Kokain

andulasafarova

Já a filmy, kde se děj točí kolem drog-to asi nikdy nepůjde dohromady. A nejsou to drogy, s čím mám problém. Herci hrajou tak na půl, v polovině vím konec (tedy alespoň přibližný, to, co přišlo, srazilo hvězdičku-jako vidiny dcery na dvorku takhle podaným patetickým stylem? To mě má jako dojmout nebo co?). Nemohla jsem udržet oči na obrazovce, ve scénách s matkou jsem si trhala obočí, dívala se na strop... ()

Dendulkaa_

Výbornej film s ještě lepším Johnny Deppem. /Ať máš vždycky vítr v zádech a slunce nad hlavou. Ať tě vítr osudu nese vzhůru a zatančíš si s hvězdami./ ()

karlee

První půlka velmi dobrá, ale mám trochu problém se druhou půlkou, kde se z narkomafiána stává starostlivý tatínek a máme mu fandit. Penelope Cruz je tady neuvěřitelně otravná, ale to patří k roli, aspoň částečně. ()

Stanix

Film se tak trochu otírá a "paroduje" (v dobrém) Scorsesiho gangsterky, což je zábavné, ale přitom je vše zobrazeno z mohutného nadhledu a téměř bez zobrazovaného násilí, což je u příběhu točícího se okolo Kolumbijských drogových kartelů něco jako běh mezi kapkami deště. Nicméně všechno to dohromady sqele "hraje" a Depp nemá nejmenší problém udržet diváka v křesle. Je zajímavé sledovat, jak již po několika málo scénách Johnny běží do šatníku pro nový kus oděvu. Myslím že Kocour z Červeného Trpaslíka by si vedle něho ani neškrt. ()

Bezda22

Je to smutnej příběh. Jediný co mi na něm vadí je obsazení role Georgovi matky, hodně nesympatický. Jinak nemám výhrad. ()

papadoce

Životopisný film jednej fetky. Veľmi dobre natočený so skvelými hercami. Penelopka na plagáte je zavádzajúca, keďže hrala asi 20 minút, ale meno láka ľudí takže zároveň pochopiteľná. Príbeh nie je až taká bomba akoby sa mohlo zdať vzhľadom na tému, ale jedná sa o poctivú filmarinu.Škoda Teda, mohol natočiť ešte skvelé veci, iba žeby nie. ()

Maniik88

Ďalšé dielo z plejády feťáckych filmov s hlavným hrdinom pologramotným ctižiadostivým debilom, ktorý dokáže presrať 60mil a skončiť na ulici a v base. Ja takéto filmy ale oceňujem. Ponúkajú totiž výborné poučenie hlavne mladým ctižiadostivým debilom, ktorých to môže odradiť od podobnej činnosti. Najlepšia bola záverečná nahrávka pre otca, kde dostal rozum aj taký pako ako bol George Jung. Pre neho bolo už ale neskoro, ale poučenie výborné. Hlavne, že nechcel žiť ako tatko a do domu si doviedol ešte väčšiu čúzu a skončil ešte o dosť horšie. No musí sa uznať, že tak zo 10 rokov si "užíval" ako málo kto. Johny klasicky skvelý, spracovanie výborné a tak odo mňa slušné 4*. ()

hazdrova

Johnny Depp ma prekvapil. Film stojí za pozretie. Filmy podľa skutočnej udalosti majú vždy úplne iný odtienok filmárčiny ako tie vymyslené. Snímka bola zaujímavá, ale nepozrela by som si to druhý krát. 4 hviezdy za výkon Johnnyho Deppa. ()

Brooks

Portrét drogového bossa, ktorý mal svojho času pod palcom celý americký trh a ako mafiánske tradície kážu zmrvil čo mohol. Informatívne zaujímavý, dejovo pútavý a netradične ale funkčne obsadený. Na druhú stranu oproti klasikom Scorsesemu a De Palmovi je to príliš krotké, melodramatické a rutinne zrežírované. Gangsterka druhej akosti. ()

ewing

z mafianskych filmov len priemerny snimok. bohuzial. obsadenim a pribehom mal velky potencial. neviem, kde sa to ce le po....lo. skoda. ()

Andrew159

Tak toto je jeden z mích nejoblíbenějších filmů, strhující příběh o drogovém králi, který chtěl stále víc a víc až nakonec neměl nic. Je až k neuvěření že se něco takového vůbec mohlo skutečně přihodit, je vidět že Amerika je doopravdy země neomezených možností. Tento snímek musí přinutit každeho kdo ho uvidí sympatizovat s George Jungem i přestože když se nad tím zamyslíme to byl neuvěřitelný prevít co zníčili statisícům možná i milionům lidí život jeho koukainem. Johnny Depp v hlavní roli byl vynikající a vizáž 70tých a 80tých led se k němu opradu hodila. Každému tento film musím doporučit je toskvělí životní příběh který obsahuje vše. Lásku, přátelsví,touhu po moci a penězích, a dále zradu a pošeilství. Životní zvraty George Junga jsou fascinující a neuěřitelné.Škoda jen že režisér Ted Demme tragicky zahynul na selhání srdce v důsledku braní kokainu což je skutečná ironie a nemůže natočit další takto vynikající filmy.Tento film měl všechno co má film mít a tak s radostí a z k památce zasnulému řežisérovi nemohu dát jiné ohodnocení než *****. ()

ab.dul

Tento film jsem viděl podruhé a stále se je na co koukat. Je to velmi zajímavý film s opravdu dobrým hereckým obsazením. ()

Cortesz

Životopisné filmy nejsou zrovna mým šálkem čaje, protože většinou jsou šíleně dlouhé a také občas i nudné, ale když se to umí natočit tak proč ne. U tohohle snímku se to povedlo na jedničku. Jak scénářem, obsazením, stylem tak vším ostatním, jen se stačí zamyslet nad tím, jak může někdo koukat na film o drogovém dealerovi a ještě mu fandit, to se prostě musí umět. Nebudu vychvalovat herecké výkony, ty jsou na jedničku, jen bych snad ještě vyzdvihl hodně poslouchatelný soundtrack. ()

MarkHoppus

Johnny Depp předvedl fantastický výkon a myslím si, že co se drogových filmů týče, tak se Kokain může v klidu přirovnávat k takovým velikánům jako je Requiem za sen, nebo Trainspotting, dokonce bych řekl, že v některých věcech je i předčí. Podání Dammea je trochu méně propracované po psychologické stránce, ale zase skvěle vyčnívá výkonem Deppa. ()

Mincek

Vynikajuci zivotopisny snimok o vzostupe ale aj pade niekdajsieho narkokrala Georga Junga, ktoreho stvarnil jedinecnym sposobom Johny Depp. IMO jedna z naj roli v doterajsej kariere Deppa ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta