Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

lilylove

Z tohodle filmu jsem byla naprosto nadšená,asi to bude tím že jsem na tom byla ve 3D a byl to první film který jsem ve 3D viděla.I když akční filmy moc nemusím tohle se mi moc líbilo,ani chvilku jsem se nenudila.Rozhodně jeden z nejlepších filmů vůbec a navíc párkrát jsem se i zasmála.Prostě úžasný film. ()

tommicek

Splněný sen comicsového fandy, vidět v jednom filmu pohromadě všechny své milované hrdiny v jejich nejlepší formě. Co na tom, že to má nějaké mouchy a logické díry, špičkování hrdinů je úžasné, triky taktéž, Alan Silvestri odvedl skvělou práci (jestlipak se zadaří a my ho uvidíme na vlastní oči v Praze?). Prostě skvělá zábava. ()

Vendelice

Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow na jednom filmovém plátně :D Přehlídka namakaných těl z fitka v uplých trikotech. Iron Man tomu dodává největší šmrnc :D Nevím, ale zdálo se mi až moc triků a akce ... místy až nepřehledné. V IMAXU to určo stojí za to :o) ()

Pavlo

Ako to mám povedať. Splnil sa mi detský sen, že uvidím veľa akčných komiksových postáv pohromade v takmer dokonalom filme. Výborná zmes akcie, efektov, humoru a hlášok, interesantného príbehu a kvalitných hereckých výkonov. Od Avatara najlepší blockbuster, čo som videl. Strašne sa teším na pokračovanie. ()

arcilotr

V oblasti komiksovek nemá konkurenci a neumím si představit, že by ji někdo v nejbližší době překonal. Spojení více než jednoho superhrdiny zafungovalo perfektně. Každý superhrdina dostal vyvážené množství hlasu a společně vytvořilo pěkný tým. Nejvíc jsem se těšil na procitnutí Hulka, který potom opravdu zářil až tak, že mu byl zbytek týmu k ničemu. To bylo asi jediné nevyvážení. Někdy se mi ale zdálo že i "ne-avengersové" jsou až moc schopní. Děj plyne celkem pěkně a nemá hluchá místa. Závěrečná bitva je pořádná pastva pro oči. Nechybí ani vtipné scény, zvlášt perfektní zakončení při dialogu Lokiho a Hulka. Tenhle film měl asi opravdu vše, co mít měl mít. ()

Jarb

To co jsem chtěl, jsem dostal. Hrdinové si zachovaly svojí tvář i v mixu ostatních hrdinů. Jediné mínus byl hlavní záporák, ten mě ze sedačky kina nedokázal vyrvat - 4* ()

johaniste

Přesně to co jsem ode Avengers čekal, to jsem také dostal.! Tvůrci věří v to, že znáte předešlé filmy jednotlivých superhrdinů. Je to správné, protože pokud bychom se zde seznamovali postupně s každým superhrdinou a jeho příběhem, vznikl by z tohoto takový "mišmaš". První třetina filmu je o tom jak se každý superhrdina dostáva na scénu, další třetina je o jejich postupném seznamování na letadlové lodi - myšleno doslovně. A poslední část filmu? Má cenu popisovat co v této části děje? Snad každý bude tušit, že zde se odehrává epické finále. Tvůrci si dokonale pohráli s hl. postavami a udělali z Avengers vynikající film, který má v sobě hodně akčních prvků, ale také dosti vtipných vsuvek, kterým se opravdu ze srdce zajmějete, ale i vážných scén. Avengers je film od kterého se hodně čekalo a myslím, že nám naše očekávání naplnil do poslední kapky. Jediný zápor, za který ovšem nemůžou tvůrci, jsou občasné chyby v titulkách( různé překlepy, namísto Hulk se píše Halk.) 95% ()

shalash

Trailer jsem nečetl a proto jsem byl celkem překvapen nutností znát superheroes. Nakonec mi to ale všechno tak nějak zapadlo. Pěkný scifi akčňák s pěknými efekty. Děj je ale podobný jako podobné filmy a dá se předpovědět co se stane téměř po hodině filmu. Na každý pád je to dobrá příležitost na oddech a relaxaci, při drsných hláškách a trapno proslovech jsem se celkem bavil. Jsou určitě lepší filmy, ale v žánru scifi je to lehce nadprůměrná šeď. ()

roboroz

Po všetkom tom "humbuku" okolo, jednoznačne obrovské sklamanie. Film som videl cca pred týždňom a už teraz si nemôžem spomenúť o čo v ňom išlo... Príbeh skutočne o ničom, aj tri hviezdy sú fakt dosť. :-( ()

bobyman

Od spider-man jsem poprvé byl v kině a nelituji peněz, které jsem do toho vložil. Podle mě nejlepší film svého druhu, od začátku do konce jsem se ani na vteřinu nenudil. Skvělé dialogy, skvělé efekty, skvělý děj prostě bomba. ()

