Hodně subjektivní hodnocení, mám moc ráda seriál Sex ve městě a i když si myslím, že byl zakončen opravdu dobře, pokračování ve filmové podobě mu nijak výrazně neublížilo. Jako samostatný útvar sice moc nefunguje, chybí tu silnější zápletka a promyšlenější pospojování některých scén, ubylo na komediálnosti a přibylo na romantické uslzenosti, ale nostalgie ze setkání s mými oblíbenými hrdinkami funguje dokonale. Určitě film pouze pro určitou kategorii lidí – fanoušky seriálu.(16.6.2008)

"Na manželství moc nevěřím. Na druhou stranu botox vyjde pokaždé." S tím se nedá polemizovat. Nemám sice místnost plnou bot, oblek synchronizovaný se svou čivavou a vlastně ani pipinku, ale tohle je určitě pravda. Takže, když se pan Božský konečně rozhoupal, tak to Carrie dokázala zamotat. To je logické, ale který chlap kdy dokázal pochopit ženskou logiku? No to je jedno, protože já se bavil spoustou postřehů ze života a pokoušel jsem se přehlédnou notně přepálenou stopáž, ve které se mne kvarteto zbytečně bohatých skoro padesátnic neustále pokoušelo vyděsit. Marně, protože já už jsem roztančil godzillu, rozesmál terminátora a vzájemně jsme si s Hannibalem ochutnali mozky, takže se jen tak něčeho neleknu.(11.5.2016)

Možná je to tím, že jsem seriál nikdy neviděla, nebo taky tím, že jsem od toho vůbec nic nečekala. Ale popravdě řečeno, i přes dvě a půl hodiny jsem se ani jednou nenudila, slušně jsem se bavila a jednou nebo dvakrát jsem byla i dojata :). Ve srovnání s ostatními filmy by to byl pouze průměr, ale v dnešní době podprůměrných komedií si to zaslouží 70%.(12.6.2008)

Priznam sa, ze serial z televizie poznam, ale nikdy som nevidel ani jednu jedinu cast. Z mojho pohladu je to serial alebo aj v tomto pripade film o zenach pre zeny, so zenskymi problemami, takze u mna taky priemer. Este sa cudujem, ze film nerezirovala zena. Ta minutaz mohla byt trosku skratena aspon na 2 hodinky... 18.06.2008 _______ Sarah Jessica Parker - (Carrie Bradshaw) +++ Kim Cattrall - (Samantha Jones) +++ Kristin Davis - (Charlotte York) +++ Cynthia Nixon - (Miranda Hobbes) +++ Jennifer Hudson - (Louise) +++ Hudba: Aaron Zigman +++ (Videl v kine 17.06.2008) +++(18.6.2008)

Seriál má vysokú kvalitu a v tomto prípade sa potvrdzuje fakt, že skratka, ktorá funguje v ňom, nemá šancu fungovať vo filme. Celý film je neuveriteľne natiahnutý a v podstate plytký, pripadal som si ako v dlhočiznej reklame ( zrejme každý sponzor bol vo filme spomenutý ). Netvrdím, že som bol sklamaný, ale čakal som oveľa viac. Na seriál však nezanevrem.(29.4.2009)

• - Jako kostýmy posloužily zbrusu nové modely, které se dosud neobjevily ani na přehlídkových molech. Natáčet se směly jen pod dozorem ochranky. (Reiniš)

• - Film existuje ve dvou verzích, kdy vedle běžné existuje také rozšířená, v níž jsou navíc dvě scény. Delší je část v Carrinině (Sarah Jessica Parker) bytě, kdy si šaty při stěhování zkouší každá z žen, a dále scéna z Halloweenského koledování Charlottiny (Kristin Davis) rodiny s Carrie. (Patw)

• - Časová linie filmu kopíruje jeden celý rok. (don corleone)