dawexx

Po hooodně dlouhé době jsem měl opět možnost tuto vynikající komedii zhlédnout a opět jsem se výborně bavil. V téhle neotřelé legraci si zamilujete snad každou postavu. Svůdník Raul Julia, neodolatená Anjelica Huston, slizký Christopher Lloyd, vážná Christina Ricci a další. A nejlepší je postava vlasatého bratrance. A Ruka. A vůbec. ()

antragus

Genialita, aneb takhle bych chtěl žít. Někdo se prostě umí narodit...:-) Jeden z opravdu mála filmů, které mě neomrzely nikdy. ()

Tomulka

Po velmi dobře vydařeném seriálu jsem měl trochu obavy o tento film, ale povedl se. Hlavně Christina Ricci je prostě boží a její texty no paráda. Kdo má rád černý humor ten se musí válet smíchy při shlédnutí tohoto snímku. ()

Mr.Hackels

Krásnej černej humor. Legrace všude kam se podíváš. Tango, který Morticia a Gomez předvádějí nemá chybu. No a Mamuschka tuplem ne :) ()

Toooorch

Addamsnovu rodinu miluji a myslím, že si je užije každý kdo má alespoň trochu rád černý a morbidní humor, protože právě na něm je film postavený. Christopher Lloyd a jedna z jeho vrcholných výkonů. Doporučuji shlédnout i pokračování v podobě druhého dílu. ()

Svadbos

Pikantná komédia na motívy desivého komiksu z pera Charlesa Addamsa,s výbornými hereckými výkonmi Raula Juliu a Anjelicy Houston. Zaujímavý režisérsky debut Barryho Sonnefelda. ()

morbido

Kedysi sem to žral ale na rovinu mohel sem mnet 8-10 rokú a to už predsa je nejaký čas a film hodnotim v súčasnosti.Proste už to neni to co to bývalo.Málo který "vtípek" sa ujme.Je mi jasné že nekoho to može bavit ale ono to fakt neni vtipné.Proste na film sa kukat dá ale jak komédiu to rozhodne brat nemožem.Vtipy sa proste mínajú účinkem.Jedinym pozitívnym bodem je asi Christina Ricci.Jak asi ve všetkem v čem sa objaví.Hold jak decko proste zežerete kdeco. ()

Timy68

Tohle je prostě můj oblíbený druh zábavy - švihlá komedie, kterou musím brát s trochou nadsázky. The Addams Family/2, na to mi nikdo nesmí šáhnout. To je film se vším: skvělé herecké výkony, sranda až za hrob, sem tam trochu té morbidnosti a spoustu dalšího. 'Jak dlouho jsme spolu netančili ?' 'Ó Gomézi. Hodiny!' Přesně podle mýho gusta. Film, kerý mě nikdy neomrzí. 10/10 ()

Otan

Je to prča s náramně ponurou atmosférou.Černý humor je zde udělán s té ne úplně černé barvy.Docela se mi líbil R.Julia77% ()

Marco625

Mysteriózně vtipný film, který je nad hrany zvláštnosti ! Herci všichni úžasní, až na Christinu Ricci, ta je víc než úžasná ! Nemám co k tomu víc dodat ! AWESOME ! 8/10 ()

Smashed

Jeden čas jeem na tohle mohla koukat pořád dokola. Teď jsem viděla Adamsovi snad po 10 letech a pořád mě to baví. ()

Martin.Proko

Dobře odvedená rodinná americká komedie... ...velice hezká výprava a i jinak odvedená práce... ...spousta černého humoru a narážek na různé horrory, nebo "rádoby horrory"... ...rozhodně to není film ke kterému se je nutno vracet. ()

baron156

Správně potrhlá rodinka co si nenechá kecat do svých věcí a do příbuznenstva. PODÁŠ MI SŮL? WEDNESDAY JAK SE TO ŘÍKÁ. HNED! ()

Mistr119

Jako... zajímavý černý humor, ale práh 3* film u mne asi nepřekročí... Vše je očekávávatelné a "středoproudé". ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým