Perníkový táta - Série 4

(série)
USA, 2011, 10 h 12 min (Minutáž: 45–51 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Bob Odenkirk, Giancarlo Esposito, Jonathan Banks, Ray Campbell, Emily Rios (více)

Epizody(13)

Držitel ceny Emmy Bryan Cranston se vrací jako Walter White, učitel chemie, ze kterého se stal výrobce perníku. Tentokrát musí přelstít drogového bosse Guse Fringa. (Netflix)

HenryX018

Počítal jsem že 4 série Breaking Bad ode mne dostane 4*, ale díky doslova dokonalému vývoji hlavních postav a úžasnému závěru, si nedokážu pomoci a musím těch pár děr ve scénáři odpustit. 10/10, neskutečně se těším na závěr. ()

PaTeXx

Nedá se říct, co přesně se mi celkově na sérii líbilo a nelíbilo. Prostě rozhodovaly jednotlivé díly, takže nějaký podrobnější rozbor tady u mě nenajdete. Ale celkem mě zaráží jedna věc. Jak sakra bude BrBa pokračovat? ()

VktrCZ

I won. Já absolutně nemám slov a dlouho se mi nestalo, že bych byl ze západního projektu takhle odvařenej. Jakože Wow, čtvrtá série Breaking Bad je zatím jednoznačně nejlepší a nejen to, je to vrchol všeho. Wow, smekám a nemám slov. Preciznost režie, skvělý scénář a ta gradace v posledních třech dílech. Wow, ty emoce se ani nedají popsat slovy. A ten samotný konec? Wow, wow, wow, wow I won..... ()

Tumbik

Začátek série byl klidný, pomalý, bez nějaké větší akce... a pak najednou v půlce nastal neskutečný zlom, každej díl vynikající, plný akce a napětí, které vygradovalo k úžasnému finále. Takhle to má vypadat... Neskutečný, prostě neskutečný! ()

7Filip7

10/10. Tak tohle je už absolutní masterpiece! Na této sérii se jen těžko hledají chyby. Hned první díl naváže na geniální poslední díl třetí řady. V tomto dílu Gus ukáže kdo je tu boss. Ale poslední čtyři epizody jsou něco neuvěřitelného. Gus se elegantně zbaví všech svých nepřátel najednou. Poté vyhrožuje Waltovi a jeho rodině a ten snad absolutně na konci jedenácté epizody zešílel. A třináctá epizoda je to nejlepší co jsme zatím za čtyři série mohli vidět. Walter se snaží zbavit nebezpečného Guse. Absolutně geniální a šokující finále. Dokonalost! Nejlepší epizoda - Face Off. ()

Maza2222

Tak teda žádná sláva, horší než předchozí série, přesto 4.sérii nemůžu pokládat za špatnou. První asi 4 díly byly místy natahované a hrozně nudné, jediný plus těchto prvních 4 dílů byl příběh. Pak to šlo nahoru. A díly 4x10-4x12 byly paráda. Ale pak přišel Face Off (4x13). Ten překonal všehno, co jsem zatím viděl, jelikož scénář byl velká paráda, příběh skvělý, a hudba v Face Off? Parádní. Mělo to vážně skvělé scény. Nelepší postavy jsou stejné, až na to, že Mike je před Jessem. Nejhorší - tam už vylétla z nich Skyler, jelikož už mi nevadí. Mé hodnocení není 100%, jako u ostatních sérií, ale pouhých 90%. ()

Tobias18

Tak tohle byl teda masakr...první polovina této řady bylo něco, co jsem už dlouho neviděl, ale posledních šest dílů bylo to nejnapínavější a nejdokonalejší seriálové představení, jaké je možno vidět. 100%. ()

Johny203

Štvrtá séria je absolútnym vrcholom seriálovej tvorby! Prvý krát sa mi stalo že som sa tešil viac na herecké výkony ako vizuálne atrakcie. Oboje je fenomenálne. Navyše štvrtá séria je omnoho kreatívnejšia aj využívaním kamery, čo posúva zážitok zo seriálu ešte vyššie. ()

sniper97

Velmi slabá a nudná série, nestane se prakticky nic a poslední díly už to nezachrání, hlavně nemám rád, když se postavy chovají jak po lobotomii, logika a nějaké racionální uvažování zde neexistuje, nejlepší je stále první řada. ()