USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

challik

Po tom, čo som si tento film zhliadol, tak sa stal mojim obľúbeným. Dokážem si pozrieť aj 15 častí za deň. Je to zaujímavá kombinácia Robina Hooda a Batmana (aspoň podľa môjho názoru). ()

mima33

1. séria 90% 2. séria 100% 3. séria 40% 4. séria 60% Naozaj nechápem, čo sa s týmto seriálom porobilo. Kvalita klesá rýchlosťou svetla. ()

sydney

Nenáročný komix plní, co se od něj očekává. Oliver je navíc sympaťák a přítomnost Manu Benneta u mne nekriticky přidává hvězdičku. ()

Dvorka96

Zelený lučištník konečně dostal šanci před televizním publikem a vedl si na výbornou. Převzal pár prvků z nolanovské trilogie o Batmanovi a důmyslnými flashbacky z ostrova nám líčí svuj vznik kousek po kousku a díl za dílem, Manu Bennett mu dělá na ostrově toho nejlepšího učitele co mohl mít a on se snaží všechno využít při boji s kriminalitou ve Starling City. ()

Fuksinka odpad!

Takhle by asi vypadalo Beverly Hills 9210, kdyby se Dylan rozhodl stát mstitelem s lukem. Hlavní hrdina není špatnej, ajťačku a detektiva zbožňuju. Bojové scény se povedly a scény z ostrova baví. Fajn je, že Arrow docela dost vraždí, takže by to naznačovalo trošku dospělejší seriál. Problém je v tom, že když se nebojuje, tak se neustále rozebírají pocity. Něco tak otravnýho snad není ani v Ordinaci (nebo je?). K tomu spousta nelogických nesmyslů. Ukázkový příklad toho, jak se dá podělat seriál. Jedna řada stačila, díky.------- Tak jsem sjela ještě druhou řadu a pár dílů ze 3. série a měním ze 2 hvězd na odpad. Z Olivera se nám stal humanista. Ze všech sympatických postav se stali idioti. Mezi akčníma scénama se řeší vztahy a morální dilemata, která snad ani směšnější a trapnější být nemohou. ()

kramatos

Pro potenciální diváky jen musím uvést, že Arrow je jeden z mála seriálu, který je lepší a vyzrálejší s každou novou sérií. ()

Tomko87

Od stanice CW som čakal ďalší Smallville. Nestalo sa tak. Síce u pár dielov to má nebezpečne blízko, no stále je to o niekoľko tried lepšie. Páči sa mi, že epizódy majú neustálu dynamiku a parádne choreografie akčných scén. Moje geegovske srdiečko vždy poteší, keď sa tam vyskytne známa DC postava.( Huntress, Black Cannary, ..) Naposledy cameo Harley Quinn a veľká vĎaka za stvárnenie Deadstroka. Dokonca mi už nevadí, že všetci herci vyzerajú ako keby povyskakovali z Bravíčka a ich dialógy sú dakedy až príliž retardované. Ak by som mal hodnotiť série podľa percent , tak to bude nasledovne. Prvá 90 %, druhá 80 % a zatial tretia 70 % (nejak sa tam stále nič nedeje, ale zato mala parádne zimné finále) ()

TesterX

Opakovany boj dobra se zlem vnasi do unaveneho konceptu slusne zpracovane propojeni soucasnosti s hrdinovymi flashbacky, ktere jsou kolikrat zajimavejsi nez hlavni dejova linka. Naslaplou akci a vetsinu dobre odehranych postav, hlavne tech zapornych, stridaji hluche cukrkandlove momenty, ktere srazi zdanlive temnou atmosferu do sveta navonenych pipin. Serial, co si nabral po trochach z Temneho rytire, L.O.S.T a Beverly Hills. 1. serie = *** | 2. serie = *** | 3. serie = ()

Chanddra

Když před pár měsíci viděla jeden díl z první serie v televizi, tak mě to moc nezaujalo. Zrovna tam řešili nějaké komplikované vztahy a vedli rozhovory jak z červené knihovny. Ale... nějaký dojem to ve mě zanechalo, a tak když jsem zrovna neměla na co koukat, došlo i na tenhle seriál. A vážně mě to chytlo. Město prožrané zločinem a korupcí, postupné odkrývání děje na ostrově a rodinka, kde každý něco tají. A hlavní hrdina je chlápek, co se umí děsně rychle převlíkat (a ještě si za běhu stihne opatlat obličej zelenou barvou); nejspíš vůbec nespí, místo toho skáče po městě jako opice a střílí luku na padouchy (a kupodivu to není trapný); sluší mu nezdravě zelená barva (nejspíš kvůli tomu, že v ní vypadá nemocně, ho nikdo v té kápi nepozná); občas utrousí nějaký ten úsměv a potěší fanynky svým vypracovaným tělem :-); obklopuje se pěknými ženami a na to, jakej je to tvrďák, má úpornou snahu si klást za vinu i věci, za které nemůže. Občasné rádobyhrdinské dialogy budiž odpuštěny. ()

Tribe

Z povedeného seriálu se stává naprosto dementní telenovela, a jestli nedovylízaná Laurel s nedovymrdanou Felicity nechcípnou hned v prvním díle čtvrté řady, tak to pošlu do odpadu, na takovýhle připosranosti už prostě nemám nervy... ()

vika.evil

Skvělí pilot, ale potom se začalo tahat. Po pár dílech mě to velmi omrzelo. Akční sekvence slušné. Očekávala jsem víc.Tak uvidíme, co přinesou další řady. ()

littleplayer

Začiatok dobrý, prvých pár častí ma celkom bavilo,ale rýchlo to skĺzlo do koľají bežného tuctového amerického seriálu kde sa všetko robí na maximálne poslednú stotinu. Nejako som prežil dve série a potom som to nechal tak,lebo to bola už len strata času. ()

Optical

Green Arrow nikdy nepatřil mezi celosvětově oblíbené super-hrdiny a tento seriál mu svojí pofidérní kvalitou na líbivosti jistě nepřidá. Do hlavní role obsazený Stephen Amell je totiž podprůměrný herec, co zvládne maximálně čtyři výrazy a charismatem disponuje asi jako kaktus. Nicméně skvěle zapadá do celkového osazenstva, dalších jemu podobně nadaných kaktusů v seriálu. Scénář se nese v duchu dnešních televizních standardů, tedy být co nejvíce primitivní a přijatelný pro různorodé publikum, Kterému podobné neduhy nevadí. ()

esmoke

Seriál od stanice CW je natočený podle komiksu Green Arrow, kde maskovaný hrdina, který chrání své město před zločinem. 2. série má dobrého padoucha, ale i tak je to stále průměr - nenáročná podívaná (kde se nic překvapivého nestane) zaměřená především na teen fanynky. ▐1. série (23 dílů) (2D dabing) ***2. série (23 dílů) (2D dabing) *** ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse