Stegman

Kdybych to tu nenapsal, tak bych se nemoh na sebe podívat do zrcadla: Toto je film, u kterého jsem se bavil jako málokdy. Bavil jsem se prostě nezřízeně, až jsem se bál, že nepopadnu dech. Málem mi z té hodiny a půl zůstal škleb. Prostě, byla to legrace. ALE POZOR: Jen s dabingem ČT! - Viděl jsem to také na Primě, a tam to bylo hóóódně špatné, většině vtipů tam úplně vysáli šťávu. ()

haushinkaa

Děsí mě, že se na to dívám snad vždycky, když je to v televizi... Je to neuvěřitelné, jak mě to dokázalo chytnout, ale nemůžu si pomoct - téměř každý okamžik mi tam přijde vtipný, i teď, když tohle píšu se směju, protože když si vzpomenu na některé obzvlášť povedené scény... :D Já vlastně ani nevím, jestli je to pouze Leslie Nielsen, který tomuhle filmu dává tu úchylně vtipnou atmosféru, ale nejspíš ne, asi to bude všechno se vším a Nielsen to jen korunuje a povyšuje na neskutečně zdařilou a vtipnou parodii... ()

LadyDevil

Přidávám se ke Galadriel - nechápu, že má tahle parádní parodie tak mizerný hodnocení..já se bavila už od první chvíle až do konce. Taky jsem měla totální záchvat smíchu u scénky zabodávání dřevěnýho kůlu do srdce, anebo polykání všeho hmyzu při konverzaci s doktorem u čajíčku nemělo chybu (samotný doktor se svojí opakovanou terapií klystýru byl dokonalej):-D Možná jsem si tenhle film tak užila, protože si nijak nepotrpim a ani neberu vážně tématiku upírů, a tak mi tohle skvěle sedlo;-) ()

PiLgRiM

Po poměrně silně nadhodnocených spaceballs konečně Brooks u kterého jsem se alespoň několikrát zasmál. Nielsen je herec a všudypřítomné komentáře typu, že je dement by jste spíš měli směřovat třeba ke Carreymu. 3,5 pro mě slušná zábava. ()

Natabar odpad!

WTF - Řekne-li se "parodie" (neřku-li "komedie"), předpokládám, že to bude aspoň občas vtipný. Tohle bylo maximálně trapný! Zasmál (no ať nepřeháním - pousmál) jsem se jen jedinkrát - hlášce o novinách u zabíjení Lucy. ()

Ravi

Parodie na Drákulu je sice sem tam vtipná, ale celkově na mě působila spíš trapně. Nejvíc mě asi pobavil MacNicol hmyzožrout. Jinak ale šeď a nuda. Čekal jsem mnohem víc. Škoda. Nejvíc mi vadilo rádoby vtipné kecání na úkor komických scén. Tradiční nešvar novodobých parodií. 30% = 1+/5 ()

Elleannie

Leslie Nielsen jako Mr. Dracula.. Už jen při zhlédnutí galerie a pohledu na pana vrchního upíra se mi chce smát a vybavují se mi scénky z filmu. Jeho namalovaný obličej, načesané vlasy a spešl oblečení ve spojení s výrazy obličeje samo o sobě stačilo k pobavení:D ()

P1tr

Rádobyvtipné, ovšem ve výsledku trapné a i s přítomností Leslieho Nielsena mě svrbí ruka po jedné hvězdičce. To mu ovšem nemohu udělat, vždyť on ten film drží nad vodou. ()

latvar

Tenhle nudný film nespasil ani výborný komik Nielsen, alias Drákula, který toužil po mladé ženské krvi . Ztráta času 15% ()

solskjaer

Po Panu Magorovi nejhorší film z Lesliem Nielsenem, a že těch filmů má! Sice párkrát sem cítil šimrání v koutku úst a někdy mě fakt dostal , ale většinu času sem se nemohl zbavit dojmu, že ty humorné scénky jsou vycucané s prstu a sesmolené na koleni pět minut před natáčením. ()

sedm.1

Mel Brooks točil vždy parodie trochu jiné,než ostatní.Nejsou to ty typické třeskuté nářezy(viz.Bláznivé střely,Žhavé výstřely),naštěstí ale ani parodie/trapárny(viz.posledních pár filmečků Leslieho Nielsena).Člověk prostě vždy brzy pozná,.že ten film je z Brooksovi dílny.A buď jeho filmy máte rádi,a nebo jednoduše ne.Mě jsou bohužel tak nějak lhostejné.A tak mi nijak připadá i ten jeho humor-lhostejný.Ušklíbnu se,ale vzápětí zapomenu. ()

herr_carter

Ajtakrajta, šlápanec vedle, jeden z nejslabších Nieslenů ever...i tak si tam ale člověk najde svoje, pokud ho milujete jako výjimečného komika...........moje hodnocení = 3 z 10. ()