Přenašeči

V tomto apokalyptickém příběhu postihla Spojené státy americké děsivá virová pandemie. Čtyři přátelé (Piper Perabová, Chris Pine, Emily VanCampová a Josh Berry) se jí snaží uniknout, ovšem brzy zjistí, že jsou si navzájem nebezpeční více než nákaza hrozící ze vzduchu. Čtyři přátelé jedou napříč pouští na pláž. Ovšem tohle není radostná oslava konce semestru. Snaží se utéct konci světa a také jeden druhému. Aby unikl smrtícímu viru, který nemilosrdně zabíjí všechny kolem, se Danny s bratrem Brianem, přítelkyní Bobby a kamarádkou Kate vydávají na cestu napříč jihozápadem USA. Hrají o čas a každá minuta je velmi drahocenná. Během čtyř dnů se skupinka studentů potýká s těžkými morálními rozhodnutími. Přátelé nakonec zjišťují, že největším nebezpečím nejsou smrtelní mikrobi, ale temná stránka jich samotných. (HBO Europe)

dundy666

Nevím jestli mi ve filmu nesedl poměrně chudý děj, nebo to bylo hraním na psychologické drama když na to film jednoduše neměl. Každopádně nebyl jsem nijak ohromen a od horroru bych určitě čekal nějaké větší drama, napětí a ostatní věci co k pořádnému horroru patří. Kromě postavy Briana mě film moc nezaujal a jednoduše konstatuji: "Slabý" ()

borohub odpad!

Teda dost mě tento film zklamal, docela jsem se na něj těšil, ale dosti brutálně zklamal - čekal jsem něco spíše podobného 28 dní poté, což byl velmi povedený kousek, ale prostě tohle? Nudných 80 minut. Ani se nedivím že to dávali v televizi tam málo kdy dávaj něco dobrého.. ()

Mr.Roman

Carriers mierne klame telom, keď sa v traileri vykresluje ako road-trip (zombie?) horor v postapokaliptickom svete. Apokalipsa a tak trochu road-trip áno, no skôr mierny thriller než horor. Avšak to nieje jediným kazom. Celkom dobré, hoci očividne finančne nenáročné (aspoň si myslím), prevedenie kazí fakt, že v poslednej dobe je "postapo" filmov hromada. Najmä tých, kde za skazu môže vírus, či iná príčina svetovej nákazy. Navrch priemerný príbeh, kde si hlavnú skupinku príliš neobľúbite. Chris Pine film nezachráni. Slabé tri. ()

Hatred

Výborné komorní postapo s uvěřitelným vývojem a chováním postav. Nic jsem od toho nečekal, o to více mě to překvapilo. ()

Greendell

Mám rád filmy s touhle apokalyptickou tématikou, takže jsem rád za každej další co se natočí. Je na tom znát ten menší rozpočet, ale i tak je to slušně natočený. Na rozdíl od jinejch filmů, kdy se už kolikrát modlim aby to skončilo, tak tady to mohlo klidně být i delší protože ten konec byl na mě docela rychle utnutej, škoda. ()

dzberry

Ročníková práce studentů filmové školy na téma „smrtící virus – člověčenství - road movie“... ti ze studentíků, kteří si netroufli na své ročníkové dílko samostatně, mohli pracovat ve dvojici...a tak dali kluci hlavy dohromady, nakoukali všechny možné dostupné virusfilmy, vytvořili bezbarvý kompilát a zadělali si na průměrné hodnocení za podprůměrný výsledek... ()

Daryl.Dixon

Obstojné drama o čtyřech lidech, kteří se snaží přežít nákazu nějaké chřipky, či co to bylo, která vyhladila skoro vše. Jako horor to bylo ale asi stejně tak strašidelné jako Nemocnice Chicago Hope. To i preventivní návštěva u zubaře je větší děs. Co se hereckých výkonů týče, tak vybočoval pouze Chris Pine a ta malá holčička, co hrála nakaženou. Ostatní mě nijak nedokázali vtáhnout do děje. Časem na to možná kouknu znovu, ale jen proto, že zapomenu, že jsem tento snímek už viděl. ()

Brano

Apokalypticky thriller, ktorého téma zostala nevyužitá. Taká nudnejšia road movie s menším náznakom hororu, ktorý je bez krvavých momentov a chýba mu tiež trocha desivejšia atmosféra. Rozhodne sú aj lepšie filmy na túto tému, ale aj tento sa dá pozrieť, ale veľmi nenadchne. Celé mi to prišlo trocha nedotiahnuté, miestami až príliš jednoduché. Ide skôr o psychologický film ako horor. ()

marek29

Posledních 15min jsem z důvodu únavy zaspal :( jinak to ale nebyl špatnej film. Vcelku napínavé, klasicky nalajnované drama (nemoc, pravidla, umírání), které udržuje napětí. Bohužel nedodržování pravidel a jiné "dnes tě neodprásknu, ale zítra mě popliveš a to už nebudu mít problém" scény táhnou film dolů někam do průměru.. Takže za mě 60% přesně jak tu svítí na CSFD. ()

Ravenous

A máme tu smrtící pandemii. Dramatická road movie po krásně liduprázdných dálnicích amerického středozápadu a veliké dilema mezi lidskostí a touhou přežít. Ano, film měl své mouchy, ale příjemně ubíhal a díky Puccimu a Pinovi jsem si ho užila ještě více. Plusem byl i super soundtrack, zvláště pak píseň od pro mě do té doby neznámé Niny Nastasii - Ugly Face v závěrečných titulcích. ()

oliveros

Absolútny priemer, ktorému sa vôbec nedarí vystrkovať rožky v ani jednom smere. Trošku drncne na nervy, trošku na city ale nikdy tak, žeby vo mne ešte teraz rezonoval. A tak len ďalšia vírusovka, na ktorú sa dobre pozerá, ale o ktorej sa na druhý deň už ťažšie rozpráva. Tento pokrm ostal nedosolený. ()

bosquete

Hnusná nemoc a putování čtveřice zdravých k cíli, zasurfovat si v moři, při striktním dodržení pravidla nemocný znamená mrtvý a je třeba se jej zbavit. Dosti realistické ztvárnění lidské povahy - starší brácha na špinavou práci, slečna soucitná, pošťuchovačka k činům a mladší brácha kritik, co si nechce zašpinit ruce. To, že nezemřeli všichni je logické a z děje je jasné, že dřív nebo později je zubatá nemine. Efekty jako v jiných filmech o epidemii, která vyhladí lidstvo. Když si odmyslím ty namaskované umírající, tak bych to považovala za dosti psychologický film. O tom, že to má být horor, jak jsem se v jednom z komentářů dočetla, dost pochybuji. ()

tremors

Celkem obstojný drama, ale horor určitě ne. Scénář je celkem povedenej, na herce se dá dívat, většinou se chovají rozumně, ale hororový prvky většinou ( čti skoro vždycky) chyběly. Průměrný film. ()

Kaffewelwet

hledám něco co se mi vlastně líbilo...snad jen pouze dvojice otce a dcery na začátku ( to film vypadal ještě nadějně)no a tím to končí. ()

AdrianaLarman

V podstatě, nic nového pod sluncem, ale slušně to utíká a alespoň já osobně jsem se od toho nemohla odtrhnout. Stopáž filmu taky není na škodu. :) ()