Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr
  *****

  95%(15.3.2016)

 • T2
  ****

  rozbeh na prvý diel výborný, akcia a príbeh prepracované, nechýba dramatickosť, zatiaľ ani nie je čo také vytknúť /80%/(29.4.2015)

 • Spiker01
  *****

  Netflix opět boduje! R tomu nesmírně svědčí. Nejde o neopodstatněné násilí, ale zkrátka to k Hell´s Kitchen sedne. Kdo by čekal, že Charlie Cox takový sympaťák? Já po Theory of Everything rozhodně ne a s prvním trailerem jsem zíral, jak se Marvelu opět povedl casting. Pilot luxus, a děj jen gradoval až do konce této boží řady! Kingpin, řada nečekanejch zvratů, choreagraficky dokonalé souboje na tělo, při kterých se krvácí..tady je zkrátka všecko dobře a strašně se těšim na druhou řadu..Electra, Punisher a snad i Bullseye! ... 100%(13.4.2015)

 • Fr
  **

  „TO SI OPRAVDU MYSLÍŠ, ŽE JEDEN MUŽ V HLOUPÉM KOSTÝMU NĚCO ZMĚNÍ?“… /// Komiksovej vizuál a detektivní slabota. Fighty jsou vobčas hodně solidní (vzdejme poctu choreografovi!) a nakonec přibude i násilí (takže krev), ale ukecaný je to až běda! Moc se neztotožňuju ani s Mattovou filozofií. Ne, že bych nevěřil tomu, že něco změní. Jen mě irituje, že místo, aby vyčistil zhoubný doupě nadobro, jen to tam zmlátí, frajeři se voklepou a jdou po něm dál. (Asi by pak neměl v noci koho mlátit.) Pak ty „sluníčkový myšlenky…“. Na tohle jsem starej. Aspoň, že sráčové se chovaj normálně! Příběh je standardní - kurevská korupce a takový ty kraviny s tím spojený. Všichni se tvářej dramaticky, což je většinou trapný. Stejně jako hrdina, kterej dostává neustále přes píču (nebo co tam má). Pak se začnou hloupý kydy měnit ve filozofický a na konci je mi jasný, že je to spíš dost blbý, než abych vo tom někomu povídal. A to jsem chtěl dát aspoň 3*. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak si získat respekt. 2.) Rodinný sračky jsem vyřešil „perníkem“. 3.) Thx za titule „překladatelskýmu týmu Edna.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(10.7.2015)

 • mad_ness
  *****

  V hlavnej úlohe krásny ksichtík s ešte krajšími perami (alebo čo všetko človek nedocení pri minimálnych záberoch na oči). Kto by povedal, že takéto roztomilé eyecandy tak prirodzene zapadne do čohosi úžasne temného. Že sa nejedná o klasickú Marvelovku je možné všimnúť si na nedostatku ich vychýreného humoru a tiež vo farbách, do akých postavy obliekajú, počasia a podobných detailov, ktoré sú fakticky vychytané. S dôrazom na jazvy a škrabance, ktoré záhadne nezmiznú po jednom dni, ako to býva zvykom inde. Okrem samotného Vincenta sa nedá nezamilovať si Foggyho, ktorý do celej serióznosti prináša trochu odľahčenia. Ženské postavy sú veľmi dobre napísané, ešte lepšie zahrané a krásne (osobne dúfam, že Rosario ešte uvidím). K tomu ultra štýlové úvodné titulky s bohovskou zvučkou, a jediné, čo ma mrzí sú niektoré fakt dobré postavy, ktoré hádam nahradia iné, rovnako dobré (ehmWesleyehm).(1.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace