USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

luciasce

Když jsem to rozkoukala, běžela druhá sezona, tak jsem to po první sérii utnula, přišlo mi to nesmírně hloupé, ale po pár letech jsem se k tomu musela vrátit, protože někde v zákoutí mi to přišlo zajímavý. Tak jsem tomu dala další šanci, musím říct, že je to pořád stejně hloupé, Arrow, objevujíc se nenadále na scéně, kde skáče jakoby odnikud, je pro mě pořád trnem v oku, občas naprosto nesmyslné zápletky a někdy nedotažené postavy nebo hloupé dialogy, to vše by se tam dalo zakomponovat, kdyby to nebyla z poloviny soap opera, ale tak budiž, možná proto je to ve finále tak chytlavé. Pro mě je to ale takový ten guilty pleasure, protože mi přijde naprosto uhozený na to koukat a na veřejnosti bych to nikdy nepřiznala... oh, wait... ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. První série byla napínavá, druhá plná zvratů, třetí nudná, čtvrtá evidentně nadstavovaná (vadilo mi neustálé oživování zesnulých postav, někdy i nelogicky), pátá série katastrofa. Od šesté série už příběhu chyběl spád. ()

david141474

Tak a je to, po půl roce mám dokoukáno a co bych o tom ještě dodal? Bude mi to mírně chybět, to ne že ne, bylo to o něco lepší než Flash (2014) a The Flash (1990). Stále se to má ale co učit, protože ta sedmá série byla vážně děsná. Nejslabší série v celým arrowverse, troufám si napsat. A to jsem zatím viděl jen 3 seriály, takže se to každou chvíli může změnit. Největším problémem arrowverse vždy byly lokace a CGI. Není to jako Flash u kterého se postupem času začalo CGI zlepšovat čím dál víc, ale tady se to spíš zhoršuje, nejlepší CGI bylo v šesté sérii, to byl takovej vrchol ledovce. No a lokace už jsem probíral v recenzi na sedmou sérii, takže už k tomu nemám co napsat. Soundtrack je dojemnej a zapamatovatelnej. Songy neomrzí, teda pokud to není nějakej odpad. Herecký výkony jsou v pohodě, není to jako Red Death (Javicia Leslie) ve flashoj, která opravdu neuměla hrát. Děj seriálu je zajímavej, jenom těma flashforwardama to trochu pojebali. Nejlepším záporákem seriálu je Deathstroke a nejslabším je Ra's Al Ghul, který byl zahrán dobře, ale prostě se neuměl prodat a ta linka s ním byla velice slabá. Mezi nejlepší série bezesporu patří první, druhá, pátá a šestá. No a ta nejslabší je sedmá. Nejlepším dílem celého seriálu je Kapiushon, 17. Díl 5. Série, který má neskutečnou atmosféru a je natočen tak, že mi malém spadla čelist. Nejhorší díly pak jsou Star City 2040 (S07E16) a Ztracený kanár (S07E18). I přes tyto dvě šílenosti jsem si seriál velice užil a bude mi chybět. 9,5/10 Tak a je šlus! ()

DarkRufus

Pilot byl asi takovej, jakej sem čekal, prostě seznámení s postavami, lehké načrtnutí vztahů a za co hrdina bojuje. Celej seriál vidim na kombinaci Batmana a Smallville akorát bez superschopností. Jen nevim jak to bude zapadat do Justice League. ()

Drky

Tak Pilot byl pro mě velkým překvapením, hodně mě to chytlo a už jen stačí vždy si počkat na další díl. Je to taková kombinace Batmana s Robinem Hoodem, ale proč ne, vždyť žádný takový seriál ještě není je to nová věc, takže nač to odsuzovat. Já jsem se dobře bavil! Uvidíme jak to bude pokračovat - Knight Rider legenda se vrací taky začal slibně a jak to dopadlo, takže snad se dočkáme něčeho mnohem lepšího!:-) Hodnocení až po první sérii. Hodnocení po první sérii 4* musím říct prostě wooow, některé díly byl hodně luxusní a dočkal jsem se i mého oblíbence Manu Bennetta alias Spartakova pobočníka Crixa. Prostě paráda You have failed this city. ()

Thug_Leo

Povrchní prázdné dialogy tvoří značnou část stopáže k tomu klasické prostřihávací okamžiky kdy kamera "prolétá" městem, což je zřejmě v US seriálech nutnost. Hlavní postava se umí tvářit pouze na tři způsoby, což je podstatné v případě, že seriál se založen na něm. Ale ani to tvůrce neodrazuje precházet do "action" módu, který postrádá napětí. Akce je kupodivu zpracovaná nadprůměrně stejně jako předvedení dovedností Olivera Queena na kameru. Vedlejší linky dávájí znát, že režisér rád přidává nepodstatné informace a naznáky intrik místo aby se sousředil na vyprávění děje. 50% edit po 4.sezóně:Proč vše dopadne vždy dobře? protože je to trapný. Do vlaku do práce oukej ()

Cheyenee

Po třech dílech to zatím vidím tak na 4 hvězdy. Takový Batman mixnutý s Robinem Hoodem. Zatím hodně slušný. :) 3. série: Seriál trochu upadl, teď je to takový průměr, chvílemi nuda. Ubírám hvězdu. ()

Stephens

I když se to místy docela dost podobá Batmanovi, je to více než koukatelné, myslím, že pro ty, kdo nemají k večeru co dělat, je to ideální. Za první dva díly ****. ()

Zizou_

Robinson Hood. Zatím velmi slušná podívaná. První dva díly mě úplně nepřesvědčily, ale třetí a čtvrtý díl na tom byly výrazně lépe. Jestli to tak půjde dál nebudu se bránit plnému hodnocení. Zatím 80 %. - Tak to tak nešlo dál... ()

Naranyan

Snad jsem homosexuál, když prohlásím, že hlavního hrdinu/hrdinku jsem si nikdy tak neoblíbil jako tady. No zkrátka neuvěřitelný sympaťák, který absolutně táhne celý seriál. Viděl jsem pěkných pár seriálů a filmů, u kterých jsem měl nutkání prohálsit, že se jedná o wannabe, ale nikdy a nikde nebylo wannabe tak silné jako tady. Toleranci k volovinám mám tak vysokou, že opravdu nevím, co by se muselo stát, abych Arrow viděl jinak. ()

lhotik

Čím více dílů jsem viděl, tím víc mi to připomíná Smallville. Hlavní hrdina bojuje se zlem, bohatým bere, chudým dává. Milostné pouto mezi Oliverem a Laurel mi připomíná Clarka s Lane. Jeden chce druhého, ale pořádně neví jak k sobě najít cestu. Dobré obsazení herců, hlavně hlavního hrdiny. Uvidíme, jak se to dál bude vyvíjet. Zatím se to jeví dobře!! ()

Filatov

A máme tady moderního Robina Hooda! Bože jak já tyhle temné seriály a komiksový postavy miluju! A to nemluvím o hrdinech, kteří se ukrývají za převlek a chrání své město. Arrow je další seriál do mý noty a zapadá do mýho ražení. Hlavní hrdina je skvělej a v převleku mu to sekne. Když začnou lítat šípy z luku tohohle mstitele, tak nemám slov. Flashbacky zpátky na ostrov jsou parádní a díky nim aspoň víme, co se tam teda vůbec stalo. Líbí se mi, že seriál není jenom o vybíjení záporáků, ale že se tu taky rozjíždí kolotoč intrik. A nakonec už jenom dodatek, že seriál kterej se v pilotním dílu nebojí kopnout do série Twilight a nebo do Kardashianek a v průpovídkách tohle zesměšnit se prostě musí ocenit. Jenom doufám, že se tenhle seriál moc neprovaří a zůstane tak nějak stranou, tak to mám radši. ()

mentos.

K seriálu jsem se dostal docela náhodou a schválně jsem si o něm nepřečetl, takže jsem nevěděl do čeho jdu. Díky tomu jsem byl docela příjemně překvapen. Akční scény jsou výborné, čím dál více mě zajímá co se stalo na ostrově a co se bude dít dál v přítomnosti. Zamrzí skutečnost, že je to všechno až moc zamotané, každý je do všeho zapletený (i hrdinova matka), takže se to nezbavuje takového toho amerického seriálového klišé. Taky těžko uvěřit, že nikomu nevadí, že v tomhle městě každý týden "záhadně" zemře několik desítek lidí. Ale jinak mě to opravdu baví a vždycky se těším na další díly. ()

Terminator666

Skvělý seriál, se spoustou nečekaných scén. Hlavně se mi líbí, ta psychlogická prokreslenost postav. Tím pádem i fakt, že každá postava má svůj vlastní osobitý charakter, svou osobitou mentalitu. Jediné, co mě příliš nepotěšilo, s ohledem na ostatní díly, je pilot. Někdo se v něm může ztrácet, podle mě, kdyby byl o kousek delší nebylo by to na škodu. Seriál jako takový bych doporučil každému, kdo má rád neotřelé superhrdiny a spoustu akce. ()

xxxLussyxxx

Pilot mě více než nadchnul! Za den jsem zhlédnula 3díly. Na seriálu jsou nejlepší flashbacky a ta akce, které je tam akorát :) A lepšího herce do seriálu snad ani dát nemohli. Prostě bezvadnej seriál, kterej stojí za to :) ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse