Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Netflix opět boduje! R tomu nesmírně svědčí. Nejde o neopodstatněné násilí, ale zkrátka to k Hell´s Kitchen sedne. Kdo by čekal, že Charlie Cox takový sympaťák? Já po Theory of Everything rozhodně ne a s prvním trailerem jsem zíral, jak se Marvelu opět povedl casting. Pilot luxus, a děj jen gradoval až do konce této boží řady! Kingpin, řada nečekanejch zvratů, choreagraficky dokonalé souboje na tělo, při kterých se krvácí..tady je zkrátka všecko dobře a strašně se těšim na druhou řadu..Electra, Punisher a snad i Bullseye! ... 100%(13.4.2015)

 • KevSpa
  *****

  Kdo by řekl, že zrovna z Daredevila se stane nejpříjemnější komiksové překvapení roku na seriálovém poli. Nevinnému obličeji Charlieho Coxe jsem zprvu vůbec nevěřila, že by dokázal jako maskovaný mstitel nějak zaujmout, ale nakonec se tak stalo. Je trochu škoda těch některých zbytečně natahovaných scén, ale ty vám rozhodně zážitek nezkazí. Daredevil se od ostatních seriálových marvelovek trochu liší, není tak pompézní, sází na komornější prostředí a více se zaměřuje na vztahy mezi postavami. I kvůli jejich vývoji je jen dobře, že se dočkáme další řady. 1. série - 90%(26.5.2015)

 • EdaS
  ****

  Pilot vypadá velmi slibně. Jak jsem chtěl nad Marvelem po návštěvě druhých Avengers lámat hůl, ještě s tím počkám...(4.5.2015)

 • Fr
  **

  „TO SI OPRAVDU MYSLÍŠ, ŽE JEDEN MUŽ V HLOUPÉM KOSTÝMU NĚCO ZMĚNÍ?“… /// Komiksovej vizuál a detektivní slabota. Fighty jsou vobčas hodně solidní (vzdejme poctu choreografovi!) a nakonec přibude i násilí (takže krev), ale ukecaný je to až běda! Moc se neztotožňuju ani s Mattovou filozofií. Ne, že bych nevěřil tomu, že něco změní. Jen mě irituje, že místo, aby vyčistil zhoubný doupě nadobro, jen to tam zmlátí, frajeři se voklepou a jdou po něm dál. (Asi by pak neměl v noci koho mlátit.) Pak ty „sluníčkový myšlenky…“. Na tohle jsem starej. Aspoň, že sráčové se chovaj normálně! Příběh je standardní - kurevská korupce a takový ty kraviny s tím spojený. Všichni se tvářej dramaticky, což je většinou trapný. Stejně jako hrdina, kterej dostává neustále přes píču (nebo co tam má). Pak se začnou hloupý kydy měnit ve filozofický a na konci je mi jasný, že je to spíš dost blbý, než abych vo tom někomu povídal. A to jsem chtěl dát aspoň 3*. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak si získat respekt. 2.) Rodinný sračky jsem vyřešil „perníkem“. 3.) Thx za titule „překladatelskýmu týmu Edna.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(10.7.2015)

 • novoten
  *****

  1. série - 90% - Je pořádný nezvyk zaplout zpátky do světa Marvelu a nemít na každém kroku zvláštní efekt nebo správně přidrzlou hlášku. Funguje to přece na výbornou ve filmech s těmi nejslavnějšími oblíbenci z rudého nakladatelství, na stejnou výbornou pak v seriálových Agents of S.H.I.E.L.D. A pak si přijde nenápadný chlapík se slepeckou hůlkou, který se o volných večerech navléká do tmavé teplákovky a všechno je jinak. A přesto pořád na onu výbornou. Zvěsti nelhaly a z Daredevila se vyklubala temně vystínovaná omalovánka, kde každá rvačka končí krví jednoho (či klidně obou) protivníků, porazit nepřítele nutně neznamená z něj vymlátit duši a kde si můžete být jistí, že za každou chybu zatraceně draze zaplatíte. A díky dokonale napsaným dialogům si tím jistý opravdu jsem. Proto i v epizodách, kde se zdánlivě stojí na místě a Matt zrovna nepronásleduje zločinný živel libovolné národnosti, není radno nechat se ukolébat opravdu velmi pozvolným tempem, jakkoli byste třeba raději uvítali vyšší kadenci rvaček, mysteriózních náznaků nebo brilantně zahraných monologů Vincenta D'Onofria. Finální čtvrtina je totiž natolik smrtonosnou katarzí, že je čekání na další hrdinské kolegy najednou více než náročné. Vítej, ďáble strážný.(17.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace