Alex Wright je velkým fanouškem filmu Grave Encounters a je doslova posedlý snahou získat důkaz o tom, že události, které se ve filmu staly nejsou smyšlené. Proto se rozhodne s přáteli vydat do psychiatrické léčebny, ve které se původní účastníci filmu setkali s nepřestavitelným zlem. Jenže jeho posedlost ho může stát život a také životy jeho přátel. Skupina bude muset využít všech svých znalostí Grave Encounters, aby se z toho dostali. (topr harley)

Kalda69

Rozhodne lepsi namet nez v jednicce a navrat jednickovyho hrdiny tomu pridal hvezdu navic. Ale do kolen me dostal zabijackej duch, kterej rad filmuje :oD. Prirovnal bych to k jeste trapnejsimu filmu Temne patro, kde meli jeste trapnejsi masky s parodii predatora. ()

Emperor1

V celým filmu se mi asi nejvíc líbil okamžik - SPOILER - když ty tři zbývající študenty hotelový výtah zavezl zpět do léčebny, to jsem nečekal - KONEC SPOILERU - ... jinak to ale bylo slušně přepálené, takové množství rozdivočených bubáků mě spíš odradí, v jedničce se to rozjíždí pěkně pozvolna a nechá se nejprve působit pouhá atmosféra prostředí, tady na to ale nezbyl čas, když se děcka do baráku dostala až někdy v půlce filmu ... ano, pak to mělo docela spád, jenže na mě to jaksi nefungovalo, o konci filmu nemluvě ... ()

Snapa odpad!

Na pokračování Grave Encounters jsem se dlouho těšil ale kdybych věděl že to bude něco tak ubohýho tak se na to radši vykašlu. Dvě hvězdičky jsou za lekačky který se mnou občas škubly ale to je tak jediný. ()

morbit

Čekal jsem od pokračování trochu víc. Dočkal jsem se jen nesmyslných dialogů a neuvěřitelně slabých hereckých výkonů. ()

n5ver

Druhé zklamíná tohoto roku. Narozdíl od PA 4, GE 2 alespoň od minulého dílu inovuje. Bohužel celá věc související s útěkem z blázince mi přijde až moc přitažená za vlasy (vím, že u tohoto filmu je to zvláštní přirovnání). Je vidět, že tvůrci měli více peněz na to, aby se vyřádili, ale občas mi to přišlo jako mínus. Dávám dvě hvězdy za ten ohromnej blázinec :D. ()

ScoRPy

Mohlo to dopadnou daleko hůř. Když přehlédnete tupé chování postav a nudný a zbytečně dlouhý začátek, tak tu máme průměrný hororový kousek, na který nebudete asi moc vzpomínat, ale neurazí. Největším kladem filmu je jednoznačně prostředí léčebny, ovšem duch s kamerou, to je průser.. ()

naytsirk

Tyhle nastavovaný kaše nikdy nevěstí nic dobrého.... I pro to jsem byl ze začátku celkem mile překvapen, jak to nějak drží pohromadě a dá se na to koukat bez zbytečných nadávek. Ale někde po půlce se to zvrtne a člověk nepřestává zírat, jaký hovadiny sem autor ještě nenacpal …. Škoda…. ()

Luciferius

tak je to film s ktorím by som si vytrel riť maximálne ako som čakal že to bude niečo čo sa dá pozerať ale toto ten režisér posral dal by som tomu len jednu hviezdu aj to len tak aby sa rátalo ()

ludena

Škoda, veľká škoda. Keď to konečne nabralo grády muselo sa to vzápätí dosrať. A bohužel nezlepšilo sa to . ()

pirate

Nebylo to tak dobré, jako jednička. V podstatě méně duchů a mrazivých scén. Když už se něco dělo, tak to bylo totéž, co minule. Plus ten přehnaný konec s jakousi "černou dírou ve zdi". Tento díl mě neděsil ani omylem, zatímco tomu předchozímu se to občas slušně dařilo. A to jsem se na oba díval večer. Proto 30%. ()

Mozi

Třesoucí se kamera,noční vidění,bubáci s protáhlými ksichty ala Vřískot mě už pomalu a jistě nudí čím dál více.Prvotní snímek Grave Encounters se mě docela líbil a zaujal mě,tak jsem si říkal proč se nepodívat na Grave Encounters 2.Opět zklamání jak už to poslední dobou bývá s pokračováním těhle snímků.Totální blud a nesmysl.Rozepisovat děj nebudu abych neodradil diváky,ale já osobně jsem u tohoto snímku usnul. ()

prostoreka

Čo bol toto za film?! Desať minút ma bavil, 5 minút som študovala škvrny na stene, potom znovu niekde čosi vybehlo, opäť ma to na 15 minút chytilo, potom som 20 minút čumela do telefónu... nestále, krivolaké, neisté... ()

Allein4

Co jednička ještě zachránila, to dvojka dokonala...a k tomu horšímu. Bohužel. Nesympatický výběr herců (oproti jedničce), tupé opakování toho samého s přehnanou zhovadilostí na závěr. Vážně - what a shame! ()

Kata.Smoliko odpad!

Slyšela jsem, že první díl byl skvělý, proto jsem se podívala na pokračování. To byla ale chyba. Celý scénář bylo víceméně jedno velké klišé, herci nebyli sympatičtí, hororová atmosféra se objevila akorát při ukázkách z prvního dílu. Stále jsem hledala nějaké body, za které bych mohla dát aspoň tu jednu hvězdu, avšak nestalo se tak. ()