Reklama

Reklama

Thor: Temný svět

  • USA Thor: The Dark World (více)
Trailer 2

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Co vás nemá.... v budoucnosti bude rovnou 20 DDDD!!!

Budou vám to posílat prostřednictvím.... nanobotů přímo do mozku.... :D

A jak bude pak film vypadat to už záleží jen na vaší fantasii.... nelíbí se vám herec, klep a je tam někdo jinej. Málo akční scéna? klep a už se tam řežou jak v Maufildu po 90% snížení cen na motorové pyli.... XD

A běda těm co něco ztáhnou nelegálně, nebo se připojí.... tomu zavirují mozek. Nebo zabanánujou  Hardware.....! B)

na příspěvěk reagoval animaxis

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Já MOS viděl v kině 5krát 2krát 3D a 3krát 2D ... a Musím uznat že to 3D je velice povedené a velice dobré.. ale když to vidíš ve 2D tak o moc nepřijdeš spíše o nic .. ono totiž nelze říct ktetá verze je lepší ..protože ten film je dobrý tak jak tak, ale 3D je prostě něco navíc .. a to "navíc" se velice povedlo...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

hele, tak to už se naprosto smažou rozdíly mezi hrou a filmem. Herní a komiksovou velkolepost ve filmu budu chtít vždycky (MoS tohle dovadl k dokonalosti), ale herní mechanismy.. ani moc ne :D

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

animaxis

Takovou sračku .. 14Déčko  bude teprve stát za to .. něco jako kvalita 12D kina .. ale dotáhlejší k dokonalosti ..

Mimochodem mají tam i něco kde sedneš na koně :D .. a promítne se ti nějakej vestern a to je 7D kino protože máš pistoly v ruce a střílíš do těch kovbojů co se objevujína plátně :DDDD !!!!!!!!!

na příspěvěk reagoval animaxis, TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

nirvanafan

tak to je ovšem věc názoru :) Mě akce přišla perfektně přehledná a díky těm "znepřehledňujícím" pomůckám energická jak blázen. Ale nepřehledné to nebylo

na příspěvěk reagoval nirvanafan

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

No já si dal takové pravidlo, že dobrovolně budu sledovat max. animáky a filmy Jima Camerona, tedy Avatar :D

Naposled jsem byl na 3D nedobrovolně na Pacific Rim.. a bylo to zlý

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Náhodou nepřehledný byl maximálně ten první souboj Zoda a Jor-Ela .. ale jak Přiiletěl R´hako a všechny ostatní cény byli opravdu dost super .. lepší 3D měl snad jen Avatar.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

animaxis

Teď u nás sice taky vytvořili nějaký 5D kino :D (asi platí čím víc Déček tím víc cool) ... ale chtěj za jedno promítnutí 5ti minutovýho videa 85Kč ..  a většinou jde buď o horor nebo Dokument ... Mají tam prý jenom 6 sedaček .. a pouští to na požádání .. v podstatě jako atrakci v nějakým lunaparku nebo tak (není to součást skutečného kina ).. a mě se ty prachy nechce platit nehledě na to že musíme být aspoň 4 aby nám to pustily .. a za ty kraviny co nabízejí .. podmořský dokument .. horror :D.. 5 minut .. a abychom dohromady platily 360 kč za 5 minut se mi zdá nějak moc .. nehledě k tomu že semnou nikdo nechce jít :D

na příspěvěk reagoval animaxis

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

ne.. totiž já když si můžu vybrat, raději vyberu 2D, tam mám větší jistotu, že si ten film opravdu užiji. Navíc většinou bývaj docela rozpolcené názory, a takové byly i v případe MoS, hlavně co se přehlednosti akce týče. :)

na příspěvěk reagoval dragon94

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

2D mám většinou radši.U mě záleží jaké to má efekty a pak se rozhodnu jestli na film mám jít ve 3D nebo 2D.Na sci-fi chodím většinou ve 3D a na ostatní ve 2D:)

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Zlatá klasika :-)) ale Vzhledem k tomu že doma nemá 3D telku a 2D uvidím doma vždycky ;) ... tak si asi zajdu ve 3D a vychutnám si ty parádní efekty :-))Viděl si Man of steel aspoň ve 3D ?

na příspěvěk reagoval animaxis, TheDarKnig

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

dragon94

Mě na tom štve že tě to křeslo občas mlátí do zad.To bych si ten film tolik neužil,radši budu sedět v klidu:)

Ale ty jsi z Olomouce a já z Pardubic,tak já nemám proti tobě co říkat:D

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

animaxis

Já vím proč jsem z Olomouce a 4Dx je až v Praze ale až budu mt někdy .. cestu do Prahy což může být taky za 10 let tak na to určitě zajdu :-))

na příspěvěk reagoval animaxis

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

28.08.2015

Kariéra Madse Mikkelsena nabírá zajímavé obrátky. Dánský herec strávil pár let v seriálovém Hannibalovi, ten ale právě končí a Mikkelsena volá Hollywood. Už před pár lety jej Marvel chtěl jako… (více)

Reklama

Reklama