JosefTomas

Pokud máte rádi černý humor, a tím myslím, že ho milujete, je pro vás tenhle film skvělá komedie, pokud ale nemáte černý humor v lásce, můžete se na film kouknout, ale pro vás to nebude komedie, nýbrž obyčejný film. Já černý humor miluju, takže můžu dát 75% ()

george82

Tahle paráda nemá obdoby. Každá postava unikátní a dohromady vše funguje. Divák se pobaví a film si náramně užije. ()

korect

Christina Ricci byla moje dětská láska, jakož i celá tato černočerná komedie. Málokterý film u mě dokáže (snad už jen Tarantinovky) vyvolat lásku ke všem postavám, hlavním i epizodním, kladným i záporným. Addamsova rodina je moje tajná srdcovka, pravé, nefalšované guilty pleasure, které je bez přehánění jednou z nejlepších komedií natočených v Novém světě. ()

PlayEasy

Skvělé americké pojetí klasického britského seriálu. Opravdu, Hollywood z toho tentokrát neudělal žádnou americkou kravinu, nýbrž stvořili originální, zábavnou a černohumorovou "burtonovskou" podívanou s perfektními kostýmy, masky i kulisy. I herci se perfektně činili, obzvláště se nám líbila postava Festera Addamse geniálně zahraná Christopherem Lloydem! No, ačkoliv se jedná spíše o halloweenskou podívanou, my si ji hodili do PC o Vánocích a musíme říct, že funguje minimálně stejně dobře! 80% ()

Blazkowicz

Buď mi tento typ černého humoru nesedí a nebo jsem to špatně sledoval (spíš). Každopádně, osobitou atmosféru to má, párkrát mi tam přišlo něco vtipného. Nejlepší je samozřejmě chodící ruka Christina Ricci a ta vlasatá postavička. Uvidím, co další díl. 3-* ()

adamix

Čierny humor funguje dokonale rovnako ako nezabudnuteľný casting a spoločne s dvojkou ide o najlepší rodinný film, ktorý sa veľmi často opiera o morbídnosť, ale zasa s mierou. Raz za pár rokov si to pozriem a zakaždým to má to isté čaro, u mňa je toto jednoducho klasika. A Goméz s Mortitiou sú tak charizmatický filmový párik, ktorí by  dnes už veľmi parodovaný pár Rómea s Júliou schovali do vreca a zakopali pod zem. Za mňa 75%. ()

KARLOS2

Srdcovka, která nikdy neomrzí, pokaždé rozesměje... Sice už nepostraší, ale ujetá audiovizuální podívaná ala Burton má pořád tu pravou temnou atmosféru... ()

AdrianaLarman

Tenhle film jsem viděla poprvé, tak v 6 letech, ale ani po tolika letech neztratil na svém kouzle. Vynikající černý humor a pro mě zatím nejlepší role pro Christinu Ricci. Addamsova rodina je film, na který se vždycky hrozně ráda podívám znovu. :) ()

kolacky

Miluju Christinu, miluju Anjeliku, miluju Raula, miluju "strýčka Festera", miluju "bratránka Ita",miluju Lurche a Věc, miluju ten jejich hřbitov-zahradu... Jo a miluju Christinu!!! ()

route60

Výborný černý humor skvělé napsané a zahrané postavy, Barry Sonnenfeld převedl legendárni serial do filmové podoby jak nejlépe šlo a divák se nenudí ani minutu. ()

MiniMer

Šílené, bláznivé, potrhlé, ale přesto je to dokonalé. Tuhle rodinku miluju, nemůžu vůbec říct, kterého člena nejvíc. ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým