poster

Supergirl (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2015 - 2018, 46 h 25 min (Minutáž: 41–45 min)

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Melissa Benoist, Chyler Leigh, Calista Flockhart, Jeremy Jordan, Laura Benanti, David Harewood, Dean Cain, Helen Slater, Faran Tahir, Mehcad Brooks, Owain Yeoman, Derek Mio, Preston James Hillier, Ben Begley, Jenna Dewan-Tatum, Malina Weissman, Scott Michael Campbell, Zayne Emory, Glenn Morshower, Tyler Hoechlin, Robert Gant, Briana Venskus, Chriss Anglin, Peter Facinelli, Chris Vance, Eric Steinberg, Jay Jackson, Pilar Holland, Ron Bottitta, Frank Pacheco, Rey Valentin, Chris Browning, Brit Morgan, Levi Miller, Tristin Mays, Iddo Goldberg, Luke Macfarlane, Charles Halford, Peter Mackenzie, Aaron Lustig, Jennifer Cadena, Rey Hernandez, Christopher Showerman, Bryan Friday, Henry Czerny, Emma Caulfield, Bruno Amato, Isaac Keys, Scott Alan Smith, Blake Jenner, Tawny Cypress, Frank Maharajh, Rebekah Salgado, Italia Ricci, Jeff Branson, Todd Sherry, Blake Berris, Ray Campbell, Laura Vandervoort, Julie Chen, Sara Gilbert, Sharon Osbourne, Aisha Tyler, Gary Kasper, Dan Warner, Eddie McClintock, Vincent Giovanni, Jaidan Jiron, Mackenzie Brooke Smith, Grant Gustin, Harriet Sansom Harris, Eve Torres, Lynda Carter, Ian Gomez, Chris Wood, Ric Sarabia, Andrea Brooks, Katie McGrath, Sachin Sahel, Frederick Schmidt, Darren E. Scott, Paul Lazenby, Rich Ting, Brenda Strong, Leif Havdale, Dichen Lachman, Sharon Leal, Jason Gray-Stanford, Nadine Crocker, Floriana Lima, Ian Casselberry, John DeSantis, Harrison MacDonald, Nikohl Boosheri, Victor Zinck Jr., Tristan Shire, Nickolas Baric, Carlos Valdes, Harley Quinn Smith, Curtis Lum, Peter Gadiot, Barry Nerling, Ben Sullivan, Ian Butcher, Jaylee Hamidi, John Barrowman, Darren Criss, Victor Garber, Jesse L. Martin, Teri Hatcher, Kevin Sorbo, Michael Rogers, Tamzin Merchant, Jason Diablo, Rahul Kohli, Claudia Doumit, Josh Hallem, David Hoflin, Mark Gibbon, Lonnie Chavis, Jessie Graff, William Mapother, Tara Macken, Mario Perez, Odette Annable, Erica Durance, Yael Grobglas, Carl Lumbly, Adrian Pasdar, Emma Tremblay, Carlos Bernard, René Ashton, Fred Henderson, Angela Moore, Dewshane Williams, Izabela Vidovic, David Lim, Hope Lauren, Chad Lowe, Anjali Jay, Sofia Vassilieva, Sage Brocklebank, Cameron Forbes, Alex Zahara, Olivia Nikkanen, David Chisum, Eliana Jones, Mik Byskov, Betty Buckley, Amy Jackson, Katie McGrath, Chris Woods, Stephen Amell, Tom Cavanagh, Juliana Harkavy, Paul Herbert, Keiynan Lonsdale, Caity Lotz, Wentworth Miller, Danielle Nicolet, Danielle Panabaker, Candice Patton, Dominic Purcell, Emily Bett Rickards, Luke Roessler, Patrick Sabongui, Russell Tovey, Kelly Konno, Drew Ray Tanner, Georgia Hacche, Dexter Bell, Alison Thornton, Vaughan Winmill, Marci T. House, Hayley Sales, Jesse Rath, Robert Zen Humpage, Christina Brucato
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martrix
  ***

  Jako plnohodnotná komixová záležitost Supergirl neobstojí. Podobně jako Flash, nebo Arow, či Legends of Tomorrow. Jsou to seriály pro teenagery a tak je potřeba na ně nahlížet. Ale v tomto kontextu je potřeba říct, že jestliže za mých mladých let to byla Majka z Gurunu (později Star Trek a Knigh Rider), tak dnešní nerdíci mají podstatně lepší výběr a kvalita není vůbec špatná. Minimálně jde o neškodnou zábavu. Podobně jako u Flashe, i tady se vaří z osvědčených ingrediencí. Sympatická dvacítka spolu s rodinným příslušníkem a kamarády, kteří jí dělají technickou a lidskou podporu, nakopává zadky všem, kdo se pokouší narušit stereotypní a nudný život obyvatel města. Vypadá to, že každé americké město disponuje tak obrovskou dávkou dacanů, takže uživí min. jednoho superhrdinu a aspoň jednu vládou podporovanou organizaci (to asi aby to nevypadalo, že to stát nezajímá :o)) A přitom všem zachraňování, naši hrdinové řeší práci, rodinné trable, dospívání a jak jinak...lásku. Na to poslední dojel Flash, ze kterého scénáristi udělali ve třetí řadě neuvěřitelně ubrečeneho ubožáka. U Supergirl zatím nakročeno není a podle červeného čtverečku u druhé řady to vypadá, že naopak zkvalitní. Což by bylo jen dobře, protože i když nejsem typická cílovka(je mi 2x tolik), zatím mě to baví a na vyplnění času, než vzniknou další řady mých opravdu oblíbených seriálů, mi Superholka postačí. Hlavní deviza: fajn obsazení, fajn humor, triky tak akorát a ....nevěřil bych že to napíšu, ale Calista Flockhart a její Cat...fakt dobrý. No a pro mou cílovku je tam opravdu pěkná šťabajzna v podobě Chyler Leigh. Edit: Závěr první řady...to byla čirá hrůza. Ale druhá řada je podstatně lepší. Oproti Flashovi, se tady řeší převážně mimozemšťani, takže fantazii se meze nekladou. Kdyby tady byl pořádný záporák(jako třeba ve Flashovi), bylo by to na 4*.(17.4.2017)

 • Mr.Ripley
  ***

  Pilot: Ve výsledku nijak závažný průser, ale zároveň ani výjimečný počin. Po porno skandálu a následném vyhazovu z Glee si Melissa napravuje reputaci (ač její úmyslná roztomilost místy hraničí s přehráváním). Zásadním problémem je celkové pojetí. V současné době, kdy komiksové adaptace cílí především na temnotu a co největší realističnost působí Supergirl jako kastrát z devadesátých let (naprosto stejná negativa, jako svého času Smallville). Na jednu stranu je škoda potenciálu a obsazení (Calista "Ally" Flockhart si svou ďáblici užívá s grácií, Chyler Leigh si od dob Greys Anatom s letadly příliš nepolepšila a camea Deana Caina a Helen Slater a.k.a. Superman 1993 a Supergirl), ovšem na stranu druhou si tenhle růžový dívčí sen nezaslouží takto zvýšenou pozornost. 50%(23.5.2015)

 • Nyan
  ****

  Příjemné překvapení seriálové sezóny 2015/2016, pro mě nejlepší seriál ze stáje DC Comics této sezóny. Po nemastném neslaném pilotu Supergirl dostala šmrnc, záporáci (ne tedy všichni) nebyli jednorozměrní a pomocné/vedlejší postavy nebyly hloupé a otravné, kterýmžto neduhem trpí zejména seriálový Flash, který se ve světě Supergirl také v jednom dílu mihnul.(16.6.2016)

 • Ben Nevis

  Pilot 30%: Sledovat nebudu, páč nejsem cílovka. Tohle je okopčený Superman - novinařina, zázračné maskovací brýle, "roztomilá" nešikovnost. 24letá postava se chová jako sedmnáctiletá puboška, která je zamilovaná do svého "malého" bratrance. Co dělala předchozích šest let, že musí roznášet v kanceláři kafe? Ale efekty to mělo pěkné.(29.10.2015)

 • Larrysbride
  ***

  Pilot překvapivě o dost lepší, než trailer naznačoval. Přesto Supergirl nesahá ani po kotníky svým seriálovým bratrům. Zatímco Arrow udělá z jedněch z hlavních postav lesbičky, nikdo ani nemrkne. Arrow i Flash mají po svém boku ženské partnerky a superhrdinky, o Agents of SHIELD ani nemluvě, a nedělají z toho velké "haló", avšak jakmile se v National City objeví ženská hrdinka, tvůrci o tom musí mluvit alespoň třikrát během deseti minut... Supergirl je hodně daleko od super, jak se dalo očekávat, ale druhou šanci si zřejmě zaslouží...(27.10.2015)

 • - Herečka Laura Vandervoort, která v tomto seriálu ztvárnila postavu Indigo, si ve své herecké minulosti také vyzkoušela roli Kary/Supergirl. Bylo tomu tak od roku 2007 v seriálu Smallville (od r. 2001). (Koldyn)

 • - Poprvé se postava Supergirl objevila v roce 1959 v komiksovém sešitu "Action comics #252". (Bube1)

 • - Superman jako takový se v seriálu nikdy neukáže celý. Tvůrci tvrdí, že není pro děj podstatný, ale ve skutečnosti mají jen problémy s autorskými právy. (Karlsberger)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace