9 hráčů se smrtí

• Velká Británie House of 9 (více)

9 lidí je z neznámých důvodů uneseno a ubytováno v zabarikádovaném domě bez jakékoli možnosti úprku. Jsou sledováni 75 kamerami a po probuzení k nim prostřednictvím mikrofonu promluví neznámý hlas a určí pravidla hry. Poslední přeživší získá odměnu v hodnotě 5 miliónů dolarů. Připravte se, hra začíná. (Pedestrian)

bufanda8

Film se mi ze začátku líbil… hororovou atmosféru dodávalo prostředí podivného domu... Byly tam ovšem také různé nedokonalosti nebo,,náhody´´, které mi prostě bily do očí :) Tak třeba hned zezačátku chtějí ti lidé co jsou uvnitř otevřít dveře... a heleme se, deska stolu není čirou náhodou ani přimontovaná k nohám, jupí použijeme ji :D Když má policista v civilu u sebe bouchačku proč by nemohl mít i mobil... nebo kdokoliv ostatní z nich. Pak další blbost – první oběť se lehce křápne o zábradlí a ani ne do hlavy a hned je mrtvá a z hlavy se jí začne valit kupa krve, naopak ten co je postřelený tam ještě hodinu cupitá po baráku stejně tak i ta ženská co pak vyhraje je zasažena dost silným elektrickým proudem nebo třeba nejmladší borce se zabodne nebozízek do krku a krev z ní začne stříkat jak šťáva z pomeranče a najednou je obhozená celá zeď. Hudba - měli tam takový mišmaš...jednou opera a pak hned hip-hop... v jedné chvíli to působí jako romantická telenovela podruhé zas jako jedna velká párty. A hudba k závěrečným titulkům mi vůbec nesedla protože i když to byl vcelku otevřený a nečekaný konec, vesele to určitě dopadnout nemohlo :) Závěr? Film na prd. ()

chimeracerberus

Snímok, snažiaci sa napodobniť film SAW alebo kocku. Ale skutočne len snažiaci. Vo všetkých ohľadoch pôsobí strašne lacno, správanie postáv je strašne nepochopiteľné, zbytočné pasáže sú príliš dlhé. Určite keby som sa ja ocitol v podobnej situácii alebo niekto z Vás tak by sa nehádal o takých veciach aké v tomto filme boli spomenuté. Jediná svetlejšia stránka tohto filmu je základná myšlienka a trošku napínavý záver. Celkový film som nútený hodnotiť skôr ako podpriemer: HUDBA:3/10 * ORIGINALITA:4/10 * LOGICKOSŤ:1/10 * DEJ:3/10 * ()

mh.mail

20% - Ani Kostka, ani Saw, ani ryba, ani rak. A korunu tomu všemu nasadil český dabing, který ve mě hned na počátku vzbudil jistá očekávání, která ve filmu nakonec zůstala oslyšena. ()

Elgin

Davam iba jednu hviezdicku a to vdaka Dennisu Hopperovi, ktory ako jediny tu dava svojej role nieco viac ako standard. Ubohy pribeh, ale nedokaze udrzat sam a dalsi herci sa vsemozne snazia, ale nema to tvar a predvidatelny koniec nas nicim nedokaze zaujat. ()

johnymdoe

Jen za konec trochu lepší hodnocení...taky už bych se měl naučit nedívat se na filmy s mistrem "B" Dennisem Hopperem. Jinak není to thriller ale spíše horor, i když žádné nadpřirozeno. ()

J. T. Kirk

Naprosté nic.. pokus o thriller na způsob Saw, bohužel se to vůbec nepodařilo a bylo to děsně ale děsně nudné a nezachránil to ani Hopper... ()

Hapretor

Devět trapáků co smrdí. Smrdí na plátně blbými hereckými výkony, stupidním, okoukaným dějem a nezáživnou atmosférou. Jednou a dost! ()

helraiser

Saw měl úspěch, Kostka to samí tak proč to neskombinovat a udělat z toho pořádnej masakr. A jak že to dopadlo- žádnej hororo-thrillerovej zázrak se nekoná, čili lehký podprůměr i když snaha se cení. Hold není každý den posvícení. ()

desolator6 odpad!

Niekde v polke som si myslel, že sa asi poserem od smiechu! Ako čítam komentáre.... no teda.... 6 miliónov. To asi dali tie peniaze tým na konci čo mali tie bágle. Ale vážne ľudia!!! Pri tomto musel plakať už scenárista keď to písal! Predstavujem si niečo na spôsob "Bože ja som kokot, ja som takýýý kokot..." Potom horko, ťažko zaplakal režisér, potom herci a celé to hovno si museli odniesť diváci. Toto by som vymazal z povrchu zemského. ()

sarkareifova

Ze začátku se mi to zdálo jako solidní podívaná, ale postupem času to opadalo. Vždyť jen celá půlka filmu je o tom, že něvědí co mají dělat. Něž jim došlo, že se vlastně mají pozabíjet uběhlo snad milion let. Ale i přes toto všechno se to v druhé polovině slušně rozjelo a byla to i celkem napínvá podívaná. ()

GOGO3000

Zařazení tohoto snímku bych přirovnal spíš k psycho-thrilleru až hororu, než jen k thrilleru. Když si představíte, že vás zavřou s dalšími devíti cizími lidmi do baráku, ze kterého může odejít jen jeden, tak nervičky trochu potečou. Herecké výkony nejsou nijak zvlášť oslňující, ale ani podprůměrné. Prostě ten průměr. ()

Jasika

Toho tady byly stovky, stovky a stovky.... Klasický příběh úchylného bohatého magora, který vezme pár lidí, milionů a jde se bavit. Příšerné herecká výkony, režie, žadný originální námět... na tomhle filmu není zhola nic zajímavého, až na jednu malinkou vecičku a to konec. Hodina a půl příšerného filmu stojí za tu poslední "hloupou větu". Musím říct, že mi to vyrazilo dech, ale stejně nemůžu dát víc než 1*. Znovu bych to nepodstoupila! ()

hero_bk

Nabízí se přímé srovnání se sérií Saw: 1. Chybí tu Jigsaw jako hlavní charakter (a to je velký mínus) 2. Strašně dlouho trvá než lidi pochopí, co se po nich chce (Saw jde rovnou na věc) 3. Většina postav se narozdíl od Saw chová naprosto iracionálně a scénarista asi nikdy nepřemýšlel o psychologii postav v takovéhle situaci 4. Toho negra bych odpráskl hned 5. Ta squadra lidí byla celkově tak nesympatická, že se nedalo nikomu moc fandit (což se v Sawu většinou dá) - odsouzená, děvka, negerskej rapper (!!!), módní návrhář, nevýraznej manželskej pár, vegetariánka (!!!), iracionální policista a kněz, kterej je tam jedinej tak nějak normální. To že vyhrála (SPOILER) vegetariánka, mě celkem naštvalo, protože taková vegetariánka je vlastně úplně zbytečná existence. 6. Chtěl jsem dát 2*, ale za odbourávající konec dám 4*. P.S.: Ty peníze jsou zamotaný úplně, ale úplně zbytečně! Kdyby prostě na rovinu řekl, že jeden přežije, a hotovo, tak vlastní život je mnohem větší motivace než peníze. Proto všechny repliky jako "Co všechno uděláte pro peníze?" vyznívají strašně, ale strašně komicky. ()