Alex Wright je velkým fanouškem filmu Grave Encounters a je doslova posedlý snahou získat důkaz o tom, že události, které se ve filmu staly nejsou smyšlené. Proto se rozhodne s přáteli vydat do psychiatrické léčebny, ve které se původní účastníci filmu setkali s nepřestavitelným zlem. Jenže jeho posedlost ho může stát život a také životy jeho přátel. Skupina bude muset využít všech svých znalostí Grave Encounters, aby se z toho dostali. (topr harley)

MissSimm odpad!

Silně mi to připomíná Scary Movie, až na to, že Scary Movie je záměrně hovadina, kde používají laciné triky pro pobavení a schválně přehánějí. Zatímco v Grave Encounters 2 je to spíše neúmyslně. Určitě se chvílemi budete doopravdy bát, ale chvílemi se také budete smát jak se z toho lacinými triky zoufale snaží udělat horor. První díl byl rozhodně lepší. ()

Veronica27

U toho se mám bát ? Prostředí psychiatrické léčebny patří mezi mé oblíbené, ale tohle mě nijak nenadchlo. Čekala jsem od toho více.Parta mladistvých kalí a paří a pak se rozhodnout natočit skvělý film a šup, už jsme v psychiatrické léčebně, kde sem tam prásknou od sebe dveře, sem tam se objeví bubák / démon s hubou dokořán, který spíše vypadá že pár let nejedl, než aby někoho děsil. ()

Zombiepod

Mierne slabšie pokračovanie, najmä vďaka nevyváženému spádu príbehu. Prvá tretina veľmi slabá a v mnohých ohľadoch nedotiahnutá a príliš rozťahaná, neskôr sa to konečne slušne rozbieha, no lakačiek je pomenej. Kvalitnú atmosféru si však film udržuje a občas ju aj riadne zahustí, škoda mnohých identických scén, ktoré už podruhý raz neboli také wow ako pri predošlom dieli. Škoda skopírovaných priestorov, kde sme nové v podstate nevideli, no aspoň sme sa konečne dočkali veľmi dobrého rozšírenia záhady za blázincom. Rogerson perfektný, scéna s dverami a dierou cool, len by to chcelo trochu prepracovanejší, a nie až taký rýchly spád na záver a trochu menej dier v logike, ktorú napokon ani netreba vlastne riešiť. Paranormal Activity sa stále nechytá. /65%/ ()

Dantte..

V podstatě to samé, jen tentokrát jste se už vubec nelekli. Příběh postrádá jakoukoliv elemtární logiku. Např. se neřeší asi nejpodstatnější věc, která vůbec dala impuls ke vzniku Grave Encounters 2, a to, jak se původní film Seana Rogersona dostal do rokou producenta. 1/10 ()

BrianStorker

Ten slovník.... Naprosto zbytečná první půlhodina, kde se celkem nic, ale absolutně nic neděje. Jen vulgarismy, které na filmové platno vůbec nepatří. Po hodině sledování se se mnou už vše třáslo a já měl problém uhodnout, co právě na obrazovce vidím... Na některé filmy točené ruční kamerou se dá koukat, ale co je moc to je moc. Jednička byla koukatelná a dobrá... Tady mne však znechutil ten vulgární slovník na začátku a zcela zbytečná první půlhodina "ničeho." ()

dannyd14 odpad!

WTF, čo mal znamenať ten prekvapivo dlhý začiatok, akoby nejaká nepodarená paródia na film s námetom buranská sex party. Ale ani stred filmu nie je ničím oslnivý, stretneme znovu Lacena, avšak v obdobe šialeného Ježiša Krista, ktorý zapredal dušu diablovi, usadil sa vyše 9 rokov v komornom tuneli, žral krysy a telo mal vyformované ako ozajstný svalnáč, takže to už je čo povedať. Ako atmosféru to malo, ale mám pocit, že režisér, nevie, čo vlastne chce točiť. Amen. ()

Knor

Oproti jedničce docela nuda. Žádnej novej nápad a strašení probíhalo úplně stejně jako v jedničce a ten fantasy konec se mi k tomu moc nehodil. A létající kamery a duchové, co chtějí natáčet film .. no .. to zavání skoro až sebeparodií. ()

Scraffy

Nápad to bol dobrý, potenciál to má, no už to nie je čo to bolo... Film ide v niečom novom a dobrom asi do poslednej tretiny, kedy nájdu starého známeho z jednotky. Odvtedy film stojí za nič. Také veľké a blbé zvraty sú v tomto pokračovaní, že to nejde ani len pretrpieť. Tak ako som sa pri jednotke skvelo bavil, tak pri pokračovaní som sa nudil. Škoda... ()

mark9th

Co to dopekla bolo? Novy priklad kooperacie s duchmi ? :). Urcite to nema na jednicku, ktora bola viac originalna. Chapem, ze tomu chceli dat plnohodnotnejsi pribeh nez je vo vacsine podobnych ducharskych filmov, ale proste to nevyslo. Lakacky uz nemali ten spravny smrnc a dejovo sa to na konci uz rozpadalo. Je to taky priemer az podpriemer. 40% ()

Nikki48

No super. Neviem, či vo mne zanechala silnejšie emócie hlavná postava alebo samotné spracovanie filmu. Hlavného hrdinu totiž stvárnil herec s výrazom, za ktorý by som ho najradšej bezdôvodne nakopala, ale keďže ľudia nemôžu za to, že sa narodia s tupým výrazom, vynechám všetky poznámky o tom, ako som počas celého filmu dúfala, že ho prefíkaná nemocnica odstráni čo najkrutejším spôsobom. Keďže zariadenie tam bolo predsa len trochu chabé, mohol ho akurát tak prejsť vozíček, prípadne mohol dostať dverami po nose, ale aj tak. Aj to by sa počítalo. Jediné, čo sme ale mali možnosť vidieť, bolo NIČ, ktoré vyhodilo kohosi z okna, pohlo dverami a zažonglovalo si s drahou elektronikou vo vzduchu tak pôvabne, že som nemohla zdržať úsmev. Ak sa tam aj mihlo nejaké to strašidlo, vyzeralo, že sa tých kreténov v puberte bojí viac, než oni jeho. Jediný, kto sa nebál, bol divák. Čoho aj, keď sa v Grave encounters 2 nestalo nič, čo by sme nevideli už v jednotke. Dodatkom bola iba neschopná pointa, ktorú si nedovolím vyzradiť, pretože ten "to si zo mňa robíte srandu" pocit, ktorý pri jej odhalení človek pocíti, je neopakovateľný a na nezaplatenie. To mohlo to NIČ už na stenu vyryť požiadavku o lístok na koncert Helenky Vondráčkovej, zmysel by to malo rovnaký. Posledným klincom do rakvy bol koniec v podobe happy-endu. Tak detičky, bubáci dostali presne to, čo chceli, takže náš nadšenec kinematografie spolu s jeho tupou tvárou víťazne vykročia ku krajšiemu zajtrajšku akoby sa ani nechumelilo. Ja zas so svojím nadšením pre kinematografiu hodím jednu hviezdu a s radosťou spravím všetko preto, aby som zabudla, že som tento filmový kúsok vôbec videla. A to sa mi jednotka celkom páčila... ()

Pitryx

Vcelku ptákojna těžící z prvního filmu. Ten už si moc nepamatuji, takže těžko srovnat. Já sice toto téma rád, ale způsob zfilmování mi prostě nesedí. No, dodíval jsem se do konce, i když jsem občas film posunoval. Zbytečně zdlouhavý úvod, lezl mi na nervy. 201304159415/9845Podovolím si jaksi doplnit přímo z filmu info které byla psány-HRÁLI: Richard Harmon, Leanne Lapp, Dylan Playfair SCÉNÁŘ: v titulcích neuveden PRODUKCE: Shawn Angelski, Martin Fisher ()

AlexUnited

Oproti jednotke kvalitatívny posun smerom nadol, pričom vôbec to tak nemuselo byť. Námet sám osebe bol zaujímavý a pre priaznivca prvého dielu priam lákavý. Rozťahanejší úvod mi vôbec neprekážal, naopak práve stupňoval pocit očakávania akého ďalšieho priebehu a rozuzlenia sa dočkáme. Atmosféra postupne hustla, prichádzali nejaké drsnejšie momenty a všetko sa zdalo fajn, žiaľ od istej chvíle sa celý dej totálne rozpadol, jeden nezmysel a absurdné scény striedali ďalšie a všetko išlo dolu vodou. Nuž škoda, aspoň že v závere sa vyskytla jedna vcelku solídna ľakačka. ()

Hedy

Bubáci ze cvokárny se vrací. Na rovinu řeknu že začátek filmu byl o hovně a dal by s shrnout do deseti minut, kdyby vynechali absolutně zbytečné momenty které neměli na film žádný dopad. Jakmile se dostaneme za mlhu která by se dala krájet a dost možná ještě dál dostaneme se do známé cvokárny. Sotva jí večer přikryje černočerná tma začnou se tam dít podivuhodné věci. Třeba proč kurva chce duch dokončit podělanej film? O co duchovi celkově jde? Co byla ta díra ve zdi? A co tam dělají červené dveře? Nebojte se. Na všechny otázky vám nikdo celý film neodpoví. O to je film lepší. Tajemno a otázky vás provází celým filmem a nevyzpytatelnost stále se měnící cvokárny napomáhá děsivé atmosféře. I když film nebyl tak dobrý jako jednička nepatří mezi nejhorší. Dávám mu lepší trojku. ()

FREEWHEELER odpad!

To si snáď zo mňa robíte prdel. Vlastne, pýtam sa, robíte? S podareným Grave Encounters to nemá nič spoločné, toto jeden z tých výsmechov žánru, ktorý sa raz za čas s námahou niekomu podarí. ()

Cechyno4

Nemůžu jinak ! Druhé pokračování Grave Encounters kopíruje nápadem dvojku Blair Witch, aneb pojďme se přesvědčit, že ten film, který jsme viděl nebyl jen film ! První půl hodina neskutečná nuda, kterou jen občas vytrhnou lekačky z jedničky, když to divák nečeká a tak jsem se i jednou lekl. Druhá půlhodinka se tak dobře rozjela, a já čekal, že se z toho vyklube nakonec luxusní film. Ale kdepak ! Scény, kde byli duchové by divák napočítal na prstech jedné ruky stejně jako lekačky. A posledních 30 minut je opravdová nuda. A když jsem viděl létající kamery, musel jsem se smát ! Nemluvě o iracionálních scénách, kdy z hotelu se dostanou výtahem znovu do léčebny. Chápu, že je to horor, ale mohlo by to mít aspoň trochu logiky. Srovnání s jedničkou není na místě. Jednička chrlí na diváka co se do něj vleze po celou dobu filmu. Jedna lekačka střídá druhou, atmosféra taky dobrá. Ovšem tady to vše chybí, místo toho se režisér ubral k objasňujícímu ději namísto kvality ! Škoda ! ()

Raptile

tak tohle už je hodně přitažené za vlasy, od okamžiku kdy opustí ten nemocniční komplex a dostanou se zpět do hotelu a sjedou výtahem a ocitnou se znova v té nemocnici tak už je to vážně stupidní. ()