Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

Rathalos

Arnold Schwarzenegger opat v akcii,aj ked je uz zrejme,ze je stary,ale aj tak sa stale drzi vo vybornej forme,samotny film je napinavy,krvavy,obcas brutalny,ma zaujimavy dej,cize v celku spokojnost,jedine,co mi vadilo,bola herecka Mireille Enos,vyzera hrozne,ako ziva mrtvola...:-) ()

Killingjoke

Takhle rozhodně ne! Na tenhle film jsem se po prvním traileru i docela těšil. Vypadalo to na slušnou akční pecku ze staré školy, s mým oblíbencem Arnoldem v roli tvrdého šéfa týmu DEA. Takže jsem si včera konečně pustil tenhle film a musím konstatovat, že David Ayer natočil největší sračku své kariéry, plnou naprostých nesmyslů a bez jakéhokoliv příběhu. Nelogičnosti a prvoplánová brutalita (jenž mimochodem ve valné většině popírá fyzikální zákony, což by se u rádoby realistického filmu asi stávat nemělo) stříkají z každého políčka filmu od začátku až po finále hraničícího s parodií. Možná to mohla zachránit aspoň osoba Arnolda Schwarzeneggera, jenže tady je prostě jeho role napsaná tak debilně, že to nezachrání ani charizma stylové akční ikony mého mládí. Mireille Enos žeru v roli, jakou ztvárnila v seriálu The Killing, ale zde její role nesympatické "bitch" je něco otřesného. Ostatní herci jsou tak nevýrazní, že si za pár týdnů ani nevybavím, že se v tomhle filmu vůbec ukázali... A to se tady někteří zlobí, že snímek nebyl v ČR uveden do kin. Proč? Protože by to byl jednoznačný průser a finanční propadák sezony, za to bych dal krk... ()

bararich8

Laciné béčko a ačkoliv se z vnějšku může tvářit jinak, hned po prvních minutách je všechno jasné. Otřepaný a hloupý příběh, tuctové a nepřesvědčivé akční scény, žalostné herecké výkony. Jediné plus je snad Arnold, který táhne. Leckdo vám prostě nabídne lepší podívanou ve všech ohledech. 1*. ()

FanKalEl

Tak predovšetkým, o žiadny seriózne že, "akčňák" sa tu nejedná. Samozrejme i keď to má len zopár akčných scén sú úchvatne čo sa týka reálneho poňatia. Toto má skôr výborný drsný príbeh ktorý sa odohráva medzi hrstkou protidrogového týmu ktorý sa pomaly ale iste zmenšuje svojim počtom. Bavil som sa od začiatku do konca napriek tomu že po 15 min. to začínalo byť už dosť dramatické až dokonca. Bolo to omnoho strhujúcejšie a brutálnejšie než som čakal. Predovšetkým som si dobre sadol s hercami a celkovo s filmom a prajem to aj ostatným, pretože hodnotenie v modrej kolonke nestrpím !! Plný počet hviezd nakoniec nedávam kvôli minimu akcie (to jaký mudrlant priradil akciu ako prvú medzi žánre ??!) a kvôli veľkej nedokonalosti príbehu ktorý sa ku koncu už debilne zvrtol. (80%) ()

Paulusek

lepší 2* nebo hodně slabé 3*. Volba byla jasná. Film mi přišel trochu nedopracovaný, dialogy strašně umělé až nereálné jak rozhovor puberťáků či dětí na pískovišti. K plusům filmu musím dát jeho brutálnost a vulgaritu a rozmanitost v redukování hlavních hrdinů. Samovi (Worthington) a Joeovi (Manganiello) bych jejich charaktery i věřil, ale Mireille se šíleně sekla a Arnold je Arnold. ()

Stíba

Nevim jak dlouho do tohohle Arnie Ayera ukecával, ale ten se rozdodně neměl nechat, protože tohle je zbytečná skvrna na jeho doposud bezchybné režisérké výkony. Ve filmu úplně vidim tu kolizi, kdy občas se objeví světlý záblesk Ayerova osobitého rukopisu, který je nicméně rychle smeten následnou obyčejností. Věčná škoda. ()

SimonShot

Film bych hodnotil třemi hvězdy, ale netajím se že, jsem velký fanoušek Arnieho, který to podle mě i ve svém věku zahrál famózně a jeho výkon bych hodnotil pěti hvězdy. Celkové hodnocení je čtyři hvězdy, bavil jsem se a užil jsem si další s mnoha arnodlových akčních snímků. ()

Kingjiri

Sabotage je oproti mejm předpokladům i traileru kriminální thriller, nikoliv akcí a testosteronem nadupaná podivaná. A nejenom proto nejsem z příběhu nijak nadšenej - sice jsem byl docela zvědavej, kdo ty prachy šlohnul, ale občas jsem se taky nudil ("vyšetřovací" scény prostě nikdy nebyly mym šálkem čaje). Je velká škoda, že scénář víc nevyužívá Arnieho ani v těch několik málo akčních scénách, protože má i přes svuj věk pořád co nabídnout (bohužel už asi ne na dlouho). Třetí hvězda jde za Arnieho, absenci ratingu (drsný krvavý scény), atmosféru a zajímavou kameru. Ale i jako velkej fanoušek Arnieho musim přiznat, že si jeho comeback představuju trochu jinak a vzhledem k nepřesvědčivejm tržbám jeho posledních filmů asi nejsem jedinej. ()

darkreider

Akcia má glanc. Dobre sa prizeralo taktickému postupu a úkladnej likvidácii. Preto zabolí, že sa s ňou šetrilo a ďalšiu ranu tomu dá nie zrovna prepychový dej. Mierne rozčarovanie. Do zbierky obľúbených filmov sa to neprepracuje aj keď to malo potenciál do TOPky. ()

emdvojka

Ďalší Arnoldov (zlo)čin. Mizerné herectvo sa ukazuje hneď v prvých minútach filmu, kde starý potetovaný veterán sleduje popravu svojej milovanej manželky na vlastné oči. Občas nejaký ten úškrn na tvári a to je tak všetko...smiešne. Ostatní herci sa mi celkom páčili, boli mladí a energický, čo sa o rozpadajúcom Švarcovi nedá povedať. Ešte, že si drsnosť dopĺnal fajčením dútnikov, ako za čias predátora... Hodnotím tento snímok aj tak kladne. Lebo je akčný a netrápi človeka zbytočnými kecami a omáčkami. I keď zápletka a konečné rozuzlenie, je totálne mimo, nemôžem povedať, že by som sa nebavil...a to mi opäť ku spokojnosti stačí. ()

misbos

Tak vono to nezačíná špatně, jenže. Jenže by to chtělo nebejt za každou cenu ultrakůl, nechtít mít za každým rohem ultratwist, nestříhat to jako Edward, a když už, mít herce, který to potáhnou - což je v tomhle případě jen Olivia Williams, zbytek včetně Conana a Avatara je VO-TŘES-NEJ. Nakonec by možná bylo lepší, kdyby natočili celovečerák podle toho klipu vod Beastie Boys. ()

Torgal

Seagalovka bez seagala, ale s Arnoldom. Ďalší dôkaz, že starý bardi by sa na to už mali vykašlať a radšej blbnúť na dvore vo svojom tanku (áno, hovorím to tebe Schwarzík!). Nielen že vo svojom veku už jeho pokusy o drsnú pózu vyzerajú podivne, on je navyše nútený hrať postavu s komplikovaným psychologickým profilom, a na to nemá ani omylom. Už tak chatrná zápletka filmu sa v závere pod náporom dementných zvratov rozsype takmer do paródie. Od horšieho hodnotenia to zachraňuje aspoň Ayerova réžia a nejaké to gore, scenáristicky je to totiž dno. 4-/10 ()

gp_one

Slabsi Ayer, vedouci do slusne akce s prvky silnejsiho krimi thrilleru komando ochotniku z domova duchodcu a ustavu pro dusevne chore. ()

PlutisMovie

David Ayer má za sebou úspěšnou sérii několika filmu, které mě ohromily. Sabotage je však jeho nejslabším a například patrole nesahá ani po kotníky. V jeho předchozích filmech jsme viděli akci i emoce a vše do sebe zapadalo jako tetris. Sabotage je zajímavý jen díky tolika krve a Arnym, který se tu ukazuje v parádní formě v posilovně na kladkách! Mně tento snímek rozhodne neurazil, ale taky nenadchnul. Co dodat... Snad jen doufat že nový terminátor bide lepší než Sabotage a konečná. ()

Whitebeard

Slušně a sympaticky obsazenej protidrogovej tým a ukradených 10 mega z jedné akce. Kdopa je má? Zajímavá zápletka, kterou kazí místy až neskutečně mizerný dialogy a mně nesympatická Olivia Williams. 3* ()

tranquill

Další díl Policie "odněkud"? Téměř, televizní podání z filmu naprosto čiší. Pro mne jeden z Arnoldových nejslabších snímků. ()

ozeki

Poměrně velké překvapení, nečekal jsem, že film bude usilovat o oscary v kategorii nejlepší film nebo dokonce v kategorii nejlepší herec v hlavní roli, ale dostal jsem syrovou akci s kriminálně-thrillerovým nádechem a Arnolda k tomu. Těch 59% moc nechápu, protože scénář, jak tady na něj všichni plivou jedy, zase tak úplně špatnej není a akce je vážně dost nadprůměrná. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)