Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

Prochy38

Opravdu velmi velmi laciné pokračování celkem povedeného prvního dílu. Trapné, suché, dost předvídatelné a k tomu hodně nereálné, nelogické... Ani nevím, proč nedávám odpad!. Ztráta času. ()

J*A*M*A*L

Tomu říkám konečně pořádný horor.U tohoto filmu už si prostě nemůžete být jistí zda určitá osoba už konečně uteče a přežije a nebo zda prostě zemře.S přítelkyní horory milujem no a jeden večer jsme s touto sérií udělali maratón a oba jsme se docela bavili...jen do té doby než dalších dílů se ujal režie Decklan O'Brien.78% ()

Arach.No

Jednička mě docela příjemně překvapila, na dvojku jsem se těšil a nedopadlo to úplně podle očekávání. Docela bez nápadu, mutanti se mi zdáli horší a nelíbilo se mi jejich částečné polidšťování. Plus má dvojka za slušné gore (ale nečekejte žaludek naruby obracející zážitek) a nepředvídatelnost. Sice jsem dva ze tří nejdéle přeživších tipl dobře, ale jedna z prvních smrtí (sekera do hlavy) mě dost překvapila. Přestože film většinou jede ve vyježděných kolejích, povede se mu pár neotřepaných zvratů a divák si nemůže být úplně jistý finálním skóre. Celkově bohužel míň zábavnější než jednička, kterou táhl nahoru Desmond "Quinn" Harrington. ()

Paldiny

Mäsko a nahota sa dostavili, ale ostatného vyprchalo. Snažil som sa pristúpiť na hru tvorcov, čo si do lesa nikoho prišli natáčať reality show, ale popravde ma to nebavilo. Najviac rušivo pôsobila televízna kamera s epileptickými záchvatmi, spomínané absencie napätia / odporu k deformovaným, ale aj ich vizáž. Teda až na kojenca cucajúceho toxický odpad, ten bol fajn. Ostatní fešáci boli skôr komickí a moc tomu nepridával ani fakt, že dali voľnosť hlasivkám a snažili sa vyjadriť tiež slovne. Všetko tak musela hasiť vykradnutá krvná banka, tucet kýbľov prasačích vnútorností a MacGyver, čo si kráčal svoju vlastnú dejovú líniu. Noo, divný diel, ktorý ako keby nevedel "odkiaľ - kam“, uvidíme čo bude ďalej. ()

Klay

Vcelku nečekaně tohle video-pokračování přebíjí svého předchůdce ve všech směrech. Krve a vnitřností si užijete ještě víc a taky přibyla koňská dávka nadhledu, který jsem u jedničky tolik postrádal. Ani vám tak nebude vadit že postavy jednají hloupě a že celá ústřední myšlenka s reality show je zoufale nedotažená. Přemrštěné násilí dostává zcela nový rozměr, když se u něj můžete namísto typického kroucení hlavou spokojeně usmívat. A vězte, že tady nejde o víc než o tu krev, pěkné herečky (sám nechápu, že jsem si Ericy Leerhsen nikdy předtim nevšim) a o to, aby se Henry Rollins předvedl jako největší borec a natrhávač kanibalských řití (žádné skryté významy nehledejte). Pokud se chcete bát, tak jste tu zkrátka špatně. ()

4everMan

Puf. Zdeformovaná kanibalistická rodinka vraždí - standartní lesní "game-play" vyvražďovačka, která nabízí kombinaci hororu do jisté míry i se zábavou. Ale ještě nikdy(!) jsem neviděl takové gore efekty, které opravdu vynáším téměř do nebes (ten závěr stál opravdu za to). Škoda pouze lehce nadprůměrného příběhu a také dialogů bylo poskrovnu. Silné 3*. ()

tenebrae86

Slibně se rozjíždějící sérii Wrong Turn moc fandím. Jedničku mám rád a dvojka je taková, jaké mají dvojky být. Víc brutální, víc sexy, víc zábavná. Myslím, že se to povedlo. Já se bavil skvěle. Je tu hodně gore, nadsázky a hrdina Henry Rollins, kterého mám rád jako zpěváka i jako herce. Pravda, o nějaké originalitě, nebo strašidelné atmosféře nemůže být řeč, pro mě je ale Wrong Turn 2 hodně dobrá, nenáročná podívaná. Zdeformovaná rodinka je maximálně nechutná a to se mi líbí. ()

Santino7

Jednotku som síce nevidel, avšak vzhľadom na to, že dejovo to nijak nenadväzuje (teda neviem, podarená rodinka tam už asi bola, no o nič zásadné som neprišiel) a celkovo to rozohráva "vlastnú hru", takže tento nedostatok ma našťastie nijak nelimitoval. Čo je už prakticky na prvý pohľad jasné, je fakt, že sa jedná o béčko ako hrom, to mi však samo o sebe taktiež nijak výraznejšie neprekážalo. Čo mi už ale tak trochu prekážalo, to bolo herecké obsadenie, pretože niektorí tí mladíci boli skutočne otravne afektovaní, tupí a tak ďalej - no na strane druhej, o to viac sa človek tešil, kedy sa to celé rozbehne. A keď ten moment konečne nastal a na scénu nastúpila sympatická a idylická rodinka kanibalov-fešákov, na atraktivite to snímke ešte pridalo a postúpilo to o level vyššie. Takže síce ma to vcelku aj bavilo, chýbalo mi tam napätie - žiadna z postáv totiž nebola natoľko charizmatická, aby sa s ňou dalo nejak výraznejšie sympatizovať, čiže mi bolo absolútne jedno, čo a ako ďalej. Z obsadenia zaujal ak-tak len drsňák Henry Rollins (o tom však bolo nad slnko jasné hneď v úvode, že to bude mať chalan spočítané) a ešte ak podivínsky starousadlík žijúci na samote, zápletka s ním ma vskutku príjemne prekvapila. Čiže za mňa veľmi solidne tri (a pol) s tým, že túto béčkovú záležitosť si niekedy v budúcnu veľmi ochotne a rád zopakujem. 3/5 ()

Matros

Je hrozně moc znát, že na rozdíl od prvního dílu, museli tvůrci pracovat pouze se třetinovým rozpočtem. Stále se ale jedná o celkem svižnou a zábavnou vyvražďovačku. Jako jediný ze série mi tento film přišel i vlastně docela vtipný. ()

wampire23

More blood, less brain, much more fun. Takže pokračovanie Wrong Turnu je tu. Nesnaží sa na nič hrať a je nádherným Bčkom (narozdiel od mladšieho bračeka). Myslím, že to filmu len pomohlo a divák sa baví viac ako pri jednotke. Teda aspoň ja som sa baviiil. Krásny lacný trash slasher s pekným gore a litrami krvi. Treba nám viac?:D ()

Anakinekcz

Nemám rád takové slaboduché horory, u kterých vidím absenci zdravého rozumu. Béčkové herecké výkony hlavních postav ještě podtržené absencí mozku a žádným nebo snad jen minimálním pudem sebezáchovy. Bezmyšlenkovité, zmatené pobíhání po lese a v patách zmutovaná rodinka se sekyrkami a lukem šípem. Tento žánr mi není po chuti a díky takovýmto filmům nevidím ani náznak k obratu. ()

andio

Úžasnej nářez - američtí mutant-kanibalové se v tomhle díle pořádně rozjíždějí! (SPOILER ALERT! : Hrozně se mi líbilo, jak film ničil všechny slasher stereotypy - hodná dívka (ta co si samozřejmě zaslouží přežít) umírá téměř jako první, nebo pár uchycený na stromě se mezi sebou dohaduje o způsobu úniku z pasti, během čehož dostávají naprosto neočekávaný doubleheadshot od jednoho mladšího mutantíka. SPOILER ALERT!) Prostě ultimátní řežba která si zaslouží 4 hvězdičky. 8/10 ()

arcticsky

Henry Rollins v roli, která mu vskutku sedí. A je to jediný opravdový klad v celém tomto veskrze průměrném hororu. Stále platí - z prvních třech filmů této serie se mi nejvíce líbí "trojka" s kriminálníky. ()

Antaeus

Takto to dopadne, keď sa banda mestských pochábľov vyberie bez znalostí lokálnej flóry a (najmä) fauny do miestneho lesoparku hrať na mladých skautov a narazí tam na partiu zhrdených finalistov Miss Pripyať 1986. Čo film stráca na nápade, to doháňa krvavosťou. A i keď nie som fanúšikom podobných volovín, určitú mieru hriešneho potešenia zo sledovania tejto vyvražďovačky som niekde v okolí patričných partií predsa len pociťoval. ()

BlackHood

Oproti minulého dílu žádné napětí a atmosféra. A scénář je taky slabá stránka tohoto filmu, je trapný, vážně trapný, prostě se dá poznat, že je to video film. Dal bych 2*, ale kvůli toho rozpulení na začátku přidám hvězdičku :) Brutalita3,5/4 Strašidelnost 0/4 ()

psycho_6

je to béčko, ale je to béčko co si ze sebe dělá srandu. Herecké výkony o ničem a o hororové atmosféře se také mluvit nedá ale na druhou stranu super "gore" a hlavně skvěle zábavný film o zdegenerované rodině úchylných kanibalů :). Pro mě osobně lepší jak Pach Krve 1. 3* ()

KOZEL84

Tak tohle mě nečekaně nadchlo.Film se už od začátku nebere moc vážně a to je hodně dobře i když je škoda,že to neplatí po celou dobu filmu.Po pro slasher hodně jednoduchém příběhu jedničky,která i tak patří mezi vrcholy slasheru,přichází akční,občas nechutná (kupodivu mi to nevadilo),vtipná a hlavně nedementní jízda.Prasátka na porážku mi byli až nečekaně sympatické a občas mi jich bylo až líto (což je zázrak,protože většinou bych ty dementy nejradši naporcoval sám),plus nabušený ''Rambo'' borec Dale Murphy (Henry Rollins),za kteroužto postavu bych se ani neodvažoval ve slasheru doufat.Dokonce sem ani přeživší netypnul správně:-).No bavilo mě to od začátku do konce a o nějakém ''bání se'' tady samozřejmě nemůže být ani řeč. ()