Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

Toumyk

Jedním slovem NÁŘEZ!!! Kramer stvořil jedno temné universum do kterého obsáhl všechny možné temné stránky podsvětí přes drogy, pasáky dokonce i úchyláky na dětskou pornografii... Charaktery postav jsou velmi pěkně vykreslené - velmi mě překvapil Karel Roden, i P. Walker předvedl fenomenální výkon. Kramer si také pěkně hraje s dějovou linií, je tu nemálo zvratů a docela mi sedl i ten happy end. Rozhodně jsem s tímto filmem nadmíru spokojen...uvrtal mě do děje a celé 2 hodiny mě nepustil. 9/10 ()

bobin

Pekelné tempo, skvělá zápletka, hektolitry krve ........ to vše k tomuto filmu patří. Stále se střílí, stále se utíká . Někomu se to bude zdát překombinovaně zběsilé, ale rozhodně na tento film nezapomenete. ()

spacemaster

Jeden z nejlepších filmů vůbec. Záběr na nervy od začátku do konce. U některých scén jsem úplně zapomněl, že je to jenom film a úplně jsem zatínal zuby. Vtáhne vás do děje a už vás nepustí. Zuřivě doporučuju se podívat, protože kdo neviděl neuvěří. Přesto, že žánrově mi není příliš blízký, Running Scared se drží velmi vysoko v mém pomyslném žebříčku. ()

Centime

Velké a pěkné překvapení. Sedla jsem k tomu, jako k poctivýmu akčnímu béčku a seděla s otevřenou pusou až do skončení těch pěkných animací na konci filmu. Ty opravdu stojí za shlédnutí, ale můžou trochu spoilerovat: http://www.youtube.com/watch?v=ANL0NujVZOc. Scénář filmu je nápaditý, zkrátka v jeden moment si říkáte, že už tam přece nemůže být žádné překvápko a najednou koukáte na nově rozběhnutou akci, která by jinde pomalu vydala na námět pro celý film. Za pozornost stojí také fakt, že tento film poráží Big Lebowského o celých 47 "fucků" a přesto si pořád drží skvělou úroveň. ()

megajalec

Tak toto bolo fakt dosť zbesilé. Našlapané tempo, skvelá/ý k(r)amer(a) :), strih, režisérske nápady, ktoré nemajú konca. Film je hrozne cool a frajerský, niekedy to však už preháňa a škrípu trochu zuby (fajčenie Rodena v nemocnici na lôžku, scéna na klzisku, ktorá vyzerá dosť umelo...). Pomalý rozjazd (kto by po dlhom monológu Rodena o svojom obľúbenom hrdinovi - inak parádny monológ, bol povedal, že sa film tak rozbehne), ktorý prejde do jazdy, ktorá nemá konca. Niekedy je tých náhod až priveľa. Menšie výčitky mám k hudbe, pripadala mi slabá. Hodnotenie je na rozmedzí troch a štyroch, ale keď tak nad tým rozmýšľam, je tam plno kvalitných scén, ktoré si budem určite pamätať a mám rád filmy plné originality, ktoré sa nedržia osvedčených postupov. P.S. Skvelý odkaz na Mastercard ()

Hruskovice

Až na ten happykonec super záležitost. Moc se mi líbí jak je to netradičně natočené a jak to svižně odsejpá. Trochu přehafo KURVA, KURVA, KURVA občas vystřídá mírnější píče, píčo, kunda, ale nakonec po zjištění, že se vše posralo a jde to do hajzlu všechno dobře dopadne :) Za mě 4,35/5 ()

ofu

První pálivý chips uznale oceníte a řeknete si "hustýý". V půlce balení už tu pálivost ani nevnímáte, protože si vaše chuťové buňky zvyknou, otrnou. A s tímhle filmem je to dosti podobné. Dle komentářů ale nešlo film vypnout před avizovaným klišé koncem a taky že jo, konec byl epes rades strašlivě kýčovitý, že pro tu srandu z něj nedám solidní tři hvězdy, ale jednu přidám. ()

PCHE

Nechápem to veľké nadšenie pri tomto filme. Ano vizualne je to premakané, ale celý ten príbeh je až príliš prepísknutý a celý film ma napadalo, že cesta toho chlapca by sa skôr mohla volať Rad Nešťasných Prihod, pretože ani tie siroty nemali taku smolu ako Oleg. Okrem toho niekoľko logických prešľapov, napriklad: prečo, bral na Joey Olega zo sebou keď išiel pre pištoľ? Nelogicke chovanie takmer všetkých postáv a záverečné zvraty a koniec uplne nasilne našrobovaný na už ukončený film, z ktorého sa musel každému obrátit akýkoľvek pozivitvny dojem z filmu na totálnu sračku. Najkrajšie na celom filme boli práve záverečné titulky k filmu, ktoré ma iba presvedčili o tom že spojitosť so Series of Unfortunate Events napadla aj niekoho iného. ()

blackout

Závěrečná scéna na ledě bohužel shazuje jinak výborný film. V tomhle filmu musím pochválit P.Walkera za předvedený výkon a škoda, že to nešlo u nás do kin.Kdo si půjčí DVD, tak neprohloupí. ()

Sekel

Krasna temer starosvetsky drsna kriminalka v novem vizualnim havu. Paul Walker ku podivu vynikajici, Karel Roden jako vzdy neprekonatelny, Vera Farmiga dostatecne odhalena, ale hlavni herecky tahoun je maly Cameron Bright. K dokonalosti tenhle film dotahly nadherne vypointovane hlasky. Moje oblibena je reklama mastercard. ()

old salt

Takový akční nářez tu dlouho nebyl. Drsné, krvavé. Zamotané. Nápadité. Vizuálně efektní. Snad jen ten závěr ... ()

da_silva

neuveritelna jizda, ubercool masakr a nevim co jeste!!! nebejt uplnyho konce, tak si tenhle film plnej fucků (328x) jede pres mrtvoly pro 5 hvezdicek!! Paul Walker po tomhle filmu u me preskocil z "trapnej homotyp z FF" na "paradni rozjetej magor" ()

Innos

namakaný film, úplné prekvapenie pre mňa lebo keď som videl že tam hrá Paul Walker (videl som s ním len rýchlo a zbesilo a moc ma jeho výkon nenadchol ) tak som myslel že to bude nejaký priemerný thriller ale prakticky hneď ako začal film tak až do konca som sa ani sekundu nenudil a bol som stále v napätí. Walker ma úplne prekvapil a Karel Roden OMFG. je to ďaaabel :-D.....ďalej sa ani netreba rozpisovať lebo všetko tu už povedané bolo. Vrelo odporúčam ()

Doctord

Konečně se Paul Walker naučil hrát policajty. Velmi kvalitní zběsilá jízda v unilých exteriérech, které ale ke kvalitním béčkovým filmům nesporně patří. Ruský chlapec, který celý film provází je opravdu cool, úžasná rodinka s karavanem a pěkně zařízeným bytečkem tomu všemu dává korunu. Škoda jen toho patetického závěru, jinak by to byla jasných 5*. ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci