Reklama

Reklama

Ocenění

Reklama

2019 - 18th Tribeca FF

Nejlepší americký hraný film

plakát

Burning Cane

Nejlepší zahraniční hraný film

plakát

Kolibřík

Nejlepší dokumentární film

plakát

Ptáčata

Nejlepší herec v americkém filmu

foto

Wendell Pierce

(Burning Cane)

Nejlepší herečka v americkém filmu

foto

Haley Bennett

(Swallow)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Edgar Nito

(Huachicolero)

Nejlepší americký hraný film

Nejlepší zahraniční hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec v americkém filmu

Nejlepší herec v zahraničním filmu

Nejlepší herečka v americkém filmu

Nejlepší herečka v zahraničním filmu

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena za nejlepší režii dokumentárního filmu

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Nejlepší krátkometrážní animovaný film

Cena Student Visionary

Nejlepší kamera v americkém filmu

Nejlepší kamera v zahraničním filmu

Nejlepší kamera v dokumentárním filmu

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář v americkém filmu

Nejlepší scénář v zahraničním filmu

Cena Nory Ephron

Cena za interaktivní styl vyprávění

2018 - 17th Tribeca FF

Sedmnáctý ročník filmového festivalu Tribeca se konal od 18. do 29. dubna v New Yorku. Tři ocenění získal snímek Kenta Jonese Diane. V kategorii zahraničních filmů bodovala dánská komedie Sankt Bernhard Syndikatet, která získala cenu za scénář a nejlepší mužský herecký výkon. Pozadu nezůstal ani Kypr, film Smuggling Hendrix si vysloužil ocenění za nejlepší zahraniční hraný film. V kategorii nejlepšího dokumentu zvítězil americký snímek Island of the Hungry Ghosts. Tribeca FF nabídla v tomto ročníku 96 filmů, z nichž 74 bylo ve světové premiéře.

Nejlepší americký hraný film

plakát

Diane

(Kent Jones)

Nejlepší zahraniční hraný film

plakát

Pašování Hendrixe

(Marios Piperides)

Nejlepší dokumentární film

plakát

Ostrov hladových duchů

(Gabrielle Brady)

Nejlepší herec v americkém filmu

foto

Jeffrey Wright

(O.G.)

Nejlepší herečka v americkém filmu

foto

Alia Shawkat

(Duck Butter)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Shawn Snyder

(V prach)

Nejlepší americký hraný film

Nejlepší zahraniční hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec v americkém filmu

Nejlepší herec v zahraničním filmu

Nejlepší herečka v americkém filmu

Nejlepší herečka v zahraničním filmu

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena za nejlepší režii dokumentárního filmu

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Nejlepší krátkometrážní animovaný film

Cena Student Visionary

Nejlepší kamera v americkém filmu

Nejlepší kamera v zahraničním filmu

Nejlepší kamera v dokumentárním filmu

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář v americkém filmu

Nejlepší scénář v zahraničním filmu

Cena Nory Ephron

Tribeca X Award

Reklama

2017 - 16th Tribeca FF

Nejlepší americký hraný film

plakát

Drobné si nechte

(Rachel Israel)

Nejlepší zahraniční hraný film

plakát

Sofiin syn

(Elina Psikou)

Nejlepší dokumentární film

plakát

Bobbi Jene

(Elvira Lind)

Cena diváků pro hraný film - první místo

plakát

Ženou z boží vůle

(Petra Biondinaa Volpe)

Nejlepší herec v americkém filmu

foto

Alessandro Nivola

(One Percent More Humid)

Nejlepší herečka v americkém filmu

foto

Nadia Alexander

(Blame)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Rachel Israel

(Drobné si nechte)

Nejlepší americký hraný film

Nejlepší zahraniční hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec v americkém filmu

Nejlepší herec v zahraničním filmu

Nejlepší herečka v americkém filmu

Nejlepší herečka v zahraničním filmu

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena diváků pro hraný film - první místo

Cena diváků pro hraný film - druhé místo

Cena diváků pro dokumentární film - první místo

Cena diváků pro dokumentární film - druhé místo

Cena za nejlepší režii dokumentárního filmu

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Nejlepší krátkometrážní animovaný film

