Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

MillaJ

Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Souhlas! Třesu se ještě teď. Akce a reakce....nadupaný film s nejlepším Paulem Walkerem a krásnou Verou Farmigou. Karel Roden dostal super roli. Plný počet. ()

kelto44

Running Scared ma prekvapil hlávne technickou stránkou, tá kamera spolu so strihom je úplne skvelá, takže mám u technikov z filmu rešpekt..čo sa týka filmu samotnému, prekvapil ma Paul Walker v hlavnej role, nečakal som, že práve v takejto roli bude vynikať. (Dokonca to je najlepší Walkerov film?) + dobrá rola pre Rodena. Cez celý film je akcia, nápätie a vo filme 200x zaznie nejaké vulgarné slovo nepochybne, a cez celý film len budete kukať s otvorenou hubou.. ten koniec je trošku uletený, ale.. /100%/ ()

Pitryx

Jel jsem to na dva krát, protože mne to zpočátku moc nebavilo. Rudíž se mi další honičky kvůli pitomé pistoli přišly zbytečné a neadekvátní. Ke konci mi hlava nebrala kdo proti komu a proč, takže se podívám ještě jednou a možná přehodnotím. První dojem je tak na 20-30%. ()

Mamlas

Nudný, vleklý dramatický příběh, spousta klišé a nudných dramatických keců, všude samé děcka, těžké bylo vydržet to do konce, vlastně jsem to ani nevydržel. ()

johnsnow

No ja som sa z toho až tak nezbesnel ako ostatný ale rozhodne je to kriminálka ktorá má čo do seba.Skvelý Walker, fajn Farmiga, ale hlavne perfektný Roden ktorý hoci nemal veľa priestoru to dokázal. Zvraty naozaj potešili a veruže ich tu nie je málo. Akcie, tej málo je ale je setsakramentsky krvavá. Na 5* mi dačo chýba ale silné 4* zaslúžene. 29.9. 2018. Po druhom pozretí musím konštatovať, že film stojí za deravý groš a iba úvod a záver plus roden stoja za to. ()

JosefTomas

Paul Walker, jak ho asi mnozí neznají a je vidět, že mu to jde snad mnohem lépe, než v Rychle a zběsile. Pokud máte rádi akční filmy, tak tady si užijete své. Tady se to nezastaví ani na tu blbou vteřinu. Pořád se něco děje a když už je volnější pasáž, tak to pak nahradí úplná senzace. ()

Blazkowicz

Jakmile se to po začátku rozjede, tak je to skvělý akčňák. Sice občas nedává smysl, proč vždycky něco o chloupek nevyjde (třeba proč mu tu zbraň nedát hned, místo záchodu), ale tak co už. Konec s klukem jsem považoval za zbytečnou vsuvku, naštěstí to mělo účel a dopadlo to dobře. Jinak celý film všichni herci excelují a tolik čuráků v žádném jiném filmu neuslyšíme. 4+* ()

Efreeti

3 slova: vizuál, dekadence, vulgarita ... to vše v parádní akční podívané. Při shlédnutí závěrečných titulků mě napadlo, že se autor pokusil naroubovat pohádkový příběh na moderní akční film. Lecos by tomu napovídalo ... strašidelná pedofilní vsuvka, stylizace postav, situací ... rozhodně to nepovažuju za obyčejné béčko nez nápadu. ()

BradleyT

Wow, tak to bylo něco - film plný akce od začátku do konce, na američany až podezřele neobvyklá osnova filmu. Předvídáte často jak to všechno dopadne? - u tohoto filmu se Vám to nestane, a to je na tom to nejlepší. Nelíbily se mi pouze scény se zpětným přetáčením filmu, to prostě nemám rád, nicměně na mé celkové hodnocení nemá vliv. ()

(fjw)

Parádní akční jízda. Samozřejmě, že vychválím výkon Karla Rodena v roli Rusa s vytetovaným Johna Wayna na zádech:) Paul Walker mě mile překvapil. Na tento film se určitě rád podívám znova. Jinak skvělé závěrečné titulky:) ()

pasqviL

Zběsilý film. Klasický průměr který ničím nevybočuje s přímočarého příběhu, ale vůbec mi to nevadilo. Cameron Bright má rozhodně jeden z nejšílenějších výrazů očí které jsem kdy vyděl :) ()

chrustie

Po vizuální stránce pěkné, ale tím to pro mě končí. Naprosto zmatený děj, u kterého sem si párkrát řekl, na co se to vlastně dívám. A konec, ach ten konec, něco příšerného. Scéna z hokejového stadionu mi připadala jak z nějakého levného béčka. Na tohle se podruhé určitě nepodívám... ()

Ygan

Mě snad kurva trefí. Ano, je to plné stupidních zvratů a nelogičností, ale všechno ostatní je tak nadupané, že se nemůžu na ten film zlobit. Režijně je to natolik zvládnuté a inovativní, až jsem byl na pokraji blaha. Paul Walker vskutku dost drsný, ostatní herci jsou taky skvělí (Roden, Bright, Farmiga, Messner). Vesele si všude stříká krev, lítají fucky. Ani chvílu jsem se nenudil. A ty závěrečné titulky jsou jak od Burtona. 4,5* ()

infernet

Jízda, jízda a zase jízda, od začátku do konce, která mi nedovolila podívat se jinam. Snad jen... Doufam, že nic moc neprozradím, když napíšu, že mě trošku zklamal konec s americkou vlajkou. Ale i tak si tohle dílo zaslouží plnej počet hvězdiček. ()

Gladi

Nuz podla mna strasne chaoticky a po cely cas predvidatelny az nudny dej. Posledna scena stastnej rodinky bola uplne vedla,smutny koniec tomuto filmu mohol len pomoct. ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci