Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty (Adam Sandler), objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA. (Netflix)

SMEKY88

Adam Sandler se životně trefil! Dramatické role mu sedí a umí to zahrát geniálně. Lidé ho nemají rádi kvůli tomu, že je komik a berou, že jeho filmy jsou více méně odpad a v každém z nich hraje debila, ale já to mám naopak, já ho prostě žeru. Tento film je prostě dobrý. Sportovní filmy mám rád a i když je tento snímek občas chybný tak je i tak furt geniální a žeru ho. Sandler tu je jako tatka přerostlého dlouhána, který pracuje ve Španělsku na stavbě a občas si zahází na koš aby měl nějaké peníze navíc a jeden den mu to vyjde Sandler ho zde uvidí a hned v něm vidí potencionál a talent a snaží se ho dostat do týmu kde dělá skauta. Jenže po velkých zkratech to nevypadá dobře, ale jak se říká každý si zaslouží druhou šanci a ono to nakonec vyjde. Sandlerova postava se stane asistentem trenéra a jeho dlouhán se stane hráčem v NBA, krásný konec a doporučuji se na to podívat svým pohledem. 9/10 ()

jirikzaboj

Z filmu jde nejvíc cítit láska Stanleyho k basketbalu, která funguje naprosto přirozeně a dokonale, protože se Adam Sandler sám netají obrovskou láskou k tomuto sportu. Ostatní (ne) herci to mají ale podobně, protože většina z nich hrají sami sebe a není to o nic víc komplikovanější. Hustle oplývá i typickými šablonami a klišé. Narozdíl od jiných motivačních a sportovních filmů je ale výrazně staví do pozadí a glorifikuje samotný basketbal a jeho pozadí, které může být samozřejmě velice inspirativní. Není to světoborný a už vůbec ten nejlepší sportovní film, ale na feel good kvalitní večerní koukání obstojí na výbornou. ()

leafroller

Myslím, že to není film pro každého, i když vydržet by ho měl bez problémů každý. Já měl to smůloštěstí, že jsem basketbal dlouhé roky hrál a mohl si tedy ve filmu najít drobnosti, které jiný asi příliš neocení. Byly to hlavně tréninkové metody a cvičení. Hodně mě překvapila plejáda slavných basketbalistů, kteří se ve filmu mihli. A i když jsem z nich poznal jen málokoho, jsem přeci jen už starší ročník, tak dvě generace pozadu, je hezké, že se dali s Adamem dohromady, protože basket je třeba propagovat vždy a všude.85% ()

JayVr

Pokud mě něco v mém krátkém filmovém životě překvapilo, tak je to Adam Sandler ve vážnějších rolích, on nemine. Ačkoli basketu rozumím asi tak na úrovni tělocviku na základní škole, z filmu jsem nadšený. Ikdyž nejste velký fanoušek basketbalu, film vás dokáže vcucnout a  vy si přejete, aby to tak zůstalo. Jsem rád, že až na pár věcí to nebylo zkaženo Hollywoodským kýčem. ()

KozelB

Mám rád filmy se sportovní tématikou. A mám rád Adama Sandlera ve vážně roli. Nicméně k plnému počtu mi chyběly silnější ostatní postavy. Hlavně syn majitele klubi byl tak jednoduchý až otravný charakter, že mi tu zápletku dost otravil. Ale většina profi basketbalistu mě opravdu potěšila. Škoda že Shag neměl více prostoru. ()

Sjoduk

Konečne dobrý film s Adamom Sandlerom. Nemám rád jeho komédie, ale toto bol športový film, samozrejme aj s vtipnými vsuvkami, ale nie komédia aké zvykne natáčať. Z môjho pohľadu toto bol klasický športový film, so štandardnou zápletkou pre takéto filmy. Ale bol urobený dobre, takže ma to nenudilo, jednoducho sa mi pozdával scénár. Viacmenej som si to užil. Sandler bol dobrý, dokonca aj profi basketbalista v hlavnej úlohe Juancho to zahral celkom fajn. Na rozdiel od niektorých iných športových filmov, kde šport robia herci/kaskadéri, tu boli profesionáli, takže športové výkony boli autentické, teda o to lepšie pre diváka. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023