Dokaž to!

všechny plakáty

Mladá Lauryn (Mary Elizabeth Winstead) pomáhá po předčasné smrti svých rodičů bratrovi Joelovi (John Reardon) s provozem autoservisu, který jejich rodina provozovala. Současně ale trénuje na zkoušky do taneční školy v Chicagu. Když je ale na zkoušce odmítnuta, nedokáže se vrátit zpátky domů. Dana (Tessa Thompson), se kterou se seznámí, jí nabídne možnost ubytování a sežene jí práci účetní v místním tanečním klubu.
Jednoho dne po zavření klubu, nedokáže Lauryn odolat pokušení a zkusí si zatančit na prázdném podiu. Místní DJ Russ (Riley Smith) ji při tanci uvidí a zjistí, že je dost dobrá. Zanedlouho se mu podaří prosadit, aby Lauryn dostala šanci naostro, ta po krátkém zaváhání souhlasí. Cesta za sny ale obvykle nebývá tak jednoduchá... (oficiální text distributora)

Diego

U těchto filmů jde vždy o to samé, holka,kluk z maloměsta či z nižší vrstvy se dobije na vrchol empire building, takže story je vedlejší, ale umělecká stránka je tady ještě horší. Přeci jenom dívat se skupinový tanec, či na kluka, co se toči na hlavě je mnohem zajimavější, než holčíčí ladné, ale omezené pohyby. ()

kklepkaa

Tak tohle byla fakt tragédie. Filmy jako Step up... na to se i dá koukat. Tohle se ale moc nedalo. Krom mizerného scénáře, pochybných hereckých výkonů, působily trapně i taneční čísla. Jako vážně?! A poučení z celého filmu zní s mírný spoilerem: Pokud se chcete dostat na výběrovou taneční školu, netrénujte roky jako debil, ale začněte tancovat v noční klubu a máte to v kapse! ()

jondoe

Strasne moc mi tento film pripominal Divoke kocky. Scenar je takmer na vlas rovnaky a jediny rozdiel je v tom, ze v tomto filme sa jedna o tanec a nie o spev. Aj napriek tomuto jasnemu kopirovaniu, vlastne nie len toho spominaneho filmu, lebo tento pribeh je obohraty uz na vsetky strany sa mi tento film celkom pacil. Hlavna hrdinka mi bola sypmaticka a velmi som jej prial aby to dotiahla co najdalej. Celkovo ma tieto pribehy moc nebavia, ale velmi prijemne sa mi na tento film pozeralo a celkom rychlo ubehol. Ak mate radi tanec, romantiku a trosku dramy v jednom, tak si tento jednoduchy flm urcite uzijete. ()

kamisu

Hlavními klady filmu byly pro mne sympatická představitelka hlavné role, zavzpomínání na Veronicu Mars díky Tesse Thompson a závěrečná scéna s perfektním songem Just Dance. Té záporné části vévodí naprostá předvídatelnost, neoriginalita a jednoduchost. Vždycky, když začala nová scéna, už během prvních pár sekund jsem věděla, jak skončí. A kdykoliv nastal nějaký problém, byl vyřešen co by dup. Žádné pořádné napětí. Přesto z mého osobního hlediska a zaujetí si film vysloužil tři lepší hvězdičky, už jen za skvělá taneční čísla. ()

Fary odpad!

O tom, kterak se nezajímavá holka s MP3kama ve svém iPhonu díky kreacím od tyče z erotického klubu dostala na taneční akademii. Není to originální, zajímavý, ani ten tanec nestojí za moc. Fakt o ničem! :( ()

jasiska

Netrpela som nijak zásadne, ale aj tak to bolo dosť podpriemerné. Štyristokrát prevarená zápletka, nevýrazní hrdinovia a chabý scenár nezachránila ani hudba, ktorá ako všetko ostatné bola len podpriemerná. Ešteže sa tancovalo. ()

Dallas

No priznám sa, že som to pozeral hlavne kvôli Mary Elizabeth. Fakt je to tak a nehambím sa za to, lebo ona je sladšia ako cukor značky Willy Wonka. Ale tu ukázala, že je aj SO HOT ako (chcem napísať ako, ale zatial ma fakt nenapadá žiadne dobré prirovnanie). Stále si myslím, že ju ako herečku veľa čaká (aspoň dúfam :)). Filmík ma ako taký moc neoslovil. Ale ja tiež určite nie som cielová skupina (baby od 8 - 16 rokov). Klasická dejová línia v tomto žánry (pridávam sa k definícií tanečná dráma). Chvalabohu to má dobrú stopáž (77 minút), takže ma tie mimotanečné scény nestihli nudiť (až tak moc). Aj ta muzika sa dala prežiť a to fakt nieje môj štýl (rock). Celkovo pohoda, ale čo sa mňa týka hlavne kvôli Mary Elizabeth, no a ešte k tomu som tuším zlepšil svoj rekord v počte zátvoriek (:D). 50% PS: Čítal niekto tie titulky počas vystúpení? Ja teda nie :-) ()

Marys

Schematicky, podľa presného klasického filmového rozpisu sa riadený pokus, obohatený o množstvo hudby a tanca a tak no. Ten záverečný tanec bol veľmi dobre spravený, ale inak priemer. ()

lucyeee

No tak to jsem teda hoooodně zklamaná,děj stojí za vyliž prdel!!!!Jsem milovník tanečních filmů,ale tohle se vážně nepovedlo!!!!!! ()

majo_svk

Úplne zbytočný film, ktorý neprináša nič nové, avšak na rozdiel od iných zbytočných filmov sa dá bez problémov dopozerať. ()

Erik7595

Jaj, kde sú tie časy Flashdancu a Dirty Dancing. Novodobé tanečné filmy sú stále o tom istom. Príbeh je stále tá istá obohratá šablóna videná 100 krát, samozrejme s poriadnou dávkou romantiky a povinným happyendom. V niektorých tanečných filmoch mi to vôbec neprekáža, avšak ma musia zaujať niečím iným, trebárs zaujímavými a vynaliezavými choreografiami (Step Up 3). Ibaže tu ma ani tie tanečné čísla nielen že neohúrili, ale boli úplne bez štipky originality a miestami som mal pocit, že sa s hudbou vôbec nehodili. Úplne zbytočný film, príbeh naivný, film pre 13tky. Aspoň na Mary Elizabeth Winstead sa pekne pozeralo. 30% ()

wellar

slabe slabe slabe. Jednu hviezdu davam za sympaticky prejav hlavnej, ale cakal som ze v tomto tanecnom filme budu aspon tie tance na urovni. Bohuzial viacej vyniklo to stare zname naplnenie americkeho sna. Krasa tychto americkych brakov je v tom ze ta nic neprekvapi :) ()

bagetka007

Takový burlesque style...a Coyote Ugly mi to v určitých aspektech připomíná...a s ohledem na mrtvou matku zase Save the Last Dance. 8) ()

Harts

No nevim, zatim nejhorsi tanecni film, ktery jsem videl a uplne bez naboje, choreografie nula, obcas zavan emoci, ale jinak propadak, dival jsem se na to, jen proto, protoze mam hudbu a tanecni filmy rad, tak jsem cekal zajimave tanecni kreace plne emoci a naboju, bohuzel, nedockal ()

Saimon

A to jsem myslel,že za doprovodu mé krásné přítelkyně nemůže dostat žádný film méně než tři hvězdičky. Jen podotknu,že taneční filmy jdou totálně mimo mě a samotná přítelkyně,která má k dané tématice rozhodně blíže hodnotila třemi...:) ()

DarkoCohen

Popcornová zábava pro nenáročné, kde kluci na beton přetancovali holky, za což především může neuvěřitelně neoriginální choreografie (přece jen break dance si vystačí s ,,gymnastickými tríčky"). Nebýt pár lepších momentů (last dance, dances in The Rubyes, streetdance), hodila bych Lauryn a spol. do stejného šuplíku jako klipy raperů přetékající podobně vymóděnými, zadky vrtějícími slečinkami, které ale bohužel neumí tancovat. Takhle je to celkem solidní pohádka na dobrou noc. 50% ()