LadyPupu odpad!

Dneska si uděláme sýrovou omáčku... Do tý patří parmazán, ale když ho nemáte, to nevadí, dejte tam eidam. Když nemáte ani ten, nedávejte tam nic. Jirka a jeho pekelná gastronomie... ()

gjjm

Nechci tvrdit, že se mi ten pořad líbí, ale když jsem si všiml, jaký boj se rozpoutal mezi Pohlreichem a Babicou, nemohl jsem se nepodívat aspoň na dva díly. Můj názor je asi takovýto - Pohlreich vaří nesmyslně draze a nesmyslně nabubřele a snobsky, pročež mu to žerou (metaforicky i reálně) všichni, co si chtějí myslet, že jsou na úrovni. Ve skutečnosti jsou stejně jako Pohlreich arogantní snobi. Babica je trochu buran, ale jinak neškodný a narozdíl od Pohlreicha nikoho neuráží. Snaží se být vtipný, není...co byste chtěli od televizního kuchaře? Aby vám nějak inteligentně ukázal, jak se připravuje poživatelné jídlo, ne aby machroval se svými znalostmi a arogantně urážel všechny, kteří nemají obdobné. Za to ty tři hvězdičky. Zajímavé komentáře: Paldini. ()

Nihlathak odpad!

Prodavač lyží, známý propagátor dbalé neelegance, fanoušek Sparty a odborník na přísady a kečupy. To vše je Jirka Babica. Škoda, že není žádný kuchař. A už vůbec to není někdo, kdo by měl na to utáhnout celý pořad, i když je "o vaření". ()

Kmotr76

"Berte všechno tak zhruba s nějakou rezervou, pakliže nebudete mít todle, tak si tam dejte něco, co doma máte jinýho, jo, co se tak k tomu zhruba hodí." ()

cubiculla

Rádoby vtipný Mr. Babica, převážně nevzhledné a neoriginální pokrmy, no zkrátka pořad o vaření, u kterého nemám ani pomyšlení na jídlo... Navíc nechápu ten geniální tah TV Nova, pojmenovat po něm rovnou celý pořad, tím ho naprosto odstřelili! ()

shantim odpad!

Nehodnotím zde ani tak režii pořadu, ale jeho náplň. To co Babica vaří, to je odpad! A Babica je ještě horší než ten odpad. Do mínusu se ale jít nedá. Škoda. ()

Tereza666 odpad!

Ach ano, Nova vždycky příjde se skvělým pořadem. A když ne debilní duo Gondíkovic tak ODPORNÝ-USLINTANÝ-NESYMPATICKÝ Jirka Babica. ()

sskrblik odpad!

Na to, aby jste něco ukuchtili nepotřebujete žádnej pořad. Je sice fajn, že se ukáže příprava jídla, jenomže v rámci natáčení, několik střihů, několik nepřesně řečených formulací od samotného šéfkuchaře a jste tam, kde jste byli i bez videonávodu. Nesmyslné a zbytečné, jediné přínosné mohou být snad jen nějaké recepty, ale pochybuju, že by šlo vždy o nějaké novinky v gastronomii. ()

morena.jea odpad!

Teďka to budeme chvilku vopejkat, pak přidáme trochu sole a múžeme si nandávat. Je to výborný, levný a hlavně si to múžete udělat doma! ()

Castrator odpad!

Vemte maso, naklepte, posypte trochou sole (sic!), pepře, strčte do hrnce (když nemáte hrnec, strčte na pánev, když nemáte pánev, sežerte to syrový), nakrájejte dvě velké cibule, ty strčte za masem, zalejte olivovým olejem, přidejte koření (jedno jaký, prostě tam něco nasypte), smažte pět minut. Mezitím si nakrájejte zeleninu (podle toho, jakou kuchyni zrovna připravujete, když francouzskou, krájejte květák a papriku, když asijskou, krájejte rajčata a brokolici, když jihoamerickou, nakrájejte všechno, co doma máte, a posypte pepřem) a až bude maso hotové, hoďte na něj zeleninu a dejte do trouby na 200 stupňů. Na pět minut. Z trouhy vyndejte a máte univerzální jídlo, které se připravuje v Řecku, v Japonsku, v Číně, prostě kdekoliv. Dožírejte se pravou japonskou/italskou/indickou rýži vařenou podle toho, jak píšou na sáčku (ne abyste vařili podle toho, jak píšou na krabici, kreténi, na sáčku!). Brutální. ()

R´Hell odpad!

Nejsledovanější pořad ve svém čase?! Nezajímavé obyčejné recepty a nesympatický bručoun Babica, po kterém šílí všechny divačky (tvrdí Nova!). A můžeme si být jisti jeho recepty? Tamhle dejte to, tamhle to, a když to nemáte, tak to prostě něčím nahraďte... Už nikdy více! ()

MI-380

Nevařím, používané suroviny se mi nelíbí, samé smažení se mi nelíbí, ale Babica se umí pěkně jasně a stručně vyjadřovat, takže jsem měl pocit, že vše je jednoduché a že vaření už vlastně rozumím. Hodnoceno podle jednoho dílu, stejně jako u většiny seriálů na další díly už nemám náladu a čas. 30%. ()

svobik

Už delší dobu je to na hraně, za božské: "Uvařil jsem si vařenou bramboru", tam Jirkovi tu jednu pěticípou potvoru ale střelím. ()