pirate

Můžete o tom říct, že je to neoriginální, že je to jen o akci a že je to spatlanina. (Omlouvám se, zapomněl jsem připsat, že nesouhlasím.) Ale nemůžete popřít, že je to perfektní časovaná bomba, ve které si někdo pustil fantasii naplno, to platí hlavně pro akci a efekty a vsadil do toho všechny karty. Velice úspěšně. Avengers mají nejen záživný děj, ale i kvalitní hlášky, akci, které je dost a nedá se jí snad ani nabažit. Ovšem nemlátí se každou minutu. Najdou se i vědecké řeči. A hlavně efekty. Ty jsou udělané do poslední kapky. V životě jsem viděl asi pouze čtyři podobně dokonalé akční filmy a odjakživa miluji Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže, kterým bych dal 100% na první pohled, tedy jen tak za něco je nedám, ovšem tohle je svou akcí hravě zvládne. Možná se zdá, že jsem zaujat jen akcí, ale právě tu tenhle snímek nabízí ze všeho nejvíce a má se čím chlubit, jinak podle obsahu celého článku si jistě všimnete, že akce není jediné, co zdůrazňuji. Postavy jsou sympatické, Tony Stark alias Iron Man svými hláškami (i již zmíněnou akcí) přemůže klidně oba své sólové filmy, Captain America vypadá jako ještě několikrát tak větší borec a s Hulkem je konečně legrace. Technologie té doby někdy až k neuvěření. Finální bitva předvede schopnosti i hrdiny ve své největší dokonalosti a na to, že trvá pouze asi kolem dvaceti minut, tak si všech pořádně užijete (pouze Hulk je malinko méně vidět, ale stejně se předvede). 3D je bezva, přesto i bez něj to bohatě stačí. Prostě pecka roku, jen se nebránit. Nuže, kdo dnes natočí nějaký pořádný akční, (v rámci žánru) vtipný a hlavně záživný film. Vždyť měli v podstatě k dispozici pouze ohrané věci. Měli bysme tu snahu z toho udělat něco víc alespoň ocenit. Já dávám klobouk dolů. ()

Mer-Em

Nevím nevím, nějak sem čekal víc, hlavně od Whedona. Dopadlo to tak nějak tuctověji, přitom na první zhlídnutí sem se celkem dost bavil - 85%, podruhé a potřetí už to takové není, u většiny hlášek sem se cejtil celkem trapně a trochu mě zklamal i největší tahoun Iron Man, ale Hiddleston jako Loki je super a mile překvapil i Ruffalo, který je v roli Hulka snad ještě lepší než Norton. No pod 70% snad už nepůjdu:) ()

NeverEver

Tleskam. Zabavne, svizne, misty opravdu skvele hlasky ("Je adoptovany....") a na konec super akce. Film ma dve casti: prvni "ukaz mi co umis a ja ti reknu kam mi sahas" a druhou "one - konecne namichnuty - red team". Takova struktura filmu by se dala ocekavat. Nejdriv ukazeme (hlavne tem neznalym) odkud, kam, jak a proc prisli a pak je nechame radit. Z hlediska casu normalniho filmu a poctu hrdinu logicky nemuze jit rejza ani scenarista tak do hloubky jako u filmu o jednotlivych hrdinech, takze mensi povrchnost motivum nevycitam. Ocenuji hlavniho zapornaka - Tome jsi opravdu dobrej - jeste ne uplne okoukanej ksichtik, zadnej bijec a pritom zakernej jak zmrzlej chrestys. Zahrane to bylo hezky a uprimne se modlim, aby ses nezaskatulkoval - mas i na vic:-) Ackoliv se reziser snazi, aby kazdy z hrdinu mel stejne prostoru, nejvic se mi libil Robert a Mark. S polobohy mam problem od zacatku... jak se mam bat nebo soucitit s polobohem??? Captain A. a Legolas: takovy prumer s tim, ze Legolas me zaujal asi vic. (uz se tesim na dalsiho Bourna) Natasha sexy a rizna, ale ve srovnani s ostatnimi mi ji bylo lito, ze je vlastne "normalni" - i kdyz Angeline by nakopala zadek kdykoliv. Secteno podrzeno: dobra akcni zabava se spoustou vtipneho koreni a toliko americkeho patosu, ze by promenil i vodu na coca colu. :-) 4* Uz se tesim na druhy dil... jak pravil kolega "cerveny ksicht" mezi zaverecnejma titulkama :-) ()

draxus

Pro každého komixového fanouška tohle musí být obrovská událost (ono i nejen pro něj). Poměrně hodně propracovaný příběh, akce na každém rohu, skvělé efekty, skvělé hlášky a hlavně velká koncentrace nejznámějších komixových hrdinů na jednom místě. Řadím do oblíbených filmů a dávám pět hvězdiček. ()

stepanvaj

Nad očekávání vydařená týmovka pod taktovkou Marvel. Osobně jsem nečekal, že film mě bude tolik bavit - staví na ohraných klišé a na relativně jednoduchém příběhu, který dost připomíná handrkování okolo "kouzelné" kostky známé z 2. Transformerů. Světe div se Avangers fungují od začátku do konce...oceňuji tradiční porci humoru, precizní 3D a příběh, který zdaleka nestojí jen na Starkovi, ale dává prostor vyniknout zejména Hawkeymu či Black Widow... ()

niky88

Akce a pořádná dávka vtipu - hlavně díky příchodu Iron Mana na scénu. Hlášky typu "Bude mi ctí, Legolasi" mě opravdu dostaly. Doporučuju nejdřív shlédnout úvodní filmy jednotlivých avengerů, aby byl člověk zcela v obraze. Můžeme se jen těšit na další díly a snad i příchod ostatních Marvelovských komixáků. ()

pokoutnice

Hodnoceno s odstupem, slabin mají Avengers celkem dost - zcela zbytečnou a iritující postavu, kterou představuje Cobie Smulders (snad nejtrapnější jméno v celých dějinách Hollywoodu), trapně patetického Kapitána Ameriku, hojně zmiňovaný záhadný přerod Hulka v někoho, kdo najednou táhne za jeden provaz s ostatními, hlavního záporáka by měl asi hrát někdo, kdo nepůsobí tak roztomile, že by ho člověk nejradši chytil za ruku a odvedl si ho domů...ale co na tom sejde, uteklo to jako voda, bavila jsem se celých 142 minut, takže čtyři hvězdičky. Pátá je za Jeremyho Rennera a jeho luxusní luk, ten chci taky! ()

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)