Cena Student Visionary

Cena Student Visionary - zvláštní uznání poroty

Nejlepší kamera v americkém filmu

Nejlepší kamera v zahraničním filmu

Nejlepší kamera v dokumentárním filmu

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář v americkém filmu

Nejlepší scénář v zahraničním filmu

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší dokumentární film

Zvláštní uznání poroty v katagorii nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v kategorii režie dokumentárního filmu

Cena Nory Ephron

Cena Nory Ephron - zvláštní uznání

2016 - 15th Tribeca FF

Nejlepší americký hraný film

plakát

Dean

(Demetri Martin)

Nejlepší zahraniční hraný film

plakát

Junction 48

(Udi Aloni)

Nejlepší dokumentární film

plakát

Do Not Resist

(Craig Atkinson)

Cena diváků pro hraný film

plakát

Here Alone

(Rod Blackhurst)

Nejlepší herec v americkém filmu

foto

Dominic Rains

(The Fixer)

Nejlepší herečka v americkém filmu

foto

Mackenzie Davis

(Always Shine)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Priscilla Anany

(Children of the Mountain)

Nejlepší americký hraný film

Nejlepší zahraniční hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec v americkém filmu

Nejlepší herec v zahraničním filmu

Nejlepší herečka v americkém filmu

Nejlepší herečka v zahraničním filmu

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena diváků pro hraný film

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena Student Visionary

Nejlepší kamera v americkém filmu

Nejlepší kamera v zahraničním filmu

Nejlepší kamera v dokumentárním filmu

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář v americkém filmu

Nejlepší scénář v zahraničním filmu

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší zahraniční hraný film

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší hraný krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v katagorii nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena Alberta Mayslese za nejlepší režii dokumentárního filmu

Cena Nory Ephron

Cena za interaktivní styl vyprávění

Tribeca X Award

2015 - 14th Tribeca FF

Nejlepší hraný film

plakát

Fúsi

(Dagur Kári)

Nejlepší dokumentární film

plakát

Demokraté

(Camilla Nielsson)

Cena diváků pro hraný film

plakát

King Jack

(Felix Thompson)

Nejlepší herec

foto

Gunnar Jónsson

(Fúsi)

Nejlepší herečka

foto

Hannah Murray

(Bridgend)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Zachary Treitz

(Men Go to Battle)

Nejlepší hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena diváků pro hraný film

Cena diváků pro dokumentární film

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena Student Visionary

Cena Student Visionary - zvláštní uznání poroty

Nejlepší kamera

Nejlepší střih v kategorii hraný film

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší dokumentární film

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší hraný krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v katagorii nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v kategorii režie hraného filmu

Cena Alberta Mayslese za nejlepší režii dokumentárního filmu

Cena Alberta Mayslese za nejlepší režii dokumentárního filmu - zvláštní uznání poroty

Cena Nory Ephron

Cena Nory Ephron - zvláštní uznání

Cena za interaktivní styl vyprávění

2014 - 13th Tribeca FF

Nejlepší hraný film

plakát

Vojačky

(Talya Lavie)

Nejlepší dokumentární film

plakát

Point and Shoot

(Marshall Curry)

Cena diváků pro hraný film

plakát

Šéf

(Jon Favreau)

Nejlepší herec

foto

Paul Schneider

(Začít nanovo)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Josef Kubota Wladyka

(Manos Sucias)

Nejlepší hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena diváků pro hraný film

Cena diváků pro dokumentární film

Cena za nejlepší režii dokumentárního filmu

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena Student Visionary

Cena Student Visionary - zvláštní uznání poroty

Nejlepší kamera

Nejlepší střih v kategorii hraný film

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší dokumentární film

Zvláštní uznání poroty v katagorii nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v kategorii režie hraného filmu

Cena Nory Ephron

Cena Nory Ephron - zvláštní uznání

Cena Tribeca Online pro nejlepší film

Cena Tribeca Online pro nejlepší krátkometrážní film

2013 - 12th Tribeca FF

Nejlepší hraný film

plakát

Raketa

(Kim Mordaunt)

