USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Johannka

Takový další Smallville. Kdyby mi bylo dvanáct, byla bych nadšená. Je mi o deset víc a jsem... eh... A tak dále. Ani svalnatý Oliver mě za srdce nechytil, když už něco, celkem se mi líbí postava Felicity, ale taky mě to nijak nenadchlo. Ve srovnání s The Flash, do kterého jsem nevkládala žádné naděje, se mi The Flash líbil více. ()

yazik

První série mi přišla vcelku skvělá a byl jsem ochoten ignorovat i menší "nesmysly" a místy nepochopitelný sled událostí, jelikož jsem fanoušek komiksových příběhů. První sérii bych hodnotil 4*. Od druhé série už však těch "nesmyslů" a primitivních pitomostí začalo rapidně přibývat, což už déle ignorovat nedokážu. Stejné pitomosti, které mi brání i sledovat další "podobný" seriál Ztraceni (podobný zhruba z poloviny :-D ). Za druhou sérii nemůžu dát více než 2* a dál již seriál sledovat nebudu, protože jestli by se seriál dál odvíjel jako doposud druhá série, tak bych musel skončit u hodnocení "odpad". Vymýšlení zápletek jen proto, aby bylo co točit není nic pro mne. Ale věřím, že ti, kdož tyhle kraviny dokáží nevnímat, že se jim bude seriál i nadále líbit. Celkové hodnocení nechám na 50%. ()

AliceJackie

Po shlédnutí třetí série-všech dílů, co zatím vyšly-se mi na okamžik zastavil dech. Neříkám, že první a druhá byly katastrofa, naopak, ale poslední je prostě nářez. Jsem ráda, že Arrow se dostal z opakujících se dílů do napínavých rozuzlení a rozhodujících momentů v životě Olivera Queena. ()

maxnot

Slušný začátek, párkrát slušný crossover, ale poslední dobou mi to začíná připadat jako Arrow 902 10. :-( ()

wopi

Prostě comics. Poměrně stylově zpracovaný a s pěknými postavami. Bohužel i s velkými dírami v logice. Některé zvraty jsou až příliš umělé. Ale Felicity Smoke stojí za koukání! :) ()

MystiQue.

I přes ta všechna klišé, hloupé dialogy a ,,úžasné'' poker fejsy hlavního hrdiny. to má něco do sebe. Možna je to tím že je to hlavně akční seriál a tak naštěstí těch trapnych dialogu neni zas tolik.. :) ()

Stepa777

Když jsem si pouštěl první epizodu tohoto seriálu, tak jsem vůbec nečekal, jak mě to později chytne. Nikdy mě totiž nebraly moc seriály typu Smallvile atp. Ale tohle se opravdu povedlo (takový Smallvile s tímhle ani nemůžu srovnat), je to vlastně něco jako Batman.. z počátku vidíme jak se postupně vyvíjel, naučil se bojovat a zacházet s lukem na ostrově, potom chránit své město a odstranit ty, kteří mu nejvíc škodí... podobné jak Batman akorát v kostýmu "Arrow" a s lukem... Je dobré, že ve všech 3 sériích je jeden velký příběh a nejedná se o ojedinělé případy každé epizody. Sice se v každé epizodě řeší i jiné případy, jiní záporáci, ale po většinu času jednotlivé epizody směřují do velkého finále s jedním velkým příběhem. První série to poměrně dobře rozjela, druhé byla perfektní s výborným záporákem Deathstrokem... A i třetí série byla dobrá. Sice je dost kritizovaná. Mě tam akorát nesedly dosti nudné flashbacky.. Nadruhou stranu tam byla zase Liga zabijáků (stínů - viz. Batman) a Ra's Al ghul... a vztah mezi Oliverem a Felicity k tomuhle prostě asi fakt patří... Vybraní herci pro tento seriál, taky dost dobře. Stephen Amell do pozice Arrowa fakt sedí, John Barrowman v roli Malcolma Merlyna taky super. A Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), tak tady asi není ani třeba nic říkat, nejen že je HOT, ale ty vtipný hlášky, prostě pecka. Už se těším na 4. sérii. ()

Jeptun

Velice špatné, falešné, neherecké, plné klišé kde jsou všichni krásní silní a gumoví. Opravdu musí veškéré komixové zpracování být tak ploché? ()

spacemaster

Kvalita seriálu připomíná horskou dráhu, která stoup a klesá i mnohokrát za sérii. Tak jak Oliver dobře nastartoval v první sérii jako chladnokrevný zabiják, který se nebojí jít přes mrtvoly tak skončil jako uplakaný romatik topící se v emocích. Flashbacky, které kdysi byly cool a super jsou teď nudné, vyloženě jen pro doplnění současné dějové linky a kraťoučké. Kdyby se scénáristi drželi laťky nastavené začátkem první série, mohli jsme mít krásně temný super hrdinský seriál, který by se hodil do post-Deadpoolovského Hollywoodu. Tři hvězdy z milosti. ()

VirglCZ

Kdo se povznese nad nereálnost MCU (V případě Arrowa spíše DC CU), kde hrdinové neumírají (nebo jsou následně oživeni) a nepřátele jsou ve svém střeleckém umu školeni Stormtroopery, takže i ten jeden bucefal běhající kolem s lukem stihne vystřelit rychleji tváří tvář plně automatickým zbraním, toho čeká výborná dynamická první sezóna, která přináší podobně jako Daredevil trochu temnější komiksové pojetí. Ovšem bez filosofického nadhledu a poslouchatelných dialogů (Vážně, kdo ty sračky píše?). Oliver je drsňák a s ničím se nemaže....až dokud mu neumře jeho nejlepší přítel a on se rozhodne být lepším mužem. V tu chvíli se atmosféra v prdel obrací a seriál rychlíkem uhání k patokům typu Smallville. Druhou sezónu naštěstí vyzdvihl charismatický hlavní záporák, ale sezóna třetí už nemohla ničím utajit absenci smysluplného scénáře. Aby toho nebylo málo, čtvrtá sezóna se rozhodla zaměřit na vztahy mezi hlavními postavami, a ještě navýšit četnost kulervoucích dialogů, které by si z prstu nevycucal ani Ed Wood. Výsledek je znát - dívat se na to už opravdu nedá. ()

Dejf4

Zprvu velmi slušný komiksový výplach u kterého si v klidu dáte oběd, ale postupem času je to spíše komiksový Beverly Hills. 1. série 6/10, 2. série 7/10, 3. série 6/10, 4. série 4/10, 5. série 5/10 ()

Dzoumen

A máme tu konec dlouhé série Arrowa. U všech seriálu co mají dlouhé série se nevyplácí natáčet až zbytečně dlouhé série a to platí i u Arrowa. Moc se nevyplatila dlouhá série, protože v polovině sérii to přestávalo být dobrý jako dřívější díly. Arrowa jsem si z části užil a z části neužil asi tak do té 5. série to stálo za to, ale potom to bylo špatný ještě byla výjimka 7. série asi prvních 7 dílů jinak už to bylo špatný a o 8. sérii se ani nebavím na tu jsem se vykašlal, protože mě absolutně nebavili první díly, tak jsem si řekl, že už to nemá cenu se na to dívat. Takže určitě doporučuji první polovinu Arrowa zbytek nedoporučuji. Přeji příjemnou podívanou. ()

nuwer

Tak po prvni serii jsem nadsena,doufam,ze uroven nepujde dolu,ale zatim 100%. 2 serie: 70% .3 serie 50%. 4 série 20%-už se na to nedá dívat ,končím. ()

japekli

Pohádka pro tvrďáky i natvrdláky, no a asi proto na to čumím. Líbí se mi ten nádech černobíla, jinak je to asi něco jako na bázi křížence pana Supermana s paní Spidermanovou ze Sherwoodskýho lesa, ale i po třech dílech to má celkem šmrnc. ()

Element2

Opravdu mám rád komiksy a všechno s nimi spojené. Miluju filmové adaptace super-hrdinů, ALE... I přes to, že tu poznávám známé tváře, ale bojové scény jsou poněkud amatérské. Stále opakující se prolog o ztroskotání Olivera Queena, mi přijde trošku přehnaný, abych to slyšel v každém dílu. Kdybych neměl díly dopředu, vůbec by mě nelákalo se podívat na další. I přes celkem velký rozpočet, se mi to jeví jako amatérská práce. Čekal bych, že seriál vycházející pod jménem bratrů Warnerů, bude více ohlídaný. ()

Martas81

Na tento seriál jsem se docela těšil .Mělo to docela velký potenciál ale co se týče hl.postav to je tragédie , hlavní hrdina ve mě nevzbuzuje žadný emoce. Je to takovy neslany ,nemastný prostě na hovno. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse