Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Z natáčení 4 - Nicollette Sheridan, Felicity Huffman, Andrea Bowen
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

buldock

Výborný seriál ze života neobyčejných amerických manželek a žen v domácnosti , plný svěžího , často také krásně černého a sarkastického humoru , velmi dobrých hereckých výkonů a důležité je , že netrpí nevyrovnaností jednotlivých dílů , jak je tomu často u podobných seriálových počinů zvykem. Po scénáristické stránce je seriál také na vysoké úrovni a vše doplňuje podmanivá hudba , která dodává filmu spolu se slušnou atmosférou tu akurátní porci mysteriózna a dramatična , které je zapotřebí. Seriál: 90% , OST: Steve Jablonsky - 85% ()

swed

Další z řady moderních seriálů. "Zoufalé manželky" představují tak trochu jiný pohled na americké předměstí. Osudy čtyř žen jsou tu kombinovány s lehce neuvěřitelnou zápletkou, které ale nechybí spád. Právě tahle (za uši přitažená) koncepce seriálu je tím nejlákavějším, co nám "Zoufalé manželky" mohou naservírovat. 8/10 ()

Hadža

Velmi povedena smes komedie,romantiky s primesi tajemna!Ve sve roli roste kazdym dilem hlavne famozni Marcia Cross jako Bree Van De Kamp!Perfektni oddechovka na pondeli vecer!Prima boduje! ()

type_B

Nejhorší jsou ty moudra na závěr, ale i jinak je ten seriál o ničem. Zápletky jsou tak trochu vycucané z prstu. ()

Gianni_B

Druhá řada není tak dobrá jako první. Zatímco první řada vytvořila nádehrný "oblouk" (tím, jak se nenápadně otevřela, táhla diváka pořád dál, dokud nedošla ke svému závěru, kdy hlavní zápletku pěkně uzavřela), druhá řada se delší dobu spíš tak nějak "plácá". Ovšem má cenu ji sledovat hlavně kvůli posledním čtyřem dílům, kdy se telenovela (poddotýkám, že opravdu velmi dobrá telenovela) mění opět v drama (a to ve výtečné drama), všechny linie příběhu začínají nabírat neuvěřitelný spád - a nedovolují snížit hodnocení. [Z důvodu nepochopitelné dramaturgie TV Prima jsem nyní nucen čekat na třetí řadu kdovíjak dlouho, neboť jsem první dvě řady sledoval až při druhém vysílání, a jelikož se třetí řada rozběhla, ještě než skončila druhá, musím nyní s třetí řadou počkat až na její případné opakování :( ] ()

kajas

Po prvním dílu jsem si zamilovala všechny čtyři "zoufalky", ale asi nejvíce Evu Longoriu jako Gabrielle Solisovou. Ani ostatní postavy nejsou vůbec špatné, seriál se ubírá dopředu a zatím se nezaseknul na nějakém mrtvém bodu jako (bohužel) "Ztraceni". Každou mrtvou kladnou postavu (Miku!) opláču, velice mě mrzelo, když jsem sledovala tu opravdu poslední epizodu. Nikdy na vás nezapomenu, holky moje. ()

Patw

Tento seriál se nedá popsat jinak než - perfektní. Všechny 'zoufalky' jsou skvělé, i když mým osobním favoritem je Bree. Přímo jako postava pro Marciu Cross. Seriálový hit! ()

lucifrid

Zábava, drama, plno zvratů... Nikdy mě to nepřestalo bavit, i když někdy už bylo těch zvratů moc. Ale právě proto, že si člověk nemohl být ničím jistý a naše hrdinky prožívaly jednu životní ránu za druhou, to bylo svým způsobem uvěřitelné a člověk se neustále bavil, postavám fandil a bál se o ně. ()

Laurent

Na první pohled rozpoznatelný vliv několika amerických seriálů, Twin Peaks, Sex ve městě a Gilmorova děvčata. Přičemž z těch posledních dvou si tento seriál bere spíš to lepší. Jinak buďme schovívaví, když jde o televizní seriál. Je to v celku dobré. ()

Lennnnna

Našla jsem seriál, který konečně vyplnil prázdné místo v mém srdci, které tam zbylo poté, co jsem se dočkala závěru mého milovaného Sexu ve městě. A Zoufalé manželky hrají na dost podobné notě. Která z nás by nechtěla vypadat a taky umět být takovou milou potvůrkou jakou je Gabrielle, zatímco většina z nás přitom připomíná spíš trhlou zmatkářku Suzanne a všechny nás přitom děsí, že by se z nás mohla stát taková lehce sterilní Bree, o noční můře v podobě "roztomilých" dětiček a utahané matky Lynette ani nemluvě. Jenže tyhle tři zoufalé (a jednu zoufalou a rozvedenou) manželky si snadno zamilujete, stejně jako humor, který seriál provází, obzvlášť pokud máte rádi humor černý a nadsázku. ()

