lioncel

hodnocení vystihl skvěle! _Gemini_ .. jenže já jsem odvážnější a tak dávám plný počet ***** , protože jsem se opravdu královsky bavil a bez mučení .. a rád .. a hrdě .. přiznávám, že už poněkolikáté … Mel Brooks je podle mě nedoceněný génius .. tedy zde na stránkách csfd určitě .. doma je na tom naštěstí podstatně lépe, je to legenda .. a spousta známých a skvělých herců si považuje za velikou čest, že s ním mohli někdy v minulosti spolupracovat … ()

kombajn

Párkrát jsem se sice zasmál, ale spíš ze soucitu. Nic pro příznivce L. Nielsena, je to někde úplně jinde než jeho debilní Frank z Bláznivé střely. Většinu času je to opravdu slabé, zachraňuje to spíš zmatený P. McNicol, ale i kdyby hrál jak Bůh (těžce přehrával), tak bych ** nedal ()

balba

Bláznivá komedie , která pobaví , ale zároveň může nudit.Některé zábavné scény jsou spíše kabaretním vystoupením.Dost mě tato parodie zklamala. ()

rakovnik

Leslie Nielsen ještě plný sil "udělat" gag :-) U mnohých vtipů jsem vyprskl smíchy, tolik šílených kravin, vypuštěných z úst s naprosto vážným obličejem se jen tak nevidí. ()

MrPierc

Pofedená parodije na drákuloviny ja ! Verstanden sie bitte ? Já být Fan Helsing, felká lečitel, která bojofat proti nadpřirozeno. Já rád pitvat pří školním studiu ja ! Ich velmi rád zabíjet upíry a umět stará moldavština: Noštoj flekla démon pušta. Fala dadlinka. ()

C0r0ner

Zaráží mě nízké hodnocení a negativní komentáře. Ano, Mel Brooks má osobité pojetí svých filmů a humoru, ale nevěřím, že se někdo nesmál, když zabíjeli kolíkem spící upírku do srdce, případně při úvodní pitvě. To mi neříkejte. Já osobně mám tuhle parodii rád a nevidím v ní takové zlo jako ostatní. 80% ()

Fallen_One

Díky několika skvělým scénám a hláškám (Harker sváděn nemrtvou Lucy nebo Harker a van Helsing v hrobce) si to zaslouží 4 hvězdy. Jedna z těch lepších parodií, co vznikla. Nízké hodnocení upřímně moc nechápu, ale budiž, nechme místní intelektuály hlasovat dle jejich gusta 8-) ()

MarekT

Asi jedna z nejpodceňovanějších komedií, co jsem zatím měl možnost vidět. Jediné, co bych akorát této komedii vytknul, je místy vyskytující se tlačení na pilu v duchu moderní zábavy, ovšem to není nijak časté, zbytek jsou více či méně kvalitní gagy pod taktovkou Leslie Nielsena, který Draculu, resp. jeho oživlý obraz Belu Lugosiho ztvárnil neodolatelně (ve stejném duchu se dá mluvit o jeho českém hlasu, který mu propůjčil Vladimír Brabec), stejně jako Mel Brooks svého Helsinga. "Od této chvíle jste svým pánem. Jste svobodný! A teď už jdeme. - "Ano, můj pane." ()

Juto

Je naozaj zlé, že tento film dopadol tak zle, ale nie je tu toho veľa, čo by diváka rozosmialo. Naozaj si Brooks myslel, že to ľuďom príde zábavné? Celý film je len kópiou ďalších filmov s Drákulou, ale čo dostaneme je jeden rýchly film, ktorý však často zlyhá. 1/10 ()

MJMilan

Klasická komedie Leslieho Nielsena natřískaná hafem Leslieho hlodů. O něco slabší než Bláznivé střely, ale vemme v potaz, že tato komedie je pouze z jednoho a to upírského prostředí, o to míň se tam dalo vymyslet komických situací. ()

Rockwood

Tak tohle se mi jeví jako jedna z těch dobrých parodií. Hraje tam Leslie Nielsen, což je velký plus pro mě. Je to trochu ujetý to přiznávám, ale jako jinak se mi líbí. Docela sem se i během toho nasmál. ()

fantoci

Také dávám pět hvězdiček protože tohle je podle mého názoru ta nejlepší parodie na filmy s Drákulou. Dobré jsou také grimasy L.Nielsena a P.MacNicola, také když vrazí Lucy kolík do srdce to jsou úžasné scény. ()

Motinski

Nielsenove filmy od čias Bláznivých striel kvalitou klesajú. Drakuloviny nie sú úplne najväčšia nuda ale pár vtipov tu pôsobi ako vrchol trápneho humoru. Chyba bola aj že sa paroduje jeden film, to nikdy neskonči dobre ( príklad). Videl som to dokopy tri krát a možno niekedy ešte dám šancu na nápravu dojmu, no určite nie tak skoro. ()