Dannyho parťáci

• USA Ocean's Eleven (více)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

andydufrsn

Hodně dobrá lehce akční komedijka svěží jak dech po mentolce! Film ani na chviličku nezpomalí a nezačne nudit a celá parta je tak sympatická, že Vám ani nevadí, že je to parta čórkařů, kterým byste nejradši usekali ruce, pokud by sáhli na něco vašeho. Herci se prý vzdali svých tradičních obrhonorářů, aby si mohli ve filmu zahrát a tak mám pocit, že Pitt se chtěl aspoň najíst, protože ve filmu není moc záběrů, kde něco netlačí do hlavy! ()

SeeSaw

Soderberghova absolutní špička co do pop-cornové zábavy jednadvacátého století, vytuněná vyváženou dávkou elegance, vtipnosti a elitním hereckým obsazením, které srší charismatem kam se podíváte. Srdcová záležitost ! ()

Hrnek

Hviezdne herecké obsadenie a skvelý plán zlodejov. Ten je tak netypický, že oproti iným filmom o lupičoch, sa javí ako novátorský. A ešte k tomu je to komédia. Julia Roberts sa tam trochu nehodila. Ale hlavne, že im to vyšlo a že ho obrali o prachy. ()

Seiby1

Ukrutně rychlá jízda v nablýskaném fáru po Dé Jedničce, která je z "88%" opravená, bez zácpy a kamionů a hlavně bez exitů. ()

Fiffty

Perfektné herecké obsadenie a zaujímavá krimi komédia o veľkolepej lúpeži kasína, premyslený plán do posledného detailu a skvelé finále. Taktiež Clooney-mu myslím, že ta rola sadla skvelo. ()

MiLuka

Kdyby byli všichni zlodějští padouši tak SEXY jako ty Dannyho - Clooney, Pitt, Damon, možná, byste jim to párkrát i nechali projít. Soderberghovi se povedlo natočit film, kde nechybí napětí, humor, ironie, nadsázka, sex-appeal, prostě nic, a ještě se na to díky všemu tomu luxusu skvěle dívá. Obsazení i hudba je na jedničku, jen Julia tu opět hraje jak vosková figurína. Brad tu naopak vypadá úžasně a jak mu řekl sám Danny: "je tu moc pěkně vyfešákovanej". Docela bych mu věřila, že ty svoje miliony utratil za hadry. ()

T1000

Někdo vyrůstá u večerníčku a kouzelné školky, já vyrostl na Dannyho parťácích. Tento film je prostě bezchybný, Pitt jak neustále něco jí, Matt Damon jako nejistý Linus, Casey Affleck a Scott Caan, kteří se hádají kvůli každé blbosti. Okouzlující Julia Roberts a George Clooney s vynikajícím plánem, tak tahle by se dal shrnout tento snímek. Vynikající humor, který vám vždy po nějakém čase zlepší náladu a hlavně mistrovská loupež 100 miliónu dolarů a do toho úžasný soundtrack. ()

SNCIS

"Vždycky vyhraje kasino, hraj, jak chceš dlouho, ale kasino tě obere. Jenže, když máš dobrou kartu, vsaď hodně, pak ty obereš kasino." - 100%. ()

Tucne.prasa odpad!

Clooney sa celý čas priblblo usmieva. Pitt v každej scéne niečo požiera. Julia má gamby, oduté ako šimpanz. Damon hrá ako člen ochotníckeho divadla, prvý krát na scéne. Asi tomuto filmu ublížilo 20 rokov, ale keďže to pozerám teraz, hodnotím teraz. A túto nudnú, zle zahranú zlátaninu nemôžem oceniť ani jenou hviezdičkou. ()

mistr97

Dannyho parťáci vynikají zejména díky hereckému obsazení, když se v hlavních rolích objevuje hned několik opravdu velkých jmen. Hlavně díky nim se dá film zařadit před mnoho jiných z tohoto žánru velkolepých loupeží, které jsou si všechny dost podobné. Děj je jako obvykle docela slušný, prostě taková klasika, ale mohl by být ještě o něco více propracovaný a překvapivý, aby kvalita filmu nestála tolik na samotných hercích. 75 % ()

Semington

několik filmových hvězd a heist film, tuhle kombinaci vybrali dobře protože se na každý charakter podíváme trochu víc a ne jen na chvilku, hned víte kdo hraje koho a výborně to na něj sedí. Snad každá postava mi byla sympatická a zábavná- nebyli mi naprosto k ukradení. No prostě řekl bych že je to takovej klidnější film a udělali to tak aby jsme se podívali na ty hollwoodské hvězdy a trochu je ocenili. Možná se mi to zdálo ale myslím že nikdo nemusel ani tak přehrávat a byl dost přirozenej, prostě hráli sami sebe. tenhle film si takhle pustit na večer je úplně skvělý nápad. Hrozně zábavná jízda za mě plnej počet. ()

Bizap123

Zdá se mi, že ani obsazení tolika hvězd to nezachraňují, je to poměrně suché, nezajímavé a jde vidět, že to je film udělaný pro masy. Kdyby nebylo toho závěrečného vyvrcholení, které je za mě perfektní, prostě to co se stane bylo naznačeno a ne každému to v zápalu akce dojde, jakože já byl hodně zmatený, takže to mě překvapilo, kdyby toho nebylo, tak dávám 3 hvězdy, takhle 3,5, bohužel nemám rád takové jednoduché filmy. ()

gggggg

S môjho pohľadu len priemerný film o lúpeži, ktoré tlačí k výšinám len herecké obsadenie, lenže slabší dej ho zase zráža dole. ()

Indio

Po dvaadvaceti letech pořad Parťáci šlapou a člověk jen žasne nad dobře namazaným strojem. Ve svých mladých letech jsem nad touto dnes klasikou lehounce vohrnoval nos ale dnes vím, že to byla mladičká… prostě jsem byl vocas. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)