Nejslabší Brosnanova Bondovka. Jakože pár věcí je tu vymazlených, ale pak jsou tu další které to zbytečně srážejí. Hlavně mizerní záporáci. Pryce naprosto šíleně přehrává. Od začátku mě sral a přál jsem mu pořádně potupnou smrt. Nápad je tu výbornej, ale mě to prostě neuchvátilo. Snad jenom Michele Yeoh jako bondgirl co umí řádně nakopat chlapům prdele potěší. Jinak po všech stránkách pouze průměr.50%(13.4.2014)

No konečně tu máme pořádně hongkongskou bondovku :)(3.6.2002)

S radostí mohu oznámit, že Zítřek nikdy neumírá je nejlepší Bondovkou pro vaše oči; ne, tohle je jen mé zbožné přání. Pierce Brosnan mi v roli Jamese Bonda přijde přjemným zpestřením oproti přechozím představitelům a i Michelle Yeohová v roli Bond girl je příjemná pro oči. Teri Hatcherová, která se zde také objeví v roli milenky Jamese Bonda je k nakousnutí (když zapomenu na její roli v Supermanovi). Jonathan Pryce, tentokráte v roli záporáka je také dobrý, ale ne zase tak dobrý jako v Roninovi. Tohle herecké obsazení filmu určitě prospívá, ale akce, která je zde nutností, je příliš těžkopádná. A to je největší zápor filmu.(19.6.2005)

Skvělý zlosyn.(28.8.2011)

Pierce Brosnan v jedné ze svých scénářově slabších bondovek. Ale i tak tomu nemůžu dát míň než 4 hvězdičky, protože některé vtipy (především díky novému autíčku) jsou skutečně vydařené. A ten chlapík ve smokingu s podlézavým úsměvem pobíhající kolem vypadá zatraceně dobře :-)(27.5.2006)

• - Role Elliota Carvera byla původně nabídnuta Anthony Hopkinsovi. (becki_tu)

• - Scéna s motocyklovou naháňačkou v Bangkoku sa pre istotu nakrúcala v anglických štúdiách Frogmore. (ash99)

• - Místo Pierce Brosnana létal ve filmu pilot Ladislav Šnýdr. V Aero Vodochody tehdy pracoval jako vedoucí zkušební pilot. Ladislav Šnýdr s letounem L-39ZA přiletěl na letiště v Pyrenejích z ČR. Zpět do ČR letěl s letounem zkušební pilot Vladimír Kvarda. Na natáčení letových scén se ještě podíleli piloti Mark Hanna z Británie a Rolf Muem z Norska. (Zdroj: l-39.cz) (Rollo_Tomasi)