Osudový dotek 2

• USA The Butterfly Effect 2 (více)
všechny plakáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

juta

Slušné pokračování, které vůbec nenudí, jen těch návratů k dokonalosti bylo trochu moc a navíc chvílema docela hloupé ubírání děje a tím se to malinko zabilo. ()

ajuska

Chabé pokračování, které působí spíše jako prachsprostý parazit na dřívějším díle téhož názvu. Naprosto tomu chybí atmosféra jedničky, příběh je nudnější a zároveň scénaristicky méně kontinuální a promyšlený, zatímco logické díry jsou tu mnohem nápadnější a otravnější, včetně občasného zcestného jednání hlavní postavy. Ať už se Vám první díl líbil nebo ne, dvojka za pozornost nestojí. ()

Pilda17 odpad!

Někdo zkoušel kravinu na povedený Butterfly Effect 1, ale moc se mu to nepovedlo. Spíše si někdo chtěl vydělat na dobrém jméně! Bezúčelová záležitost, která nemá s prvním dílem co dělat... 1/10 = 10% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Erica Durance, trošku mi to připomělo Nezvratný osud -o dost slabší triky, nevýrazná hudba/// No budu přísnej. Oproti jedničce je to ve všem tak o polovičku slabší. Sice chválím námět, ten je velice zajímavý. Ovšem určitě by si zasloužil lepší zpracování. A fakt, že hlavní hrdina se přenese do minulosti tím, že se zadívá na fotky, mi nepřipadá moc cool. Ale teď už s tím nic nenadělám./// Celkem 44%/// ()

Allien.9

PROBOHA, KDY UŽ JIM KONEČNĚ DOJDE, ŽE K TAKOVÝMHLE FILMŮM NEMŮŽOU TOČIT POKRAČOVÁNÍ?!? Tahle "dvojka" dělá původnímu "Osudovému doteku" akorát ostudu. Laciné, zbytečné, bez nápadu. ()

misterz

Mám rád filmy s tématikou časových paradoxov a slučiek. Ale toto bola jedna veľká katastrofa, keď tento humus autori mysleli ako nejaké voľné pokračovanie skvelej jednotky, tak zlyhali na plnej čiare. Nič, ale úplne nič tu nefungovalo. Od réžie, kameru, hudbu až po totálne hlúpučký scenár a strašne nelogické správanie sa hlavného hrdinu. Niekedy ma jeho hlúposť vážne vytáčala. A ten koniec? Amen tma. Veď keď poznám to čo poznal on, tak kašlem na všetko, balím saky-paky a idem s babenkou kam si len povie, miesto toho aby som sa s ňou rozchádzal. Tie dve hviezdy sú len z akejsi nostalgie za jednotkou. 35/100 ()

kingik odpad!

Pokud tedy muselo být nutně natočeno pokračování výborného Osudového doteku, tak mám pocit, že takové si ani nezasloužilo. Jiní herci, jiný režisér, jiný scenárista a tedy i jiný film. A tedy velmi špatný film. Bez invence, bez možnosti identifikovat se s postavami. A tedy tím pádem s minimem prožitku. Tohle pokračování je katastrofa. ()

Smok

Možnože by filmu pomohlo, keby mal úplne iný názov, aby nemusel byť konfrontovaný so svojim starším a silnejším bračekom, s ktorým má spoločné aj tak len jediné - a to kladenie si otázky "čo by bolo, keby..." Aj tak je tu dosť zrejmá snaha tvorcov ešte nejaký dolár vymáčknuť hodením na video trh viac menej toho istého námetu. ()

swamp

The Butterfly effect 2 bohužel nenavázal na skvělou jedničku a zabrouzdal do vod horších než béčkových. :( Nemám, co bych vyzvedl. Necharismatičtí herci, ubohý scénář, nezajímavá kamera..snad jen ta krátká stopáž je kladem. "You keep your shit together. Okay? I can't have you pop another brain fart and fuck this thing up." ()

klerik

Celkom výstižné, že BE2 má momentálne presne polovicu % z jednotky... Čím viac sa tohto filmíku budete báť, tým viac si ho užijete. Zo začiatku ide o romantickú limonádu, miestami dosť hluchú, no v konečnom dôsledku je to potrebné, lebo celý film je stavaný ako "romantický triler". BE2 nedodržiava pravidlá prvého dielu a je s ním prepojený len veľmi zábavnou spojkou. Ako o pokračovanie ide skôr o ryžovanie na zápletke originálu (ktorá vlastne nebol až taká originálna, ale bola dotiahnuta do úplnosti). Ako lacné pokračovanie (ktoré malo byť) určené na video, pozerateľné, ako konkurencia prvého BE či NEZVRATNÉHO OSUDU také menšie fiasko... ()

Crocuta

Hooodně slabý odvar kvalitní jedničky, příběh nudí a navíc otravuje vším tím kariérismem a problémy jakési softwareové firmy. Krátká stopáž je na tak slabý film dlouhá více než dost a sotva průměrní herci to už nevytrhnou. 2 * s odřenýma ušima. ()

Chrustyn

Když jsem před lety viděl (pro mě neznámý) Osudový dotek hrozně se mi líbil. Film měl spád zajímavé nápady a dobré herce. Když jsem se dozvěděl, že vzniklo pokračování věděl jsem, že už to taková bomba nebude ale i tak jsem zariskoval a film zkusil. Ze začátku film vypadal celkem zajímavě a zasloužil by si pochvalu za to, že jde vlastní cestou a nesnaží se jen trapně kopírovat jeho předchůdce a cca v drůhé polovině filmu už jsem se začinal nudit a věděl jsem, že už mě film nepřekvapí. A taky, že ne. A konec mi připadal docela odfláknutý. ()

jojinecko

Jednotka bola nesmierne príjemným šokom, kde všetko fungovalo a všetko bolo premakané do posledného detailu. Perfektný nápad, skvelé prevedenie, hustá atmosféra neistoty a napätia...dokonca aj ten herecký trtko Kutcher bol výborný! Šťastie v nešťastí- nečakaný zisk z jednotky sa rozhodli producenti pretaviť do druhého dielu...To čo v jednotke fungovalo perfektne sa v dvojke stratilo a vyprchalo, dokonca niekedy som mal pocit, že pozerám Nezvratný Osud 2:) Trpký dojem nezachráni ani pár nesmierne podarených vizuálnych vychytávok a určite nie herecké výkony. Skrátka, dvojka je len slabý predestilovaný odvar svojho fantastického predchodcu...a to nás ešte pravdepodobne (podľa záveru) čaká aj trojka:) ()

honajz

Buď můžeš být skvělý byznysmen, nebo mít lásku svého života, ale všechno naráz nejde. Naprosto plochý a nudný příběh, jehož velká část je věnována softwarové firmě a jejímu snažení se klofnout bohatého klienta, a kde skoky v čase jsou později jen ve snaze zachránit nějaký deal. Logika zde dostává na zadek víc, než je zdrávo a postavy se chovají jako pitomé a zvraty jsou jen pro zvraty, bez hlubšího opodstatnění.Nezáživné a nezajímavé postavy, zcela zbytečné scény souloží jen v podprsenkách a kalhotkách, všichni jsou mladí a cool, ale je zde ten varovně zdvižený prst - pozor pozor, děti, co si přejete, mohlo by se vám to splnit! ()

SOLOM.

Průměrné volné pokračování, které sice kvalit svého předchůdce v žádném případě nedosahuje, ale odpad to taky není. Děj je místy hodně nepřehledný, ale Eric Lively se s rolí popral a patřil k oporám snímku. V tomhle scifi je však hlavní ozdobou pohledná Erica Durance, která své ladné křivky předvedla v jediné lechtivější scénce. 45% ()

Sofia

Naprosto zbytečný film, který jen tupě kopíruje první díl. Jakákoliv originalita nebo napětí tu chybí, herci jsou sice vzhledově atraktivní, ale bez hereckého nadání. A neodpustím si vzkaz scénáristovi - stačilo by vyměnit tu pneumatiku...:-) ()

Další dotek osudu

Další dotek osudu