Reklama

Reklama

Comeback - Série 1

(série)
Komedie
Česko, (2008–2009), 13 h 17 min (Minutáž: 25–29 min)

Kamera:

Viktor Smutný

Hrají:

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Martin Matejka, Aleš Putík, Jiří Maria Sieber, Olga Schmidtová (více)
(další profese)

Epizody(30)

Recenze (14)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Comeback ve své první řadě coby kvalitativně nesmírně nevyrovnaný a tvůrcovsky rozervaný projekt usilovně hledá vlastní tvář, paradoxně nejlépe se to daří Petru Fišerovi, ovšem v důsledku vlévá fanouškům sitcomů optimismus do žil.. Některé epizody se nestydím nazvat skvostnými.. ()

Reklama

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pří zpětném pohledu pro mě nejlepší český sitcom (1.serie ovšem mnohem lepší než 2.). Výborně nastavené figury, jejich interakce výborně funguje, hlášky jsou přitom mezi nimi ferově rozloženy- všechny dostávají prostor a všechny jsou ve svých polohách zábavné (baví mě vlastně všichni zúčastnění, včetně pravidelně hostujícího Žáčka). Scénaristé umějí gradovat pointy a z pevně nastavených charakterových vlastností dokáží vytěžit maximum. Nepamatuji, že bych se u domácího žánrového počinu tak často a hodně zasmál. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série si vydobyla velice zajímavou pozici mezi českým seriálovým mainstreamem. Na Novu začali koukat i její letití odpůrci a všechno se zdálo naprosto ideální. Dejdar s Matonohou fungovali s Batulkovou a Leichtovou v naprosto ideální souhře. Svým způsobem se našla i rodinka Babčáková, Doležalová a Ruml. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (44)

  • Tomáš (Tomáš Matonoha) si chce dát kečup, víčko je žluté, ale krátce potom, co se kečupem postříká, je víčko červené a když si pak sedne na gauč, víčko je opět žluté. (SONY_)
  • Pořad „Boží mlýny“ má ve své znělce písničku „My World“ od skupiny Metallica. (SONY_)

Reklama

Reklama