JCS

4* jenom proto, že už jsem ten film viděl, ale uvědomil jsem si to až v poslední scéně filmu, dobrý film, lepší průměr a Jodie, nice! :-) Co se mi ale líbilo moc, tak byla proměna z optimistky v mstitelku, bez třesoucích se rukou ... :-) Nic: "Jdu si pro svého psa!" ()

Dobstaf10

Spiderman konečně našel družku..mohli by spolu čistit město od padouchů. S Tim rozdílem, že ona by se s nima moc nesrala a volila by kulku mezi kukadla. Klasicka pomstychtiva verze akčního drama..nic nového a až moc předvídatelné. Na druhou stranu jsem se vůbec nenudil. Dávám Jardovo hodnocení 68% ()

Mates Hradecky

Opět další varianta filmu o pomstě - následovnice Charlese Bronsona je tentokrát atraktivní žena s poměnkovým pohledem. Nic nového na filmové scéně - bez Jodie by to byla jen několikrát ohřívaná polévka z nádražního bufetu. ()

zeromen

Slušný akční thriller se sexy nebezpečnou Fosterovou. To by měl udělat každý, vzít spravedlnost do svých rukou a nespoléhat na fízly. Chytí zaplatí kauci nebo právník ho z toho vyseká nebo si odsedí pár let a je volný. Spravedlnost oko za oko zub za zub. ()

mlock

Detektiv musel být neskutečně tupý, aby od 2. případu neměl minimálně podezření. Jodie byla tak průhledná, že to bilo do očí. Velké množství nelogických momentů a náhod, scénáristicky typické béčko. Hodně nevěrohodné. ()

Vlkodlak13

Film začíná krásným a zajímavým povídáním o životě a vzpomínkách ženy, která ráda vnímá a nahrává okolní život města. Po pár minutách je však tato atmosféra zničena přepadením, které přežije jen ona a její pes, kterého najde ke konci filmu. Z poetické ženy se stává zraněná a toužící po pomstě. Nebezpeční a zlí lidé jsou všude, takže netrvá dlouho a v sebeobraně před jistou smrtí zakročí. Celým dějem filmu provází její myšlení a strach z toho, že se z ní nakonec může stát to, co ji zničilo život a co sama snaží výmýtit. Nakonec najde osoby zodpovědné za to co se jí stalo. Pro někoho je možná konec nedotažený nebo špatný, ale jinak by to skončit nemohlo. ----- Je to poutavý a napínavý thriller, který doporučuji shlédnout. Pro ty, kteří mají rádi filmy o pomstě a propracovaném myšlení člověka je tento film jako dělaný. ()

Lockdown

Noční, trochu krvavější verze Batmana, která se v ulicích stará o spravedlnost. Jeden z nejlepších filmů co jsem poslední dobou viděl ! 95% ()

bielo

Vynikajúci thriller, herci boli super a hlavne Jodie. Pomsta a hnev tu boli zobrazenie trosku jemnejsie ako v death sentence. Jedine negativum je zaver, i ked sa mi pacil, nesedel mi nejako do deja. ()

skydlin

Další důkaz, že většina remakeů je jen plýtváním času a materiálu, vskutku pouze pár jich dohnalo nebo dokonce předehnalo svůj zdroj. Rádoby těžkotonážní dramata/thrillery se stále se opakující a nic nového nepřinášející J. Foster začínají být nudou. Nová zápletka s policistou je jediným osvěžením tohoto "Female Death Wish" (Dámské Přání Smrti). ()

PedroRosa

Film stavajúci hlavne na atmosfére New Yorku a Judie Foster. Scéna v podchode je mrazivá, premena hlavnej hrdinky je nevyhnutná, ale moc urýchlená. Záver dobrý, ale aj tak s dávkou klišé...4* hlavne kvôli Jodie a Terrencovi ()

Breaker

O Jodie Foster je známo, že si pečlivě vybírá v čem bude hrát. Proto mne vždy zajímá její volba a zatím nikdy nezklamala. ()

dINsA

Což o to, myšlenka to nebyla špatná... a vidět v rozmezí menším než týden tenhle film a Kick-Ass slouží pro zajímavé porovnání "reality" (uvozovky!!!) a fikce, ale i tak to nemění nic na tom, že se to táhlo víc než právě vytažený eidam z mikrovlnky. PS: myslíte, že ta prsa byla vážně její? ()

pedrossa

Jodie Foster a Terrence Howard válcují celý film skvělým herectvím, což je chvílemi až na škodu - pokud se zamyslím nad zbytkem postav, jsou odsouzeny ke statování, zůstávají nedokresleny a nepochopeny. I hlavní padouch, za něhož nepovažuji trojici vylízanců, ale úhlavního nepřítele pana detektiva, dostal tak málo prostoru se znechutit divákovi, že se člověk téměř ptá, proč že ho vlastně nikdo nemá rád. Atmosféru má ale ten film tak hutnou, že na něj hned tak nezapomenu. Přerod intelektuálky v obrněný transportér je podán sugestivně a uvnitř nechal mnoho otázek, na které snad ani nechci znát odpověď. ()

wairau

Skvělý film. Hodně dlouho jsem nic s Jodie Foster neviděl, a možná k mé škodě. Výborně zahrané. Pocity, které prožívá můžete přímo vidět. Terrence Howard tradičně dobrý (i se svým specifickým :-) hlasem). Celý příběh jsem jim baštil, mé druhé já jí nepokrytě fandilo, a celou dobu jsem si přál, aby to dobře dopadlo, navzdory všem kritikům, kteří by si přáli opak, aby ukojili svou touhu plesat nad "nehollywoodským" koncem.... ()

Umělec

Hodně nereálné a vykonstruované (už jen to, že všechny vraždy v NY vyšetřuje jeden komisař). Jodie Foster moc nemusím, ale na druhou stranu hrát opravdu umí. Líbilo se mi zobrazení paranoidního strachu, když jde po ulici a scéna ze služebny, když se přijde zeptat na svůj případ. Závěr jsem čekal trochu jiný... Průměrný thriller - 60% ()