

Viem, že tá "przniteľka" Kathleeen avizovala dve bitky medzi Anakinom a Obi-Wanom a tým pádom chcú ísť fakt mimo "canon"? Obi-Wan by mal mať jednu bitku s Darth Maulom a nie s Anakinom, pretože sa stretnú po prvý krát až v 4ke. Síce sa môžu zahrať so slovami Vadera (ktoré povedal Obi-Wanovi v 4ke) ale to budú ohýbať celú dejovú linku a bude to videné, ako číry "nostalgy bait". 

Jediné, čo by mi prišlo, ako tak v rámci "pravidiel", by bolo, ak by sa stretli "cez silu" resp. na diaľku. Inak to bude "ohýbanie" predlohy len za bezduchým a nezmyselným účelom väčšieho "hypu".

meti

meti (hodnocení, recenze)

Vzhledem k tomu, kdo dostal do ruky scénář a režii se od toho asi moc očekávat nedá, ale třeba příjemně překvapí, jako Mandalorian. 

Je hrozná škoda, že Tarrantina nepustili ke Star treku. 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Eodeon

Ja ho nepoznal. To je ten z te rasy na Utapau, jak si v comicsech stezuje, ze ho ta Jocasta nenechala si cisti co chtel? 

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

PKD

ten veleinkvizitor z teaseru je děsně creepy. což jedině vítám. v komiksech o Vaderovi je to trapák a v první sezóně Povstalců je to karikatura. čili pokud live-action verze té postavě konečně dodá nějaký zajímavý rozměr, třeba to zpětně vrhne větší lesk i na ty jeho předešlé kresleňácké inkarnace.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Knowho

To je klasika. 😂 A ja mam jeste neco lepsiho, kup si tricko s napisem, Sith happens! To je totalne k uvaleni a lepsi SW for jsem za ty roky snad nevidel. Navic mi to ewokuje muj vysoce oblibeny Predator 2.😂

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Teď jsem si všiml, že jsem tam 2x napsal, že je to druhá série... ach jo😂

na příspěvěk reagoval PKD

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Kincl

Tohle je tu už od 2. řady Rebels (Česky Povstalců), konkrétně od 2. série myslím .D

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Kincl

To myslíš ten tentononc z Rebels, jak to někdy inkvizitoři používají jako vrtuli? ;-)))

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Akorát co to je za zbraň jak tam rotují ty meče :/ :D zas nějaká vymyšlená blbost :D

na příspěvěk reagoval PKD, Knowho

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

fabecc1222

Tak to zní hodně diváckofanouškovsky přitažlivě. Jen aby to ale sedělo s tím, co víme. Jak jsem zde s kolegou krátce rozebíral.;-)

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

PKD

Jsou potvrzeny dva souboje s Vaderem, k tomu určitě krouhne nějakého inkvizitora, řekl bych, že ho bude zapínat určitě dost často :)

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Sigebert

Tak to rozhodně. To by byla vskutku hovadina, když to nemá popírati ofiko události. Jak říkám, zapnout...vypnout. A stačí.;-)))

na příspěvěk reagoval fabecc1222

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

PKD

No to neříkám, ona je spíše obava aby ten meč nevytahoval moc často, respektive aby to dávalo v návaznosti smysl. 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

fabecc1222

V tom se moc neorientuji. Já mám hl. doma gamefilmy z pro mě geniální Battlefront II z 2017 a ten Fallen order. Takže ti asi moc nepomohu.:(

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Sigebert

Ale i tak, občas nějakou tu akci musel předvésti, jináč by to byla dosti nuda.;-) Jen šmírovati nějakého kluka, hehe. Já osobně předpokládám, že aspoň v 1 díle ten svítící meč vytáhne, když už nic.;-)

na příspěvěk reagoval Sigebert

Související novinky

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

V současné době hraje u studia Disney prim spíše seriálová odnož Star Wars. Poslední celovečerní film jsme v kinech viděli téměř před čtyřmi lety, od té doby jsme však dostali seriály Ahsoka, Andor,… (více)

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023

Jedním z důvodů, proč se vůbec povedl vznik seriálu Mandalorian, byl tehdejší technologický průlom zvaný StageCraft, jenž byl od té doby použit v řadě dalších filmových i seriálových produkcích. V… (více)

Kevin Costner kraluje televizním ratingům

Kevin Costner kraluje televizním ratingům

19.11.2022

Rod draka? Obi-Wan Kenobi? Nebo snad Pán prstenů? Kdepak. O největší americkou televizní premiéru letošního roku se nakonec postaral Kevin Costner a seriál Yellowstone scenáristy a showrunnera… (více)

Reklama

Reklama