Mikarda

Řada od řady lepší a kvalitnější. Manželkám nemám co vytknout - skvěle napsané posavy (mají toho tolik společného, ale zároveň jsou každá jiná) a herečky si mě postupem času omotaly kolem prstu. Jeden z nejlepších seriálů posledních dob! Rozesměje, rozesmutní, překvapí a taky přinutí se zamyslet. Perfektní! ()

Sheldra

Ve Wisteria lane se opravdu nenudí - sem tam někoho kuchnou, čas od času si podpálí barák a hlavně neustále vymýšlí, jak všechno zaonačit tak, aby bylo po jejich. No, tahle ulice není pro padavky! Humor je černý a opatřený dostatečným množstvím nadsázky, abyste si nepřipadali jako šmejdi, že se smějete cizímu neštěstí. Někdy je to dost drsné (ale to se musí, když nechcete natáčet pořád to samé), sem tam přimíchají trochu romantiky, kterou záhy vystřídá rozčarování, občas trochu uberou plyn a hodí vám kost v podobě nějakého toho moudra. Scénář je originální, dialogy svižné, herci výborní - obzvlášť hlavní čtyři dámy jedna druhé zdatně sekundují. Není to sice žádná myslivna, ale přesto se na další díl pokaždé těším jako děcko - už kvůli Gabinu potrhlému pobíhání, které mi zaručeně zvedne náladu nejmíň o 10 stupňů! ()

Beagle

V Zoufalých manželkách by si na své měl přijít snad každý. Máte rádi jízlivé hlášky? Černý humor? Romantiku a rodinná dramata? Vraždy a únosy? Mrtvoly v mrazácích i pod záhonky čerstvě a s láskou vypletých hortenzií? Sousedy s pohnutou minulostí (nejlépe několik let za mřížemi nebo v blázinci)? Sousedy, kteří vám rádi a s ochotou půjčí cukr do vašeho svátečního koláče, aby vás v zápětí pomluvili za prvním rohem? Manžele budoucí, minulé, současné, věrné, nevěrné, pod drnem přirozenou smrtí nebo přičiněním někoho z rodiny? Milence a milenky, kteří si tajně vedou deníček o vašich sexuálních hrátkách s latexem a pouty? Děti hubené i tlusté, hyperaktivní, malé pyromany i kleptomany, takové, co útočí na city každým svým roztomilým pohledem, adoptované, vlastní, děti sousedů, co vám rozbijí okno míčem a pak se běží schovat nebo to hodí na pomalejšího sourozence? Nebo patříte mezi ty, kdo bez bot od Louboutina nejde ani vynést smetí? Vidíte, já říkala, že každý si vybere...____6. řada je naprosto vynikající a striptérka Robin v podání Julie Benz neodolatelná...:)____7.řada docela úspěšně pokračuje v předchozími řadami nastavené kvalitě, i Vanessa Williams, která na Wisteria Lane přibyla, je velmi vtipná a skvěle se na ní kouká. ()

Chen

Nuda na usedlém předměstí je jen zástěrka. To co se děje v této čtvrti za fasádami zdánlivě klidných domů je mnohem zajímavější, než by člověk čekal. Máme tu klasické lidské problémy s láskou, dětmi atd., ale i netradičnější záležitosti typu "mrtvola pod bazénem". A k tomu navíc neodolatelný humor. Někdy se prostě vyplatí pustit televizi. ()

HappySmile

Zábava, romantika, drama, detektivka... je tu snad všechno, co si může člověk od seriálu přát! (SPOILER k páté řadě:) Nápad posunout pátou sérii o pět let dál a pozměnit tak některé postavy (přidat děti, změnit partnery, vizáž) se mi zdál nejdřív dost uhozenej a bála sem se, že tak seriál ztratí to, co na něm bylo to nejlepší, ale nakonec se to ukázalo jako skvělý nápad. Zoufalky totiž nabraly nový dech, odvíjí nové příběhy a je to pořád stejně skvělý! ()

Gee.Rocks

Zoufalky jsou srdeční záležitostí již mnoho let a jejich finále, definitivní konec, jsem těžce nesla. Žádný úpadek jsem v posledních sezónách nepozorovala. Zoufalky jsou jeden z těch seriálů, u kterého mnozí z nás brečí, protože tyhle dámy z Wisteria Lane jsou skvělé kamarádky a když se jim něco děje v životech a my nemůžeme zasáhout... Zní to pošahaně, ale je to tak. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006