willis

Tak tenhle styl humoru se mně hodně líbí, ale černobílý seriál se slovenským dabingem byl ještě o něco lepší. ()

záplata

Zásobárna krutého humoru dvě hororové děti ze smyslem pro drama všude jak v mučírně atd. u toho jsem se smál tolik že jsem se málem pototo.... no víte co celá ta rodina je prostě super zařízená děti mají hry jak ve válce už bych radši umřel střelou do hlavy než si zahrát hru Je tam bůh .Skvělá matka Anjelica Huston.... prostě jsem se vůbec nenudil. ()

dehlie

no kto by ich nemiloval. myslím, že jedna z mála výnimiek kedy filmové spracovanie serálu vôbec nebolo na škodu. ()

Zombi

Ale jo, klidně dám 5 hvězd, protože tenhle film mě vždycky spolehlivě pobaví, výborné obsazení, výborný černý humor a Mamushka! ()

Zyne

Hudba: Marc Shaiman... klasika a tahoun černohumorných filmů a zábava pro celou rodinu, pokud má určité sklony (: ()

LBsmoke

první film addamsových zbožňuju dokonce víc než úžasný původní seriál.. akorát Morticia/Carolyne Jones je daleko půvabnější.. ()

Marina111

Desili ma. Strašili. Fascinovali. Kedysi, myslím. Azda najmorbídnejšia rodinka, aká kedy v svete filmu ožila. Pravdou však je, že doteraz z nich mám skôr zmiešané pocity ... Na jednej strane cintorín namiesto záhrady, krásna orgánová hudba či nenapodobiteľný imidž každého člena tejto svojráznej rodiny, no na strane druhej absorudný zásah reality v podobe psychologičky či rodinného bankára, prapodivné okolnosti Fosterovho zmiznutia a návratu a potom, ako zhnitá čerešnička na inak dobrej torte, Addamsovci nútení žiť v "civilizácií" ... Nie, naozaj ešte stále celkom neviem, čo si mám o tomto výkvete myslieť ... ()

Movie Gourmet

Vtipná černá a když píšu černá, tak myslím ČERNÁ komedie o jedné zcela netypické a tak trochu zvláštní rodince :D "Caramia..." Verdikt: 3* a 70 - 75 %. ()

kritiklon

Jako dítě jsem si "The Addams Family" pouštěl tak často, že VHSka byla ošoupaná jako bych ji přejel šmirglpapírem! Skvostná hororová komedie s jedinečnou a neopakovatelnou temnou atmosférou. Vybroušený scénář a rozkošně originální charaktery hlavních postav jsou hlavní příčinou toho, že na tento film nelze zapomenout. Pro mě filmová klasika, ke které se vždy rád vracím. 5* za 88% ()

Renfield

Neměnil bych nic, proto jsem rád, že filmová verze z té seriálové hodně vychází a něco málo přidává. Na druhou stranu chápu, že někteří by raději více inovací, i já k nim v jiných případech patřím, tady ovšem ne. Takže, ten nejčernější humor zůstává a v mnoha případech nastavuje zrcadlo. Například zcela dokonalá scéna školní besídky, nejdřív klasický kýč a hnus a vzápětí famózní vystoupení Pugsleyho a Wednesday. Fantastická je též Morticia ve školce, nebo její vztah s Gomezem... Anjelica Huston a Raul Julia jsou výborní, prakticky vše jim ihned věříte. Ale hlavní hvězdou je ten, kolem nějž se celý příběh točí, Fester Addams! Nebo také Gordon, oba v podání naprosto fantastického Christophera Lloyda. A Christina Ricci? Kdo by nechtěl takovou dcerku, obzvlášť když se ukládá ke spánku... v jejím podání nejlepší Wednesday. Nutno dodat, že i taková výprava je pastva pro očí, stejně tak veškeré efekty. Za mě spokojenost, Mamushka! 80% ()

Garch

Naprosto famózní celovečerní prvotina Barryho Sonnenfelda. Srdcová záležitost, každý detail i dialog. PS A druhý díl jakbysmet.  Ústřední obsazení je prostě dokonalé. ()

Oralfabet

Sonnenfeldovu verzi Addamsovy rodiny odmalička miluju, a přestože dvojka je můj favorit, tohle je taky banger. Hlavní rozdíl je v tom, že ve dvojce dostane Christina Ricci víc prostoru, který si rozhodně zaslouží. Taky je jednička o něco divnější, a ne vždy úplně dobrým způsobem. Jo a rozuzlení hlavní dějově linie o Festerově amnestii mi přišlo divně uspěchané, a celé to úplně nedává smysl. To jsou ale vlastně jen takové maličkosti, jinak tenhle film pořád miluju a nemůžu jít pod 9/10 ()

Kerbello

Ikdyž spousta lidí, převážně fanoušků seriálu nadává, já tleskám. Seriál majstrštyk, o tom žádná, ale tohle mi přijde jako rozhodně důstojná adaptace. Humor naprosto vychází z původních Addamsových a chvílemi ještě přitvrzuje. Malou Wednesdayku si snad musel oblíbit každý s byť jen lehkými sklony k pedofilii, láska mezi Morticou a Gomezem je špicovaná do krajností, babča vaří a smaží - ráj černého humoru. Jen mě mrzí že z Festera udělali takového blba, to podle mě vůbec nebylo nutné a ačkoliv jsem si nesmírně užil párty, Mamušku jsem moc nedával. ()

IvcaSammet

Jako dítě jsem mohla Addamsovu rodinu sledovat denně. Vždycky jsem si takovou rodinu přála a do dnes si sama sebe dokážu naprosto dokonale představit jako dalšího člena rodiny. A protože tato "verze" byla jediná, na kterou jsem v dětství narazila, nikdy jsem si na žádné jiné Addamsovi nezvykla ... Za to ji ale znám skoro nazpaměť. A i přes to se při sledování pokaždé opravdu skvěle bavím. Herecké výkony jsou naprosto vynikající, obzvlášť tedy výkon Christiny Ricci, která byla prostě úplně dokonalá. I přes to, že má film občas nějaké slabší momenty, nemůžu hodnotit jinak než všema pěti hvězdičkama. ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým