Jeand´Boa

Není celkem o čem hovořit...přechod od seriálu k filmu má dva prvky - není to žádná velká katastrofa, hodnotíme-li to jako film. Jde o normální příběh s nějakou tou zápletkou.; budeme-li to hodnotit v porovnání se seriálem, nutno konstatovat, že odklon k romantické komedii poplatný hollywoodským zvyklostem je krokem stranou, který však nevede na lepší cestu... ()

guri

Nudne a nevtipne rozpravanie o laske, hoci v zasade namiesto velkych pravd to boli nezaujimave kecy. Brutalne prestrelena stopaz vyplnena modnou vatou. ()

Gixian

Je to pěkně natočeno a zahráno. Ale co je to? Bezbřehej blábol, jehož hrdinkami jsou bezduché nány pohlížející na životní hodnoty z fakt otřesnýho úhlu. Další takovouto stupidní ódu na konzum a obraz toho, že v životě ženy nejde o nic víc, něž sehnat bohatýho nabíječe a hromadit boty a kabelky, je fakt těžké dohledat. Naštěstí... ()

chrispe

Mám ráda stejnojmenný seriál - a to jakože vážně hodně! A musím říct, že se jim i první celovečerní film povedl. Aby taky ne, když je vlastně o tom, na co každý fanoušek čekal. Tak co bude s tím Božským? :) No... tyhle holky mě prostě děsně baví a jsem ráda, že to tak bylo i těch139 minut! Paráda. (Jen toho ječení na mě bylo trochu moc.) ()

papaguy

Placementem až po okraj naplněná romance o čtyřech 40 až 50-letých kámoškách, které mají zájmy a starosti jako třicítky a libují si v nakupování luxusního zboží (o kterém si pak může většina divaček nechat leda zdát a prohlížet si ho v časákách). Ve filmu se vyskytuje pár velmi vydařených vtipů a scének (rozhovor o sexu/malování, suši, pejsek, kletba/prasklá plodová voda...), ale na lepší hodnocení to nestačí. Ve druhé třetině začal být film tak rozvleklý a nudný, že jsme to museli s přítelkyní stopnout a dokoukat jindy. Pokud by nebylo rozvláčného prostředku a tvůrci by zvedli kadenci a vtipnost fórků alespoň na úroveň seriálu, ani by ta kýčovitost a růžovoučká klišovitost nevadila. Zajímavý komentář: Tron ()

PEZ

Vydarene pokracovanie este vydarenejsieho serialu. Nadvazuje na posledne udalosti uvedene v seriali 3 roky neskor. Na babach je badat, ze sa serial tocil az o 4 roky neskor (hadam najmenej je to prekvapivo vidiet na Kim Cattrall, ktora mala pocas natacania uz 52 rokov), ale podstatne je, ze sa zachoval povodny duch serialu. Akurat film nema taky "drive", co je logicke - tato predlzena cast netrva standardnych 26 minut, ale uctyhodnych 145! Jednak je to sposobene prvou polhodinkou, ktora bola trosku zbytocne urcena ludom, ktori nesledovali povodny serial, druhak je "posvadobna" tretina trosku umelo natahovana. Nedalo sa este nevsimnut si "posh" styl celeho filmu, v seriali sice baby biedu nedreli, no neboli to ani ziadne milionarky. Ale budiz, ocividne sa tvorcovia snazili este viac "ukazat" v mode a napchali do filmu kopec "fancy" veci. Pribeh nie je sice vobec originalny, ale treba povedat, ze natoceny je putavo a na urovni, New York ide v plnej sile (az na vylety do LA a Mexica) a baby tiez. Rad som sa na chvilu vratil do vysneneho (ci snoveho?) sveta Big Apple. 8/10 ()

Torgal

Na úvod priznávam, že pôvodný seriál som nikdy nesledoval a mal som len povrchnú predstavu o jeho hrdinkách, ktoré som považoval za zhýčkané fifleny, ktoré nevedia čo so sebou a tak riešia len svoje vzťahové problémy, ktoré sú často len v ich hlave. Neviem, či toto platí na seriál, na film ale určite. Cieľovke to zrejme bude stačiť, no vyrobiť drámu z toho, že sa chlap pred svadbou, z ktorej jeho nastávajúca žmýka spoločenskú udalosť sezóny netvári veľmi nadšene je na mňa trošku plytké. A ten mentálny breakdown po tom, ako svadba nakoniec krachne kvôli egu a slabým nervom “poslednej slobodnej ženy v New Yorku” je tak trošku tragikomédia. Bavila ma tu hlavne večná nymfomanka Samantha, ktorá sa aspoň na nič nehrala a išla si to svoje. Ako romantický film to samo o sebe bez opory v seriály ale veľmi neobstojí. 5/10 ()

chlebos

Tak bohužel. Nevím co to je, ale s výborným seriálem, který hýřil chytrým a trefným humorem na téma partnerského soužití, nemá tenhle paskvil skoro nic společného. Psík, který souloží s polštářem, Charlota, která si kákla do kalhot... to jsou vrcholy téhle veselé taškařice. Je mi to moc líto, protože jsem velkým fanouškem tv seriálu, ale co je moc to je moc. ()

MeaCulpa

Musím říct, že se mě to líbilo. Nečekal jsem žádnou intelektuální pecku o ženský rovnoprávnosti a díky znalosti seriálu jsem ani nečekal hodně sexu. Normální romantická moralitka o tom, že prachy a hadry jsou super, ale ve vztahu jde o něco jiného. Samantha a Charlotte super mám je i v seriálu nejradši (uznávám, že Charlotte děj dopředu moc netáhne, ale je to asi nejvděčněji napsaná postava = pro mě jediná normální), Carrie mě ze začátku strašně iritovala (po první scéně, kdy nemohla překousnout v nádherným bytě malý šatník jsem si říkal, že to bude strašná sračka), Mirandu nemám rád, ale díky tomu, že řešila něco podstatného se to dalo snést. Chlapi do jednoho ultimátní sympaťáci. Lahodná jednohubka z který si za týden nebudu skoro nic pamatovat, ale na rozptýlení s přítelkyní na večer ideální. 7/10 PS: pro přítelkyní film roku ()

dave75

Sledoval jsem film s pritelkyni, takze jsem ho dal do konce :) ale byli to muka...Samozrejme vim, ze tenhle film je hlavne pro zensky a jeste vic pro ty, ktery sledovaly serial..., ale s takovou stopazi jak u nejakyho velkofilmu od Camerona..., nevim nevim...ja davam jednu hvezdici a ta druha je za pritelkyni, aby ji to nebylo lito ;) ()

Chester7

LOL! Asi jeden z nejhorších romantických filmů. Jasný, neznám seriál, ale kvůli tomuhle to asi ani není třeba. Zvracím na oltář módních přehlídek. ()

Louie

Čekal jsem opravdu cokoliv, ale ne to, že se budu skoro dvě hodiny nudit, poslouchat naprosto povrchní dialogy a sledovat naprosto nezajímavý postavy, který se chovají, jak kdyby jim bylo čtrnáct. ()

ecis

Serial mi vobec nevadil, z isteho uhla pohladu aj pobavil, aj napriek tomu, ze hlavne hrdinky a ich zivoty mi boli na mile vzdialene, podobne ako ich "problemy - neproblemy". Pri serialovej dlzke cca 25 minut sa to dalo celkom prehltnut, hoc to bolo velke jednoduche nic, zabalene do blistiaceho sa pozlatka, niekedy kriciaceho, niekedy smejuceho ci nakoniec aj placuceho. Film sa od serialu nicim neodlisuje, az na jedno - giganticka minutaz! Tych 140 minut je aj na fanatika tohto serialu vela, preto odporucam si film pohodlne rozdelit na niekolko casti a odpozerat si ho pri plnom vedomi. Urcite sa nic nestane, kedze cely film nema jasnu strukturu, celistvost, gradaciu. Je to len akysi zlepenec poznanych ci nepoznanych serialovych bonmotov, scenok a vtipov. Pochopil som snahu producentov vytvorit bodku za serialom a vytazit aky-taky milionik naviac, ale naco este pokracovanie celovecerneho filmu v podobe uz ohlasenej druhej casti v roku 2011??? Nebude to predsa zbytocne? ()