Dokaž to!

všechny plakáty

Mladá Lauryn (Mary Elizabeth Winstead) pomáhá po předčasné smrti svých rodičů bratrovi Joelovi (John Reardon) s provozem autoservisu, který jejich rodina provozovala. Současně ale trénuje na zkoušky do taneční školy v Chicagu. Když je ale na zkoušce odmítnuta, nedokáže se vrátit zpátky domů. Dana (Tessa Thompson), se kterou se seznámí, jí nabídne možnost ubytování a sežene jí práci účetní v místním tanečním klubu.
Jednoho dne po zavření klubu, nedokáže Lauryn odolat pokušení a zkusí si zatančit na prázdném podiu. Místní DJ Russ (Riley Smith) ji při tanci uvidí a zjistí, že je dost dobrá. Zanedlouho se mu podaří prosadit, aby Lauryn dostala šanci naostro, ta po krátkém zaváhání souhlasí. Cesta za sny ale obvykle nebývá tak jednoduchá... (oficiální text distributora)

dj_kure

Odvar z Flashdance, Let's Dance a dalších ,Dance' kde zaujme jen mladá herečka, která se umí dobře hýbat. 30% ()

Nikol10

Opět , ale opět jsem dala něčemu takovému šanci . Proč ne? Z pohledu diváka tancem nepolibeneho, očekávajíc naivní romantiku to muže mít i úspěch . Ostatně 50 procent to je až moc na film tohoto tipů . Taneční kreace velice chabe , proti Let s dance úplný propadák . A ty vykradene prvky z Varieté s lehkými holkami místo Aguíery a Cher to snad ani nebudu komentovat !! Tam je sice taky příběh na bodu mrazu , no hlavní protagonisté aspoň uměji tančit a zpívat . Jedna hvězda za holku z Nezvratneho osudu,co se snaží , no stejne na piruety měla beztak dublerku. ()

MikyS90

Make It Happen je film dvou tváří, té nepříliš povedené, která je charakterizována neoriginálním dějem, který je všem jasný už od první zápletky, ale přeci jen tento snímek má své kouzlo. To především díky tanečním vystoupením, krásné herečce a celkem kvalitní hudbě. Taneční čísla jsou velmi dobře poskládaná a jejich stopáž je akorátní, nepříliš dlouhá, příjemná na koukání. Dokaž to! je film na motivy Let's dance, Flashdance, či Honey, takže ničím novým nepřekvapí, přesto pro mě 3 a půl hvězdičky za sexy Mary Elizabeth v hlavní roli. ()

Blackburn8

3 hvězdy a to s hodně odřenýma ušima, a to jenom díky Mary Elizabeth Winstead.Jinak tanec a střih atd podmrůměrné hudba dobrá. ()

vieriX

Mě se film hodně líbil a to , že i obyčejná holka si muže splnit svůj sen stát se tanečnici. Mary Elizabeth Winstead je roztomilá a hýbat se umí skvěle. Jasně film je plný klišé, ale řekněte mi, který taneční film během posledních 10 let nebyl. Musím dat 70 procent. ()

habertek

Tak tento film není vůbec špatný! Určitě dopooručuju hlavně lidem co mají radi taneční scény apod. No jak tak koukám tak Varieté pěkně vykrádalo! ()

MaxForValue

Toto je čistý des, zlo najväčšieho rázu, klišé nad klišé. Dievča, ktorej zomrela matka a cíti sa opustená, prichádza do Chicaga,. kde ju najprv odmietnu na kastingu, no vzápätí jej v bare čašníčka z výrazu tváre vyčíta celý jej zlý osud a rozhodne sa jej pomôcť. Zamestná ju v nejakom evidentne soft-ero-strip klube, kde sa nielen zamiluje, ale si aj splní svoj celoživotný sen a zároveň samozrejme neustále bude bedákať nad tým, aký má strašný osud a čo všetko sa jej udialo. Nezmyselné dialógy tomu dávajú korunu. * za tanečné kreácie, ktoré tento film držia nad vodou. ()

PlysovyMacko

Generický tanečný film, ktorý nemá čím zaujať o tanečnici, ktorá po tom co ju nevezmú na školu sa stane hviezdou nočného klubu. Riešia sa rodinné hodnoty versus sny. Hlavná hrdinka sa ešte buchne do miestneho fešáka. Taká zívačka. Mary je moc zlatá. ()

MartyMcFly89

Člověk si musí uvědomit hodnoty. Tohle není odpad, má to pár kladných stránek. Hudba mezi ně ale nepatří (fuj fuj hudba), tanec mě vůbec nebere, ale asi je hezký. A Mary je hezká též. ()

kenny79

Proč se furt točí takové filmy? to je stále dokola. Chudá teenka (jak jinak) miluje tanec a jejím snem je dostat se na vyhlášenou školu v Chicagu.. co myslíte dostane se tam ??? ()

Prubner

V podstatě kopie Divokých koček, jen místo zpěvu jde o tanec. Najdete tu všechna existující klišé tohoto žánru (ano, všech tisíc !), takže jsem dopředu věděl nejen jak to skončí, ale co se stane za pět minut. Autoři se ani nepokusili o nějaký originální nápad nebo ozvláštnění, je to schematické až hrůza. Nebýt Mary Elizabeth, bylo by to k nevydržení. ()

lobo87

Splnený americký sen po milióntykrát. Ale to nevadí. Sympatické obsadenie, príjemná hudba, efektné tanečné vystúpenie (i keď si nie som istý, koľko ich predviedla Mary v skutočnosti) robia z tohto filmu nedeľnú poobednú oddychovku pre mladé páry... 55% ()

Hrus

Dvě hvězdičky jen a pouze za Mary Elizabeth a nějaká slušná taneční čísla a občas říznou muziku. Zbytek je odpad. ()

paniColombova

V Let¨s Dance byl teda tanec většího kalibru. Tam šlo o show vyrážející dech a profesionální tanec, tady nešlo ani o jedno z toho. V Let¨s Dance mě alespoň každý tanec posadil na zadek a nedovolil mě ani se otočit pro ovladač. Tady? Krmila jsem při tom malého :-) Slečinka by mohla dělat spíš tak profesionální striptérku, toť vše. A často tam hýbala bokama jako já na diskotéce. Jako v tanečním filmu musí jít hlavně o prvky profesionálního tance, každý pohyb musí být profi a ne aby tam tančila jako náctiletá děvčata na diskotékách, kroucení zadečkem a hýbání bokama a střídat to občas s profi tancem. Hrůze,trapný. 2 body za celkem ucházející výkon na konci. ()

Veeria

Taneční filmy mám ráda, ale tento kousek byl pro mne zklamáním...dokázala bych odpustit i předvídatelný konec, ale myslím si, že se mohlo z příběhu vytěžit mnohem více... ()

Ioanne

U tanečních filmů obvykle moc nehodnotím originalitu příběhu, herecké výkony nebo jaký má děj spád. Hlavní je tanec. Jenže ten tu za mnoho nestál. Navíc originalita, děj a herecké výkony byly podprůměrné i na taneční film. ()