poster

Dnes v jednom domě (TV seriál)

Komedie / Drama

Československo, 1979, 9x85 min

Hrají:

Martin Růžek, Dana Medřická, Vladimír Menšík, Jana Hlaváčová, Václav Postránecký, Hana Maciuchová, Josef Vinklář, Libuše Švormová, Radovan Lukavský, Josef Abrhám, Marie Rosůlková, Jaroslava Adamová, Jaromír Hanzlík, Ivana Andrlová, Josef Somr, Daniela Kolářová, Jiří Adamíra, Jana Šulcová, Július Pántik, Jiřina Jirásková, Rudolf Hrušínský, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Ivanka Devátá, Eduard Cupák, Alena Vránová, Regina Rázlová, Luděk Munzar, Lenka Kořínková, Josef Větrovec, Vlastimil Brodský, František Filipovský, Robert Vrchota, Miroslav Homola, Ivo Gübel, Jiří Vala, Jiří Krampol, Otto Lackovič, Luba Skořepová, Jana Březinová, Světla Amortová, Milan Klásek, Blažena Holišová, Věra Bublíková, Jiří Dohnal, František Němec, Ludmila Roubíková, Josef Mixa, Jarmila Krulišová, Jaroslav Mareš, Antonín Jedlička, Dana Hlaváčová, Svatopluk Beneš, Václav Sloup, Jana Paulová, Ladislav Trojan, Antonín Hardt, Jan Teplý st., Oldřich Navrátil, Lída Plachá, Darja Hajská, Nataša Gollová, Božena Böhmová, Oldřich Vízner, Helena Růžičková, Raoul Schránil, Lubomír Kostelka, Eva Svobodová, Andrea Čunderlíková, Václav Voska, Bohumil Švarc st., Miroslav Masopust, Mirko Musil, Ladislav Křiváček, Blanka Vikusová, Ludmila Vostrčilová, Jan Cmíral st., Adolf Filip, Josef Chvalina, Rostislav Kuba, Josef Velda, Stanislav Fišer, Jan Skopeček, Marie Málková, Svatava Hubeňáková, Vítězslav Černý, Ladislav Šimek, Jan Pohan, František Hanus, Jaroslav Moučka, Jiří Holý, Karel Effa, Ivo Niederle, Vladimír Huber, Dalimil Klapka, Svatopluk Skládal, Zdeněk Braunschläger, Pavlína Mourková, Karel Hovorka st., Vítězslav Jirsák, Zuzana Šavrdová, Roman Hemala, Ladislav Kazda, Zuzana Mixová, Marta Kučírková, Zdena Burdová, Marie Štichová, Hana Davidová, Jiřina Krejčíková, Karel Bláha, Václav Hladík, Josef Mráz, Pavel Spálený, Jan Pixa st., Dagmar Novotná, Cvetana Igova, Zuzana Neubauerová, Přemek Podlaha, Pavel Pásek, Marie Poláková, Alena Becková, Stanislav Davídek, Eduard Pavlíček, Oldřich Janovský, Jan Bláha, Jan Sedláček
(další profese)
 • Segrestor
  odpad!

  Asi nejhorší reklama na modní trend osidlování příšerných panelákových sídlišť. Bohužel obsazeno zajímavými herci. Ale co, taková už byla doba, že i v té největší sračce jste viděli plovat dobrého člověka. Tato sračka měla v lidech vyvolat pocit, že panelák je vlastně fajn, ať už jste kdokoliv a pocházíte odkudkoliv. Nic není lepší, než unifikované umakartové jádro z černou hadicí od sprchy, nepraktickou kuchyňskou linkou z plechu a bezútěšným pohledem na rozestavěné sídliště a kulervoucím sociálním vztahem s pestrobarevným spektrem obyvatel jednoho vchodu. Ať už opustíte roubenku patřící vašemu rodu stovky let, nebo pavlačový dům, kde jste vyrůstali, nebo malebnou chaloupku u rybníka v Jižních Čechách, kde je opravdu krásně, vždy máte možnost dožít svůj malý život ve svém patře nové panelové zástavby v Praze. I v devadesátí třech letech máte nárok okusit výdobytky moderní doby. Vždyť v tom vchodě se dá prožít ještě tolik dobrodružství, lásek a kolektivní legrace.(9.6.2013)

 • sator
  **

  To zabolelo srovnávat s "Byl jednou jeden dům" ani nemá cenu.... ale i tak je to řemeslně neuvěřitelné odfláknuté a to taková jména jako Dudek Filip Otčenášek....vlastně ani nechápu,asi že z něčeho bejt živi museli...Ale právě Filipovou režii- mezi jinými -považuji za velmi dobrou v její autentičnosti a tady úplně chybí. Každá scéna je cca o 70 % delší než by měla a být. Nemá to, žádnou dramatičnost no prostě škoda.(23.3.2009)

 • FOCKE_WULF
  *

  Munzar celý v černém, to byla jasná indicie, že se jedná o záporáka. A taky to, jakým způsobem držel v zubech sluneční brýle. Ale co, kun*a není mýdlo, vícenásobným používáním se neopotřebí a Šulcová se pak ještě ráda vrátila k dobráckému pilotovi Adamírovi, který jí přivítal s otevřenou náručí, jen nádobí musela utřít, to jí neodpustil. Asexuální svazačka Kolářová s obrovskými brýlemi a v uniformě barvy psího exkrementu, bukvice Cupák ve vypasovaných tesilkách v roli promiskuitního heterosexuála, Jiřina Jirásková se špatně oholenou hubou, Maciuchová jako pipina domácí s nakupovacím syndromem...Ó jéé. Scénář je hodně řídký a některé dialogy neskutečně dlouhé a neskutečně trapné, tohle nezachrání ani soudruh Mikuláš-Růžek a soudruh čert-Filipovský.(17.12.2011)

 • Ygnor
  odpad!

  Segrestor přesně vystihl mé pocity. Škoda dobrých herců co museli hrát v takových odporných agitkách. Odpad nezaslouží jejich výkony, ale ten podprahový účel téhle manipulativní rádoby "pohodovky". (celá, v poslední době nasládlá atmosféra přívětívého retra a omílání normalizačních seriálů, mi začíná lézt krkem...)(3.3.2014)

 • Gig
  ***

  Tady je krásná ukázka toho, že neplatí to, co dost lidí píše v podobném seriálu, tedy podobném, že se odehrává v jednom domě a to v geniálním Byl jednopu jeden dům. Plejáda skvělých herců stejně jako v onom seriálu. Ale tím to končí. Tady vidíte, že to není jenom o hercích, ale i o scénáři, pointě, ale hlavně o dialozích.(25.2.2013)

 • - Natáčení probíhalo na pražském sídlišti Lhotka v ulici Zárubova. (Haniczka)

 • - Naposledy před kamerou Světla Amortová. (M.B)

 • - Ve 3. epizodě s názvem „Archa Noemova“ je ve scéně, kdy jede Panc (Josef Vinklář) a jeho manželka (Libuše Švormová) z oční kliniky, Pancová (Libuše Švormová) srazí praporek a manžel Panc (Josef Vinklář) jej vrací zpět, možné zahlédnout na ulici dav lidí sledujících natčení. (newer_more)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace