dudo24

Pre mňa úplná klasika. Miloval som tento film keď som bol malý a veľmi som si ho užil aj teraz po dvadsiatke. Skvelý morbídny humor. Super zahraté postavy. ()

HellFireFery

Neuvěřitelně originální film, který se tak moc odlišuje od všeho ostatního, že si ho s ničím nemůžete splést. Rodina Addamsova je neskutečně zajímavá skvadra, kde najdete jak tatínka elegána, sexy tajemnou maminku, dvě divoké děti a ostatní členy rodiny, kteří citově bojují s návratem svého ztraceného bratra Festera. O skvělé gagy není nouze a zejména Christina Ricci v roli dcery válí. ()

Víteček

Po dalším zhlédnutí přidávám pátou hvězdičku za jeden z nejideálnějších a nejlépe fungujících párů ve filmové tvorbě. Celkově je vidět fajn fungující rodinu, která se má ráda a neobsahuje příliš toxických vazeb. K tomu když se připočtou výborné vtipy a dokonalá Wednesday tak nejde jinak. ()

Dixieboy

Úžasná adaptace, která v ničem nekulhá. Spousta skvělého černého humoru. Hvězdné obsazení a s jistotou jedna z mých nejoblíbenějších komedií. Výprava, kulisy, kostýmy, rekvizity...oh... všechno je perfektní. O hereckých výkonech ani nemluvím! Škoda jen, že se neobjevil jejich domácí mazlík, ale točit s živým lvem by byla výzva jak blázen... Za mě plný počet...kdykoliv! ()

blondboss

Ani neviem prečo, ale táto prvotná celovečerná verzia tejto slávnej rodinky ma akosi nikdy nenadchla. Asi to bude aj tým, že som to vždy až príliš porovnával s prvotným seriálom, ktorý je pre mňa zrejme neprekonateľný, čo sa tejto komédie týka. Anjelica Houston a Raul Julia mi až tak do svojich rolí nesedeli a celkovo som asi očakával väčšie priehrštie bizarných situácií. Takto to bola len príjemná čierna komédia použiteľná ako jednohubka na nedeľné popoludnie. 60 % ()

J.Mayen

Tyhle dva filmy mám velmi rád. Druhý díl je snad ještě o něco lepší než jednička. Christina Ricci naprosto jasná hvězda. Nedá se nevšimnou jejího vyjímečnýho talentu.  Mám jí velice rád ve všech jejích filmech. Ostaní Adams filmy, ty původní černobílé, animované, jakékoliv navazující nemám tolik nebo vůbec rád. Tyhle filmy jsou unikát. ()

Fanynka19

Mám ráda tenhle černý humor a už jsem se dívala i na ten černobílý seriál. Tenhleten film je ale ještě daleko lepší. Nejlepší komedie. Celá ta rodina Addamsů je k popukání. Ta stylizace je sice hororová, ale film je vtipný a to je dobrý spojení! ()

geedee

Tadadada! Plesk - plesk! To je prostě bomba! Černočerný humor, Ruka a strýček Fester..... co dodat? Není co.... ()

Bugiii

Skvělý film s ponurou atmosférou a černým humorem. Vždycky mě rozesměje a Christina Ricci je pro mě nejlepší herečka v tomto filmu!!! ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým