Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

VanTom

Nápad s reality soutěží stylu "Kdo přežije?" hodně oživuje standardní mustr, i když to tedy celé moc smysl nedává, ale na to se nehraje. Stejně jako v jedničce se potenciální oběti nechovají úplně debilně a už jen za Henryho Rollinse v "rambo-módu" nemůžu nezaokrouhlit nahoru. ()

lykan9

Z Cesty nikam jsem opravdu rozpačitý. Herci jsou příšerní a zpracování samotného příběhu a postav hrozné. Na druhou stranu jsem se i přes to bavil a místy jsem se skoro lekl. V závěru jsem si sice k žádné z obětí vztah nevytvořil a přál jsem si, aby co nejdříve umřely, naproti tomu rodina mutantů byla fajn a fandil jsem jí. Horor je tedy zábavný a vlastně mohlo to být i horší,. Jen doufám, že další díl bude aspoň o trochu lepší. ()

Brain-D

Asi si malinko ujedu, ale tohle bylo daleko zábavnější než první díl. Sice chvílemi i bohužel víc stupidní, ale nebálo se to jít do jakéhokoliv extrému. 65% ()

Ravi

Z mého pohledu je to jenom "zvracení u slabších povah vyvolávající" film, který nikterak neděsí, nepřekvapuje, pouze přináší jediné - a to je odpor. Vysloužilý voják Dale byl něco na hranici "k smíchu" a "borec" - chvíli tak, chvilí onak. Hororové fiasko a variace na "Hory mají oči" v lese. Zase jsem se nebál, nic, jdu hledat něco jiného. 20% = 1/5 ()

headcrab

Perfektní, zábavný, našláplý, nechutný a zvrhlý GORE béčko. Čekal jsem průměrnou slasher oddechovku, ale tohle mělo koule! Super postavy, zábavný nápaditý killy, ucházející příběh, perfektní neotřelá hudba by Bear McCreary!!, tričko Battle Royale! a hlavně neskutečně povedený GORE, tohle byla parádička :). Škoda trošku natahovanýho konce a zepár nelogičností, ale bez toho se tenhle žánr neobejde. Každopádně jsem se náramně bavil a dávám zasloužený 4*. ()

jefff

Jeden z mála nových hororů co mě ještě dokáže pobavit. Jednička byla o něco málo lepší, ale dvojka mě také nezklamala. Případný pokračování rád uvítám :-) Ps: Henry Rolins je fakt zabiják ()

Kangaxx odpad!

Ak budete na túto blbosť pozerať ako na komédiu, pár krát sa skutočne dobre zasmejete. Ani tá sranda ma však nepresvedčí, aby som dal aspoň 1 hviezdičku. ()

fiLLthe3DD

Snímek "Wrong Turn 2 Dead End" sice není originální,nemá dobré gore efekty(v tom se italům nikdo nevyrovná),avšak oproti jedničce a zbytku série se jedná o nadprůměrně odvedenou práci. Dvojka si na nic nehraje,místy je i napínavá,herci se taktéž velmi snaží a postavy nejsou tak naivní jako bývá u podobných filmů zvykem(s hlavní hrdinkou Ninou jsem byl velmi spokojený). Tahle část je(a asi navždy zůstane) tím nejlepším dílem "Wrong Turnovské" série(hádám že ani připravovaná šestka nebude ničím extra)... 70% ()

ferero

Čekal jsem, že to bude jen velmi slabý odvar jedničky jak to u hororů bývá, ale tento mě velmi mile překvapil. Hodně se mi líbila postava, kterou ztvárnil Henry Rollins, škoda že ho ti parchanti dostali:( ()

sedm.1

Jestliže jsem u trojky Pachu kritizoval opravdu megastupidní scénář,ale vychvaloval brutalitu a krvavou řež,ve dvojce už samotný děj a dialogy nejsou na tak primitivní úrovni,ovšem až na pár momentů mi tu zas chyběly ty masakry.Začátek sice začal hodně extrémně,pak se však ubralo na plynu a jde už jen o průměrnější slasher s průměrnou dávkou krvavého řádění.Dvojce musím vytknout i absolutní nesympatičnost všech zúčastněných postav,bez vyjímky,taková parta nudných a nevýrazných charakterů se vážně jen tak nevidí.Navíc jsem se i několikrát přistihl,že se hrozně nudím,což se mi u hororů stává také zřídka kdy,abych zaznamenal tolik hluchých míst.Pach krve 2 je prostě totálně nevýrazným filmem na poli hororového žánru a ikdyž se speciálně tato série vyznačuje nadprůměrnými dávkami potoky krve a brutalit,dvojka mě nepotěšila a z dosud tří částí je tou nejslabší. ()

