Bohužel zklamání. Film se vleče, dvouhodinová stopáž působí nejméně čtyřhodinově a závěr je zase pro změnu zbytečně uspěchaný - těch 10 minut navíc by je už vážně nezabilo. (Ne)svatební zápletka je OK, ale kdyby se na dovyplnění volných minut přidalo ještě něco, nezlobila bych se. Nicméně je to "Sex ve městě" a zkoušecí scéna je úžasná, takže 3,5*.(13.11.2015)

Na začátek bych asi napsal, že nepatřím mezi vášnivé fanoušky seriálu ale i tak jsem většinu epizod sledoval s chutí. Na film jsem se nějak výrazně netěšil ale byl jsem docela zvědaví jestli tvůrci dokážou zaujmout více jak dvou hodinovým filmem když si doteď vystačili s 30 minutami. Film se více než seriál zaměřuje na hlavní hrdinky a mužské osazenstvo je úplně odsunuto na vedlejší kolej. Víceméně je zde vše co mají fanoušci seriálu rádi ale ta délka je opravdu moc a humoru docela málo. Určitě ale potěší to, že ženské hrdinky se chovají a dělají to samé jako v seriálu. Pokud patříte mezi opravdu vášnivé fanoušky seriálu klidně si hvězdu připište.(17.11.2008)

Priznam sa, ze serial z televizie poznam, ale nikdy som nevidel ani jednu jedinu cast. Z mojho pohladu je to serial alebo aj v tomto pripade film o zenach pre zeny, so zenskymi problemami, takze u mna taky priemer. Este sa cudujem, ze film nerezirovala zena. Ta minutaz mohla byt trosku skratena aspon na 2 hodinky... 18.06.2008 _______ Sarah Jessica Parker - (Carrie Bradshaw) +++ Kim Cattrall - (Samantha Jones) +++ Kristin Davis - (Charlotte York) +++ Cynthia Nixon - (Miranda Hobbes) +++ Jennifer Hudson - (Louise) +++ Hudba: Aaron Zigman +++ (Videl v kine 17.06.2008) +++(18.6.2008)

Podle mě v podstatě zbytečný film, který šel do kin v době, kdy už byl seriál dávno za zenitem (teď odhlížím od toho, že Sex ve městě u nás běží v telce dodnes, kdy už - v roce 2016 - nezajímá pravděpodobně vůbec nikoho). Vidět to po těch letech znovu pro mě ovšem bylo docela zajímavé, a to nejenom proto, že seriál jsem měl hodně v oblibě. Zaujalo mě tam třeba, jak rychle ten film zestárnul (předpotopní mobily a počítače), nebo že se v originále "Pan Božský" ve skutečnosti jmenuje "Mr. Big" (což mě docela překvapilo, podobně jako hlasy všech herců - film jsem zhlédl v původním znění, zatímco seriál znám jen v českém dabingu). Pokud jde o děj, ačkoli je film hodně dlouhý, bavilo mě to celou dobu, a dokonce se tomu filmu povedlo mě v závěru i dojmout. Film je to ovšem dějově dost předvídatelný, povrchní, jeho postavy mi jsou spíše nesympatické, a celé je to komerční až hrůza, proto za mě nakonec spíše jen průměrný dojem.(5.12.2016)

Seriál má vysokú kvalitu a v tomto prípade sa potvrdzuje fakt, že skratka, ktorá funguje v ňom, nemá šancu fungovať vo filme. Celý film je neuveriteľne natiahnutý a v podstate plytký, pripadal som si ako v dlhočiznej reklame ( zrejme každý sponzor bol vo filme spomenutý ). Netvrdím, že som bol sklamaný, ale čakal som oveľa viac. Na seriál však nezanevrem.(29.4.2009)

• - Spoiler: Michael Patrick King chtěl už od počátku ve filmu ukázat Danteho (Gilles Marini) penis, ale bylo mu jasné, že studio se na to nebude tvářit nijak nadšeně. Nakonec se ale ve filmu jeho penis objeví a to hned na 2,8 vteřiny. (Dixieboy)

• - Film byl natočen za 69 dní. (Kulmon)

• - V scéne v kúpelni, keď sa pán Božský (Chris Noth) a Carrie (Sarah Jessica Parker) dohadujú o svadbe, ju po rozhovore pritiahne k sebe. Pri pohľade kamery zozadu si je možné všimnúť, že mu dáva hlavu na jeho pravé rameno, ale následne po strihu, pri pohľade spredu, má hlavu položenú na jeho ľavom ramene. (Johnny.ARN)