• Smok

Ako ma môže pobaviť film, kde už obstarožné hlavné hrdinky, ktorých tváre vyzerajú ako keď natiahnete kožu z pomaranča na melón (hlavne tá ryšavá), pri každej replike debilne pískajú, tlieskajú a dupkajú nožičkami? Slová typu: botox, plastika, svadba, pán Božský, šaty, diétne, rozchod, vosk sa na mňa sypali bez zľutovania a so strašnou kadenciou a vrchol srandy je, keď si "jednoho dne Šarlota tak trochu kákla do kalhot"? Dávam 1* a dávam ju s kľudom a ľahkosťou, lebo tento počin je u mňa len o málinko lepší ako obyčajná juhoamerická telenovela a je mi úplne jedno, koľko šiat babenky pri nakrúcaní vystriedali.(12.11.2008)

Patřím mezi dámskou část obdivovatelek seriálu, takže bohužel musím dát nižší hodnocení. Seriál je sám o sobě o tom, jak to chodí s chlapy, bez jakéhokoli studu, stojící především na skvělých (sprostých)hláškách. Zato filmy jsou už klasické slaďárny, které chlapům asi fakt musí připadat hrozné, kde se neustále omílá to samé dokola a prostě to ztrácí ten "šajn"a vtip. Kdyby to byl samotný film, který by nenavazoval na tak (pro mě)skvělý na nic nehrající si seriál, klidně bych dala plný počet, ale protože to tak není..3*.(27.11.2011)

• genetique

Nie, nie, nie! Baby, máte to v tých hlavičkách dobre popletené. Toto bol výsmech mužskej rozmýšľajúcej časti publika. Smial som sa naozaj úprimne, ale škoda, že na niečom úplne inom, než tvorcovia zmýšľali. Na tom bezbožnom klišé, ktoré striedalo každý kúsok príbehu, scenára a dialógov. Na tých umelých dialógoch a otrepaných hláškach. Jednoducho som rád, že toto nepatrí do môjho filmového jedálnička, s ptretrpel som to len z toho odplaty za to, že som ja predtým nanútil polovičke horror. Z tohto budem mať ale nočné mory takisto. 35%.(23.4.2012)

Chcelo sa to tváriť lepšie, než aké možnosti to malo. Pretože možnosti samotné neboli dotiahnuté. Avšak pri scénach, kde sa objavil Chris Noth (škoda že v strede filmu jeho muky nie sú vôbec zobrazené) to bolo o niečom celkom inom. Bolo to krásne a úprimne zahrané. Ako na celok sa na to raz dá pozrieť. ,,(iphone) Neviem ako sa stým robí,, :)(8.11.2008)

Film naprosto splnil má očekávání, přinesl novou dávku přesně toho, co přinášel seriál a stejně jako seriál mi zanechal pěkný zmatek v hlavě. Všechny hrdinky po pár letech vypadají naprosto úžasně (no, bohužel něco přibraly), v ještě krásnějších botičkách a do "těch modrých blahniků", tolik symbolickcýh pro děj filmu, jsem se naprosto zamilovala... A co teprve Mr. Big! Sice získal jméno a ztratil tak něco ze své tajemnosti, ale v této rovině byl ještě rozkošnější, než dřív... Co se délky filmu týče, dvacet minut pryč by jistě bylo ku prospěchu věci, na druhou stranu délka splnila svůj význam a i já na chvíli zapochybovala, zda to skutečně dopadne tak, jak čekáme... a naštěstí dopadlo. Myslím, že na to musím ještě nejdnou. Poznámka po dalším zhlédnutí: žádných 20 minut navíc, uteklo to strašně rychle a chtěla jsem ještě víc... zkrátka jsem se napodruhé mnohem víc bavila, dojímala a užívala si to.(6.6.2008)

• - Cca v 1:12:55 – 1:13:10 si můžeme povšimnout, že se u Carrie na položených nohách objevuje jednou pouze časopis, za chvilku nějaké desky a časopis a pak opět pouze časopis. (Pavlínka9)

• - Film měl původně navázat na seriál už v roce 2004, ale produkce se zastavila, když Kim Cattrall se nedohodla na platovém ohodnocení své role s HBO. Dohoda se povedla až v roce 2007. (don corleone)

• - Když si Carrie (Sarah Jessica Parker) v druhé polovině filmu nechá obarvit svoje vlasy na hnědo, jde ve skutečnosti jen o paruku, kterou si Parker velice pochvalovala. (Dixieboy)