Nejlepší dokumentární film

plakát

The Kill Team

(Dan Krauss)

Cena diváků pro hraný film

plakát

Raketa

(Kim Mordaunt)

Nejlepší herec

foto

Sitthiphon Disamoe

(Raketa)

Nejlepší herečka

foto

Veerle Baetens

(Přerušený kruh)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Emanuel Hoss-Desmarais

(V závějích)

Nejlepší hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena diváků pro hraný film

Cena diváků pro dokumentární film

Cena za nejlepší režii dokumentárního filmu

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena Student Visionary

Cena Student Visionary - zvláštní uznání poroty

Nejlepší kamera

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší hraný film

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší dokumentární film

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší hraný krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v katagorii nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v kategorii režie hraného filmu

Zvláštní uznání poroty v kategorii režie dokumentárního filmu

Cena Nory Ephron

Cena Tribeca Online pro nejlepší film

Cena Tribeca Online pro nejlepší krátkometrážní film

Reklama

2012 - 11th Tribeca FF

Nejlepší hraný film

plakát

Malá čarodějka

(Kim Nguyen)

Nejlepší dokumentární film

plakát

The World Before Her

(Nisha Pahuja)

Cena diváků pro hraný film

plakát

Každým dnem

(Travis Fine)

Nejlepší herečka

foto

Rachel Mwanza

(Malá čarodějka)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Lucy Mulloy

(Jedna noc)

Nejlepší hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena diváků pro hraný film

Cena diváků pro dokumentární film

Cena za nejlepší režii dokumentárního filmu

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena Student Visionary

Nejlepší kamera

Nejlepší kamera - zvláštní uznání poroty

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší dokumentární film

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší hraný krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v katagorii nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v kategorii režie hraného filmu

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší tvůrce dokumentárního filmu

Cena za převratnou inovaci

Cena Tribeca Online pro nejlepší krátkometrážní film

2011 - 10th Tribeca FF

Nejlepší hraný film

plakát

Jako opice

(Lisa Aschan)

Nejlepší dokumentární film

plakát

Bombay Beach

(Alma Har'el)

Cena za nejlepší režii hraného filmu

foto

Jeong-beom Park

(Musanilgi)

Nejlepší hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Cena za nejlepší režii hraného filmu

Cena diváků

Cena za nejlepší režii dokumentárního filmu

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena Student Visionary

Cena Student Visionary - zvláštní uznání poroty

Nejlepší kamera

Nejlepší střih v kategorii dokumentární film

Nejlepší scénář

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší hraný krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v katagorii nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v kategorii režie hraného filmu

Zvláštní uznání poroty v kategorii režie dokumentárního filmu

Cena Tribeca Online pro nejlepší film

Cena Tribeca Online pro nejlepší krátkometrážní film

2010 - 9th Tribeca FF

Nejlepší hraný film

plakát

Cizinka

(Feo Aladag)

Nejlepší dokumentární film

plakát

Monica a David

(Alexandra Codina)

Nejlepší herečka

foto

Sibel Kekilli

(Cizinka)

Cena pro nejlepšího tvůrce hraného filmu

foto

Kim Chapiron

(Psí útulek)

Nejlepší hraný film

Nejlepší dokumentární film

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Cena pro nejlepšího tvůrce hraného filmu

Cena diváků

Cena pro nejlepšího tvůrce dokumentárního filmu

Nejlepší hraný krátkometrážní film

Nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena Student Visionary

Cena Student Visionary - zvláštní uznání poroty

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší hraný film

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší dokumentární film

Zvláštní uznání poroty v kategorii nejlepší hraný krátkometrážní film

Zvláštní uznání poroty v katagorii nejlepší dokumentární krátkometrážní film

Cena za tvůrčí příslib

Tribeca Film Festival Virtual Best Feature Film

Tribeca Film Festival Virtual Best Short Film

Best New York Narrative

Best New York Documentary

Best New York Narrative - zvláštní uznání poroty

Reklama

Reklama