slovan1

Sám se tomu divím ale dávam 4* :-D To byl prostě masakr! Oproti jedničce to je tak zvrácené až mi bylo špatně. Krev, střeva, půlky těl, grilovaná kýta a jiné nechutnosti. Horor, ve kterém je tolik hnusu až oči přecházejí... Na začátku trapné kecy ale ta nechutná zábava je přebíjí... Mr. Amerika, který tam zabíji mutanty je sice kýčovity ale fandil sem mu a aspoň někdo vyrovnával šance na přežití. Holt, dobrou no a pěkné sny! ()

civrss

Těžce přemýšlím o odpadu. Další z ukázky toho, co se dá z docela dobrého nápadu (Wrong Turn 1) krásně zkazit, když to ruky vezme jinej impotentní rejža. Z krásných tří milých kanibalů zde udělali rodinku vysoce trapných hovádek. Nic proti mutantům, ale na to jak spolu brácha a ségra šukaj a cicmaj se, na to se opravdu rád nedívám. Vrcholně nesympatické postavy, v čele s vojandou co se vrátila z Íráku, ale bach na ni, dělá dvě stovky sklapovaček denně! Kapitán Henry se se svým osudem pral statečně, ale zbytečně. Atmosféra totálně nulová, lekačka jenom jedna na začátku. Bohužel jsem se ani nesmál, pouze při krásném rozpůlení. Z kanibalského mutantního batolete mi málem natáhlo. Jednoznačně nejhorší díl z celé série. ()

The Viper

Chybí mi tu zařazení do kategorie komedie, protože já se docela zasmál. Myslím že slušná jednohubka, kde máme kozy, krev, sex mutantů (WTF ?!) a naprosto úžasného Henryho Rollinse. Myslím že něco takového si dopřeju ještě někdy v budoucnu. ()

herr_carter

Oproti jedničce již film postrádá onu "překvapivost" z prvního setkání s veselou rodinkou kanibalů, nicméně pořád tvrdím, že se ve svém žánru (čti béčková vyvražďovačka) jedná o lehčí nadstandard.................. moje hodnocení = 5 z 10. ()

piserius

Není to špatný film, začátek člověka hodně nabudí (někoho možná znechutí). Film se zaobírá hlavně jedním a tím je krev, takže pokud vám krev nedělá dobře, vřele doporučuji se tomuto filmu vyhnout. ()

brooklyn73

Davam dve hvezdy za fajn rodinku a jejich baby.Manzel nachytany pri onanii v lese vlastni carokrasnou manzelkou,ktera po vyfackovani sveho muze s nozem bezi potrestat tu, ktera zapricinila erekci jejiho chote, ono na boso a se skoro sortkami u kotniku se to nedobre utika a jeste k tomu vodou. Stejny manzelsky par muzeme za par minut videt v eroticke pozici, kterou jsem snad i po 10 tisicich odkoukanych hodinach porno sledoval s otevrenymi usty a zatajenym dechem.Holt jsem prdola.Vnimavy clovek se kazdy den neco noveho muze naucit. ()

NICOX

Mě se teda líbila víc jednička. V tý mi opravdu tuhla krev v žilách a bylo tam pár scén, na který se prostě nezapomíná (např. vylejzání z podposlete). Dvojka mi příjde taková moc béčkojdní (ty jo, to je krásný slovo :). V podstatě už jen kopíruje s tím, že je tu novinka v podání reality show. Neříkám, že je to špatný slasher, ale jednička byla o něco málo lepší. Závěrečná scéna s miminem byla prostě vtipná. 60 % ()

martinez.

Jednička mi přišla dost obyčejná, žádné promyšlené a zábavné gore, jen lidské ostatky na stole a kapající krev, vlastně mi to ani nepřišlo příliš brutální. To Cesta nikam je úplně jiné kafe. Počáteční chuťovka dá jasně najevo, že se film vůbec nebere vážně, a že to bude opravdu přehlídka všech možných nechutností. Chvíli trvá, než se seznámíme s postavami a tak podobně, ale pak to vypukne. Pořád se tam něco děje, gore je perfektní, kanibalové uchýlní, a když si Henry Rollins pomaluje obličej a začne jim ordinovat vlastní medicínu, málem jsem se neudržel a tancoval. Je to zvrácené, je to hloupé, ale je to sakramentsky zábavné. ()