Dokaž to!

všechny plakáty

Mladá Lauryn (Mary Elizabeth Winstead) pomáhá po předčasné smrti svých rodičů bratrovi Joelovi (John Reardon) s provozem autoservisu, který jejich rodina provozovala. Současně ale trénuje na zkoušky do taneční školy v Chicagu. Když je ale na zkoušce odmítnuta, nedokáže se vrátit zpátky domů. Dana (Tessa Thompson), se kterou se seznámí, jí nabídne možnost ubytování a sežene jí práci účetní v místním tanečním klubu.
Jednoho dne po zavření klubu, nedokáže Lauryn odolat pokušení a zkusí si zatančit na prázdném podiu. Místní DJ Russ (Riley Smith) ji při tanci uvidí a zjistí, že je dost dobrá. Zanedlouho se mu podaří prosadit, aby Lauryn dostala šanci naostro, ta po krátkém zaváhání souhlasí. Cesta za sny ale obvykle nebývá tak jednoduchá... (oficiální text distributora)

Izmo123

Po dlouhé době se zase dívám na nezávislý film který mi kdysi přišel dobrý ale teď když se na to podívám tak už celkem chápu proč má tenhle film nízké hodnocení, počítal jsem s tím že se ve filmu tančí ale zdá se mi že ten film dočista zapomíná na hlavní postavu a na je ji hloubku, když dojde na romantiku tak začne rozvíjet hlavní postavu ale poměrně dost rychle, hudba byla v určitou chvíli zvláštní a někdy ok, ovšem závěrečná píseň Just Dance od Lady Gaga byla nejlepší a na závěr choreografie která ze začátku ušla, potom dost meh protože to působilo dost nezajímavě až bych řekl že mi to vlastně nepřipomíná tanec navíc určité scény byli dlouhé až jsem si říkal že by se mělo přestat ale když přišla scéna která byla krátká tak jsem si zas přál aby to bylo o trošku delší aby to dodalo šmrnc ale jsou tu jisté momenty které byli tak akorát, ovšem dobrých tanečních pohybů se dočkáme takže ano pokud vám jde o tance tak ano doporučuji ale to by jste to museli vydržet asi asi 30 nebo 40 minut na druhou stranu ten film rychle šlape takže to je menší plus, hodnotím Postavy 6/10 Příběh 6/10 Choreografie 7/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐ 6/10 ()

gejzuško

Lauren je mladá, krásna, žije v zapadákove, má ťažký život a dokáže sa úchvatne vlniť a jej talent lemuje jeden veľký sen o tom ako sa dostať do veľkého mesta do veľkej školy pre veľké zvieratá. Vezmite veľmi neoriginálne dejové kostry všetkých tanečných ,,zázrakov,, posledných rokov, hoďte do jedného kotla, zamiešajte, načasujte správne dávky nie príliš správne ladeného klišé a máte Make it Happen aj s niekoľkými vydarenými choreografiami a songami, ktoré vás dostanú do varu. Problémom však je, že ani sympatická Mary Elizabeth Winstead (Death Proof, Final Destination 3) nedokáže utiahnuť tak nudnú, prvoplánovú a hlavne bezducho okopírovanú historku o dievčati čo si ide za snom. Na rozdiel od všektých cukrkandlov poslednej doby sa jednoducho tento film ani trochu nehrá na niečo viac a niekoľko krát som mal vážne len pocit akoby bol výsledkom nejakého nadbytku peňazí. Hlavný problém je, že sám film nevie či je viac FLASHDANCE alebo STEP UP, a keď vám dojde ako výrazne je celá hlavná linka (nehovoriac o finálnom vystúpení pred porotou) obšlahnutá z inak kvalitného SAVE THE LAST DANCE, uvedomíte si čo za umelú, neúprimnú a prešedivelú reklamu na NIč, bez štipky akejkoľvek invencie, ste práve videli. ()

feho312

Tu jednu hvězdu dávám jenom díky romantickému výrazu a hezkému tělu Mary Elisabeth Winstead. Film je jinak zlátaninou x krát opakovaných motivů, hned mě napadá Coyote Ugly. Bohužel ani taneční scény nestály za moc a jim bych kromě pokulhávající choreografie vytknul i hroznej střih, který byl díky nekvalitně natočeným scénám asi nevyhnutelný. Malé plus bych dal na závěr za hudbu. ()

Lucyane

Zbožňuju tanec a taneční filmy...tu energii, co z nich prýští, tu radost, ten optimismus...To vše mi tady strašně chybělo...Nudný podprůměr:-( ()

m.satty

Dívka, která přijede do Chicaga a její sen je tančit. Film je moc předvídatelný a na podobný námět už bylo natočeno mnoho filmů. Je pro ty, kteří nehledají hlubší myšlenku a pokud si u něj chtějí jen odpočinout. ()

zero_zelo

mno, zlatej flashdance. jako filmové pozadí při uklidu, vaření či žehlení je to ideální. jinak je to teda dost tragédie. i když nevím, nejsem zrovna diskotyp, třeba to někým hne :) nicméně kýč jak prase plný krásných inteligentních lidí na svém místě, kde i zlo je převlečené dobro a majitelka tanečního klubu mluví jak dalajlama :)))) ()

Fallstock

Mám ráda tancování. Každá dívka si chce splnit svůj sen. A tanec je dobrým výrazovým prostředkem. Mně se na to dobře koukalo, i když drama bych v tomhle filmu nehledala. ()

jawesy

U mě jsou to tři hlavně proto že mám slabost pro hudební (taneční) filmy. Jinak mi to příjde jaksi nedotáhnuté, opatrné nebo co. Nejde zrovna o strhující dílko každopádně, jako plus bych viděla závěr ve kterém autoři zbytečně neprotahovali finále a nenutili diváka sledovat 30 minut dramatického závěrečného tance kdy se vše stihne na poslední chvíli. Z tohoto filmu jsem jaksi na rozpacích, stavba vystoupení v tanečním klubu byla velmi zajmavá ale celkově děj trochu umíral. Prostě tenhle film asi jen pro příznivce hudebních filmů. ()

kritička

Dle mýho soudu je to film s nízkým rozpočtem, kterej má šanci bejt alespoň pro někoho ukázkou slušného tance. Hodně záleží na tom, jestli vás berou filmy o tancování. Hlavní herečka má šmrnc, válí a navíc má i drive. Umí prodat i to blbý kroucení zadkem, což každej nezvládá. Skvělá podívaná a super herečka v hlavní roli ... :) ()

jvoza

Film je od toho, abych se u něj bavil. Sice mi to trošku zkazil lehce předvídatelný konec a stejná dějová linie jako u podobných filmů, nicméně jsem se bavil od začátku do konce. ()

smazilek

pro pubošky dobrý, dceři se to docela líbilo....ale dle mého je škoda, že tu nejsou žádná chytlavá taneční čísla, na kterých přece podobné filmy stojí ne? ()

O_riginals

Od tohoto tanecniho filmu jsme cekali vsichni, jak jsme sedeli u DVD vice a bohuzel vsechny to zklamalo. Malo tanecnich scen a spatne vybrani herci. Bratr si byl az moc podobny s pritelem od hlavni hrdinky a nekdy byl problem je rozeznat:)). A na to ze snazila dostat na tanecni skolu tak jsme z ni videli jen prijimacky s panem reditelem. Dominika Cubanova z Ostrava City rekla ze to bylo trapne ()

kate1616

Tak trošku sladké a naivné. Film bol skvelý aj dej, ale očakávala som od neho trošku viac. Preto toto hoodnotnie... ()

Drakie

Bezvadný film, bavil mně a navíc jsem z něj nachytala spoustu inspirace k tanci. Osobně nepochopím lidi, kterým se film nelíbil, ale každý má svůj názor a já je hodlám respektovat. ()