Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Cherubin odpad!

Příliš hrubé, příliš sprosté, příliš primitivní, příliš o ničem. Tomuto druhu humoru jsem nikdy nepřišla na chuť, nechápu, co se lidem na tom líbí... ()

Rafa

Plusy: Kultové hlášky, postavy a mnoho zábavy. Mínusy: Pre nenadchnutého diváka, ktorého ošial South Park nedostal je to dielo priemerné a snáď i nudné. Sám som nevidel viac než zopár častí. ()

Švédy

Kultovní seriál. co k tomu dodat. ze začátku sem se smál jen těm sprostým slovům a nadávkám ale když sem díly viděl po několikáté tak sem se smál už úplně všemu, nejvíc samozřejmě vtipům a krutárnám které páchá Cartman. a i když třeba 4-5 série vypadala že seriál upadá, po shlédnutí 7. a 8. série jsem musel změnit názor protože témata dílů jsou naprosto geniální a skvělé krizizují a parodují americkou společnost. a tomu se já jako anti-amerikanista směju 2x více. jen tak dál hoši. ()

haasha

Kdo si myslí, že South Park je pouze přihlouplý seriál těžící ze sprostých vtipů, to hrubě nepochopil. Ač velmi sprostý, tak je to především politická satira a jeho humor není pouze pro primitivy, ba naopak. ()

DonParegio

A skara zabilin kennyho ti parchanti tak toto je moja najoblubenejšia veta.Prave prebieha akcia top ten kenny´s deths na www.mtv.de.čo take mám povedať ktomuto serialu jednoducho nemá chibu.no bez kennyho a kartmena by to až taká fáza nebola. ()

eeddiiee

Hodně odzbrojujících vtipů, ale někdy mi to přišlo až moc. Zvláštěpak rasistické vtipy na černochy. Ale jinak jsem se vždy skvěle bavil. ()

parabella

su to ale parchanti! zabili kenyho :( ale ten vzdy obzivne a spolu s ostatnymi kamosmi ktory su dost neslusni vyvadza riesi a poucuje ostatnych :D ()

Marduk665

Nieco uzasne ked pozeram South Park tak uplne zabudnem na vsetky svoje problemy.South park je vyborny serial a taktiez vyborny film.Ale Cartman je najlepsi!!!!!:D ()

Špinič

Asi najlepší animák. Je úžasné sledovať ako dokážu v takmer každej časti trafiť do čierneho a vyjadriť sa k aktuálnym situáciám tým najpravdivejším spôsobom. Je dôležité si aj všimnúť vývoj seriálu, ktorý v prvých sériách trpí nedostatočným rozpočtom, čo je naozaj vidieť, ale v druhej polovici ponúka nekonečnú jazdu najvtipnejších a najpresnejších gagov. 100% ()

eFrankie

"Já nejsem tlustej, jsem svalnatej" ... čtyři malé děti, sprosté jak parta dlaždičů. Mělo to ale svoje kouzlo a miloval jsem to! ()

wojciech

Jeden z mála komediálních seriálů, jehož míra zábavnosti s přibývajícími sériemi neklesá. Nicméně český dabing snižuje SP o několik tříd níž. Oblíbené díly: Starvin' Marvin in Space (311), The Tooth Fairy´s Tats (402), Scott Tenorman Must Die (501), Lil' Crime Stoppers, (706) Casa Bonita (711), Good Times With Weapons (801), AWESOM-O (802), Marjorine (909), Ginger Kids (911), Go God Go (1012-1013), Guitar Queer-o (1113), Pinewood Derby (1306) ()

Phillippus odpad!

Trápna karikatúra spoločenskej satiry v štýle Simpsonovcov. Idiotská animácia a stavanie deja na hovnách a nadávkach posielajú túto stupiditu do kráľovstva "odpad". ()

panic25

animovaný seriál pro dospělé, který má neskutečné náměty jednotlivých dílů to je opravdu neuvěřitelné scenáristi tohoto seriálu musí mít opravdu velkou fantazii ()

Tonyluk

Zdarvím Vás mý malý přátelé se svými malými sny :-D Tak tohle je jen jedna z mnoha skvělých hlášek! určitě ho neřadím na stejnou linii jako jsou Simpsnovi. Ale na první tři série nedám dopustit. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi