Dokaž to!

všechny plakáty

Mladá Lauryn (Mary Elizabeth Winstead) pomáhá po předčasné smrti svých rodičů bratrovi Joelovi (John Reardon) s provozem autoservisu, který jejich rodina provozovala. Současně ale trénuje na zkoušky do taneční školy v Chicagu. Když je ale na zkoušce odmítnuta, nedokáže se vrátit zpátky domů. Dana (Tessa Thompson), se kterou se seznámí, jí nabídne možnost ubytování a sežene jí práci účetní v místním tanečním klubu.
Jednoho dne po zavření klubu, nedokáže Lauryn odolat pokušení a zkusí si zatančit na prázdném podiu. Místní DJ Russ (Riley Smith) ji při tanci uvidí a zjistí, že je dost dobrá. Zanedlouho se mu podaří prosadit, aby Lauryn dostala šanci naostro, ta po krátkém zaváhání souhlasí. Cesta za sny ale obvykle nebývá tak jednoduchá... (oficiální text distributora)

Lum3n

Ano, klišé je to plné až na půdu, ale kdo má rád taneční filmy a Mary Elizabeth Winstead (jakože si nedovedu představit, že jí někdo rád nemá) tak stráveného času u filmu litovat nebude. 70%. ()

blackrain

Film o velkém snu mladé ženy. Když nám o něco opravdu jde, tak to dokážeme. Sice mi to připomíná Flashdance a možná taky trochu Tanec s vášní. Jinak proti tomu nic nemám. Mě prostě filmy o tancování berou, i když pořád omílají to samé dokola. ()

Skip odpad!

Pitomá selanka o holce, co chtěla na taneční školu a po počátečním neúspěchu a práci v tanečním klubu se jí to nakonec co? No jasně. Herecké výkony podprůměrné, dialogy jak z nějaké telenovely. A ten tanec? Nejsem na tanec odborník, ale nic tak úchvatného, abych musel být ve finále v rauši, jsem nezaznamenal. ()

Chen

Mary to zachraňuje, to se ví, ale jinak je to snesitelná taneční jednohubka s lehce nadprůměrnými tanečními scénami a spoustou klišé. ()

O´Neill

Vážně nevím, proč jsem sledoval něco takového, ale stalo se. Na druhou stranu - hrůza to rozhodně nebyla. Hodně celý film zachraňuje Mary Elizabeth, na které to pochopitelně celé stojí. Ona ne jen, že hraje výtečně, ale zároveň je moc pěkná. Film je celkově o ničem, námět je až moc jednoduchý, ale to se tak nějak dalo čekat. 55% ()

Rodriguez

Hudebně-taneční film o holce co si myslí, že svět se točí neustále kolem ní, ale realita je dalece jiná - drsnější. Snaží se s tím vyrovnat, oporu nakonec nachází ve svém bratrovi, kterého se bála, že se jí vysměje, protože se nedostala na školu o které vždycky snila. Sladkých 50% ()

ifa

Neuvěřitelně neuvěřitelné osobitě hloupým způsobem.Šli jsme na tenhle film tak trochu z recese, ale to co tam předváděli, nevim nevim. Pokud nemáte názory na svět 14-ti leté holčiny, vyhněte se tomuto dílku. Nestojí to za to,ani trochu. ()

campix

Celkem slušná vykradačka Lets Dance, Divokých koček a jim podobným. Dokáži si představit daleko lepší věci na dělání než tento film . ()

c.tucker

Prostě taková rychlokvašená jednohubka, která vám svou klišovitostí někdy možná zaskočí. Mary Elizabeth mi byla protivná, ale i přesto jí to tancuje. ()

Ketchi

Hodnocení značně navyšuje Mary Elizabeth. Kdo nemá rád tuhle kočičku, co má nohy dlouhý jak hajzlovej pavouk, tak nemá jedinej důvod proč tenhle film zhlédnout. Je hloupej a nelogickej, třeba by mě zajímalo, od kdy se začaly kluby s tančícíma ženskejma plnit dalšíma ženskejma oproti obvyklé klientele úchýláků se stovkou v drobnejch. ()

KajusaK

No páni, takže drama jo? ... Typický taneční film, s naprosto klasickou zápletkou, předvídatelný až za roh. 3* díky úžasné hudbě a sympatickému hereckému obsazení. ()

ecceHOMMO

Postrádalo to lepší príbeh.....energiu, cit, ale najmä emócie....ikeď Mary nebola sexi len pri tanci.... môj výsledný dojem: tanec je in, poďme spraviť tanečný film ( hold, ale pre tentokrát rýchlokvasený...). ()

Pavlínka9

Další "romantická komedie" o tom, jak dívka ze zapadákova, sní svůj sen a jednoho dne se rozhodne si ho splnit, ale bohužel to nedopadne tak, jak si to představovala. Snímek má téma, kterým se zabýval už nespočet jiných filmů, ale tento je samozřejmě opět něčím výjimečným. Nějaký smysl v tomto filmu hledat nemůžete, zde si můžete pouze pobrukovat do rytmu hudby a mít hodně otevřené oči, abyste se mohli pokochat výběrem ostatních tanečnic :) Tento film je pro mě jen dalším z mnoha, u kterého si vždy pustím znovu jen ty taneční scény. Zbytek ne :) ()