Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  1. řada: Takhle (vyloženě) brutální odpověď asi filmovej MARVEL od Netflixu nečekal, ale právě tohle je na celém televizním Daredevilovi to výborné. Do druhé sezóny prosím méně kecání o získávání moci a více Charlieho Coxe, a budu maximálně spokojený. Skvělý cliffhangery a nejlepší seriálová znělka od... True Detective? Jo, asi jo.(21.4.2015)

 • EdaS
  ****

  Pilot vypadá velmi slibně. Jak jsem chtěl nad Marvelem po návštěvě druhých Avengers lámat hůl, ještě s tím počkám...(4.5.2015)

 • Spiker01
  *****

  Netflix opět boduje! R tomu nesmírně svědčí. Nejde o neopodstatněné násilí, ale zkrátka to k Hell´s Kitchen sedne. Kdo by čekal, že Charlie Cox takový sympaťák? Já po Theory of Everything rozhodně ne a s prvním trailerem jsem zíral, jak se Marvelu opět povedl casting. Pilot luxus, a děj jen gradoval až do konce této boží řady! Kingpin, řada nečekanejch zvratů, choreagraficky dokonalé souboje na tělo, při kterých se krvácí..tady je zkrátka všecko dobře a strašně se těšim na druhou řadu..Electra, Punisher a snad i Bullseye! ... 100%(13.4.2015)

 • M.Macho
  *****

  Daredevil je skvělý z několika důvodů. Prvním z nich je rozhodně to, že v tom samém New Yorku, kde sídlí nablýskaný Stark Tower a v tom samém světě, kde se prohání parta nadlidí a v tom samém vesmíru, kde je sedm (nebo kolik galaxií) existuje ještě další tvář města New York. Je plné spekulantů, kteří vydělávají na tom, že po bitkách Avengers zbývají v ulicích trosky z domů, které je potřeba opravit, dodat beton, cihly - zkrátka spekulovat. Do tohoto světa přichází životem zakoušený slepec, který nebojuje s galaktickými zjevy nebo superzbraněmi, ale "nechce zklamat svoje město". Dělá to vlastně líp než takový Arrow. A nakonec má Daredevil jeden velký trumf - Vanessu. Samotný seriál je na 4, ale něco tak fascinujícího jako vztah Wilsona Fiska s charismatickou, inteligentní a nádhernou galeristkou jejího formátu - jak mu narušuje rituály, činí jeho pustý, temný život plnější - nemá obdoby a je to velká síla. Herecky vytříbená záležitost, která si zaslouží více než tři řádky.(24.5.2015)

 • Chrustyn
  ****

  Takhle má vypadat dospěle působící komiks. Drsné, nekompromisní, chytré, výborně zahrané, dobře natočené. Takhle mohl vypadat Daredevil s Affleckem a byla by to pecka. Bohužel ne každý díl je skvělý a některé jsou "jen" velmi dobré.(24.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace