Castle na zabití

Ukázka z filmu 5
Krimi / Komedie / Drama / Mysteriózní
USA, (2009–2016), 124 h 47 min (Minutáž: 40–45 min)

Předloha:

Barry Schindel (povídka)

Nathan Fillion, Stana Katic, Molly C. Quinn, Susan Sullivan, Jon Huertas, Seamus Dever, Tamala Jones, Ruben Santiago-Hudson, Penny Johnson Jerald (více)

Série(8) / Epizody(173)

Recenze uživatele Tryskomyš k tomuto seriálu (37)

Série 6 (2013) (S06)

Škoda, že od této série změnili hlas Kate. Teď ji mluví Hana Igonda Ševčíková a předtím nevím. Zvykla jsem si asi tak po pěti dílech. ()

Lovci pokladů (2013) (S06E06)

Hodně slabý díl, nezajímavý. Až na nové bydlení Alexis. ()

Vražda je věčná (2013) (S06E08)

Některé díly jsou prostě tak slabé, že mě vůbec nezaujmou, toto je jeden z nich. ()

V utajení (2014) (S06E12)

Pozor! Jen pro silné povahy. Castle jako chirurg. ()

Prkno a pořádek (2014) (S06E21)

Ryan a Espozito se snaží naklonit si Castla na svoji stranu. Celkem sranda. ()

Pravda (2014) (S06E22)

Tak konečně Beckettová našla svou pravdu. ()

V dobrém i zlém (2014) (S06E23)

A ejhle, Beckettová má vroubek z mládí. A co ten konec? To si dělají srandu, ne. Tak ještě že se můžu jít hned podívat na 7.sérii. ()

Unesený (2014) (S07E01)

Hned 1. díl nové série je celkem dost mysteriozní. ()

Montrealská stopa (2014) (S07E02)

Mysteriozní nádech 1. dílu se trochu ztrácí. Vlastně události poslední doby se dají logicky vysvětlit. Zvlášť po setkání v Montrealu. ()

Bezprostřední nebezpečí (2014) (S07E03)

Tento díl je opravdu mysteriozní. Není dost nepodobný filmu Neviditelný z roku 2020. ()

Vrah v síti (2014) (S07E05)

Další a další díly začínají být hodně dobré. Nezadají si s nejlepšími kriminálkami. Tentokrát jde o případ, kdy pachatel posílá policistům indicie, podle kterých mají poznat, kdo bude další oběť. ()

Tenkrát na západě (2014) (S07E07)

A tentokrát Westernový díl. Za mě tedy slabý příběh, jinak pěkné. ()

Zúčtování (2015) (S07E15)

Celkem drsný díl, kdy jde vážně o život Castlovi i Kate. Ale nádherný konec na policejní stanici. Uronila jsem i slzu, krásné, dojemné. ()

Hra na vinu (2016) (S08E12)

Tohle je vcelku úspěšný pokus o Saw hru. ()