Obsahy(1)
Obsahem tohoto pestrého zábavného pořadu jsou humorné scénky, pěvecká čísla, hudební vystoupení a rozhovory se zajímavými hosty. (Česká televize)
Účinkují
Jitka Molavcová
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (video kompilace)
Jiří Císler
Československo
Nejlepší filmy:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Zlatí úhoři (1979) (TV film)
Anna Wetlinská
Československo
Nejlepší filmy:
Signum laudis (1980)
Spiklenci slasti (1996)
Jak básníkům chutná život (1987)
Miloš Kopecký
Československo
Nejlepší filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilace)
Dům na nebesích (1984) (divadelní záznam)
Byl jednou jeden král... (1954)
Dagmar Havlová
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Josef Dvořák
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (divadelní záznam)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Laďka Kozderková
Československo
Nejlepší filmy:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Fešák Hubert (1984)
Petr Nárožný
Československo
Nejlepší filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (hudební videoklip)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ondřej Suchý
Československo
Nejlepší filmy:
Dva z onoho světa (1962)
Václav Štekl
Československo
Nejlepší filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Inka Zemánková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Hotel Modrá hvězda (1941)
Mučedníci lásky (1966)
Rukavička (1941)
Helena Růžičková
Československo
Nejlepší filmy:
Revizor (1971) (divadelní záznam)
Světáci (1969)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Zlata Adamovská
Československo
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (divadelní záznam)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Naďa Urbánková
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Na samotě u lesa (1976)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Luděk Sobota
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Miloslav Šimek
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - moderátor
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Lenka Filipová
Československo
Nejlepší filmy:
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Lýra 50 (2016) (koncert)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Waldemar Matuška
Československo
Nejlepší filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilace)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Všichni dobří rodáci (1968)
Karel Zich
Československo
Nejlepší filmy:
Mňága - Happy End (1996)
Královský gambit (1974) (TV film)
Zlá noc (1973)
Eva Pilarová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilace)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV film)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)