Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (více)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

Elyon odpad!

A další český odpad. Neuvěřitelný shit shitoucí, který nemá v našich televizích konkurenci. TOHLE UŽ NIKDY NECHCI VIDĚT!!! ()

gombarix

konečně se v Česku podařilo napodobit západní žánr - telenovela přesně tak pitomá jak má být! - Hvězdička za to, že sestry-scénáristky jsou docela kočky ;P - - - No a mrcha Andrea nosí brýle (na dálku), ale to asi ví každý. ()

MarleyCZ odpad!

Po všech stránkách se jedná o druhý nejhorší český televizní seriál, který jsem kdy viděl. Naprosto ''dementní'' obsazení rolí je jen jeden z tisíce důvodů proč tento seriál u mě patří do odpadu. 2% ()

Hapretor odpad!

Jen o malinko méně debilní seriál s debilním dějem, debilními hereckými výkony a debilními dialogy než jsou "VKVčka". ()

L'Alpagueur

Rodinná pouta - podobně jako jejich úspěšnější obdoba Ordinace v Růžové zahradě - mají jediný klad a to herečky (Dana Morávková, Alice Bendová, Klára Jandová), jinak nestojí za nic. ()

Empire odpad!

Do doby než se tam objevila Zagorová a Čech byl to jenom odpad, teď to je SUPER HNUSNEJ SMRDUTEJ ODPAD V ČELE S PINCEZOU HUSOPASKOU! Ať žije Prima, to by mělo dostat cenu Emmy!!!!!!! Ha Ha Ha ()

Vito

Ono to vlastně není až tak špatné, pokud se na to díváte jako na úplnou zhovadilost, tak jsou nakonec některé scény docela vtipné. Nevím, jestli to byl záměr, ale připadá mi, že po pár úpravách by to mohla být celkem ucházející parodie na telenovely. Takže zvyšuju hodnocení z původního odpadu na jednu hvězdičku :-) ()

yossarian- odpad!

Myslím že pokus udělat Jihoamerickou telenovelu po našem vyšel dokonale. Rodiná pouta se mohou směle zařadit po bok takových výplodů (jinak řečeno sraček) jako je Kasandra či Esmeralda atd... A asi je v tom i nějáká magie, protože můj otec jinak normální člověk nasadí nic neříkající( jinak řečeno tupý) výraz a počne čučet na TV. Stále doufám, že se dívá na zeď, ale asi ne... ()

mutace odpad!

humus. Seriály tohoto druhu mi přijdou škodlivější než pornografie (pornografie mi ve skutečnosti nijak zvlášť škodlivá nepříjde, přišlo mi jen, že zvuk tohoto slova je pro tento serouš dotatečnšě urážlivý :)). ()

Dimo odpad!

Omlouvám se všem, kteří tento seriál mají rádi. Jak jen říct, že se mi tento seriál nelíbí, slušně? Ááá, už vím! Je to čistokrevná sračka! ()

Blaogranas odpad!

Obdivuju každého, kdo viděl byť jediný díl bez vážnější újmy na své seriálové duši a kdo najde odvahu ještě zapnout televizi, aniž by se bál, že se tento otřesný zážitek bude opakovat. ()

ex.it odpad!

Babičkovský seriál. Nic víc. Kdyby se to sakra pořád netočilo jen kolem podniků, peněz a pozvodů... ()

igirazor odpad!

Tak jo - nic proti českým seriálúm ale todle to je ten nejstupidnejší nejnudnejší nejtrapnejší serial aký kdy světlo světa uzřel. Sory za grama - nejsem čech :-/ ()

pepa3rd

Ty 2* dávám za několik desítek prvních dílů, které se slibně rozjely a můsím říci, že jsem je sledoval celkem s oblibou. Pak už mě postupně začínalo jen zajímat, jak to nakonec dopadne a v okamžiku, kdy končila první série a začala druhá, aniž by se cokoliv vyřešilo, jsem se otráveně přestal dívat a spokojil se se zkratkovytým vyprávěním vytrvalejších spoluobčanek, abych postupně na tento seriál s radostí zapomněl úplně. ()

Tryman odpad!

Ano, někoho to možná baví, já mezi tu skupinu lidí nepatřím. Seriál absolutně o ničem, nuda, ztráta času. ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (více)