Reklama

Reklama

Thor: Temný svět

  • USA Thor: The Dark World (více)
Trailer 2

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo. (Falcon)

(více)

Diskuze

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

My jsem si počkaly, přeci jen když  když se sál nerozsvítí a já nepospíchám tak proč bych hned odcházel že ano.

Navíc u Marvelu je to již zvykem.

na příspěvěk reagoval jurama525, Prometheus69

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

Prometheus69

No jo, ta potitulková scéna.... když ten film u nás skončil, tak lidi odcházeli a pár holek šli ke dveřím a najednou přijde ta scéna. Pak přijde další holka říká: hele tak co je..?!! co to?! a holky mají čemu se smát...a tohle byla čistá pravda.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Jelikož je dneska 8 a už jsem si to asi 6x smazal... takže zto zkrátím. B)

Abych tedy přispěl svou troškou do mlejna... z něčím co tu možná ještě nebylo. Pokud se tu někdo pachtí po chybějících kamenech nekonečna... Tak jsem si všiml jedné takové drobnosti. Hned ze začátku někde po těch bitkách je detajl na Thorovu rukavici... ale zespoda a čeho jsem si tam nevšiml? 8)

Proto možná umí Mjonir přivolat jako ohaře... Mimochodem, u závěrečné honičky.. jsem se i trochu zasmál. Jako že ty nejlepší gegy si tvůrci nechali záměrně nakonec. :D

Díky nedávné diskuzi o Odinově poničené helmě... Jsem byl tak trochu ošizen o závěrečné rozuzlení které mě sice moc nepřekvapilo, ale i tak konec dobrý všechno dobré. Prostě "SPOIELER" Loki je velmi dobrý herec.... nejen tedy jeho zkutečný lidský představitel. :D

 

Snad mám takovou drobnou otázku... Co vlastně Malekitha přišpendlilo k té lodi? když ty tyče skrze něj normálně procházeli? Mimochodem... povedenej Wolverin. B)

Tou tyčí ho přece nemohl přišpendlit? Z čeho byla? z hliníku? :D

Mjonir od něj odskočil.... SPOILER... i tak Malekith stále není mimo hru... jen spinká jak jsem to já pochopil. :)

Plus ta scéna z Mjonirem a věšákem... z čeho že je ukován z Hvězdy? To teda musel bejt hodně silnej věšák... XD

No a samozdřejmě zapomenutá příšerka zhánějicí se po žvanci... mě dostala do kolen. By jste nevěřili kolik procent sálu si počkalo až na ten konec, že u té první podtitulkové, stáli jak pitomci na schodech v hloučku... a nevěřícně zírali co to jako? Ty nepoučitelní smrtelníci... ha-ha.

 

Teď jdu ještě narychlo sešnořit  další nezajmavou rezenci na FROZEN a pak se k tomu ještě vrátím... takže v klidu můžete reagovat... dneska už se tu neobjevím... asi ani zítra.

Dobrý večer všem.. nebo někomu jako mě, den. :D

na příspěvěk reagoval ManOfPhoenix

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Milky. , Spiker01

Spíš jednou za půl roku... a né že by se tím zrovna chlubili... B)

 

Jojo... Já si dneska udělal takový filmový večer, pač jsem typický Čech i přesto že se k tomuto kmenu zrovna moc nehlásím.  B)

Naprosto famózní Ledové království... Nejlepší 3D efekt jaký jsem kdy v kině viděl mimochodem a pak samozřejmě když už se to prakticky samo nabízelo... trošku zmateného Thora... který mě taktéž nezklamal.

Mnoo i když... :)

Takže jsem byl tak namlsanej že jsem šel hned po konci ještě k pokladně.. pro další na Angry bird... teda game. Leč smůla, pro velký úspěch... jen 2 představení za den. :)

Přesto nelituji. Plus jsem mamce koupil jeden lupen na Křídla vánoc abych, jí taky trochu vytáhl do kultůry... prostě 100% využitá šance... tím mám návštěvu kina pro tento rok uzavřený a můžu se těšit na to co přinese ten rok nový.. 8)

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Milky.

Tak jednou za 3 měsíce to jedno z multikin zavede (nyní Cinema City) a zbývající dvě se začnou ihned opičit. Bohužel to mají všichni vždycky na tu samou neděli.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To je dobré, koukám, že taky asi na něco zajdu až bude něco co by mě zajímalo :-D Předpokládám, že to asi platí na všechny 2D filmy podle toho, že tam nepíšou nic o nějakých konkrétních. Jinak já Cinestar moc nesleduju, to je ojedinělá akce nebo to dělají pravidelněji?

na příspěvěk reagoval Spiker01, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Tak jdu dneska.... na tu Akci 2D za 50.... Jo jinak dneska 8.10 jsou zaze ty akce v CS kdyby to náhodou někoho zajímalo... pár lístků v uličce na stání se jistě ještě najde. B)

Tak snad konečně zapadnu do téhle rodiny... tedy chtěl jsem říct diskuze. :D

na příspěvěk reagoval Milky.

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Qantas

v podstatě jak řekl franzkfk: Odina někde uklidil nebo zavřel, tím projevem si zařídil, že se Thor s radostí uklidí na Zemi a dá mu pokoj a on bude moct spokojeně vládnout Asgardu. Resp. dělat si co chce.

franzkfk

franzkfk (hodnocení, recenze)

Qantas

*SPOILER Samozřejmě ho nezabil. Využil situace a dal Thorovi "požehnání" žít si svůj život s Portmanovou, aby měl na svoje pletichaření prostor. Pravděpodobně se bude za Odina vydávat, aby mohl vládnout Asgardu, což ale moc nesedí. Spíš udělá bordel ve jménu Odina nebo tak .. kdo ví. To je fuk. Je to převážně jen "plot twist" pro případnou trojku.

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

já nevím s těmahle spoilerama. Prostě pokud jsem ještě film neviděl a nechci se nic dozvědět, tak nelezu na diskuze o něm :-D

na příspěvěk reagoval Qantas

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

28.08.2015

Kariéra Madse Mikkelsena nabírá zajímavé obrátky. Dánský herec strávil pár let v seriálovém Hannibalovi, ten ale právě končí a Mikkelsena volá Hollywood. Už před pár lety jej Marvel chtěl jako… (více)

Reklama

Reklama