Mňam aneb Prima vařečka

(pořad)
  • Česko Tescoma prima vařečka (více)

Pro labužníky, gurmány, ctitele kuchyní různých národů, ale i pro ty z vás, kterým působí obtíže vymýšlení stále nových a nových jídel, je tu DVD plné dobrot a kuchařského umění. (oficiální text distributora)

Paity

Mňam abeb Prima dvojka obloustlých rádobykuchařů, kteří se snaží vypadat světově, ale světové nemají ani nože v kuchyni. ()

Foxhound#1

Zounarovi museli polovinu platu vyplácet v podobě těch jídel, jinak to si nedovedu vysvětlit. Dám jednu z nostalgie, když ten pořad teprv začínal a byla to celkem dobrá kuchařská soutěž. ()

Italiano odpad!

Tohle je, nebo spíš byla "píčovina" a ne český Master Chef. Nechápu, jak tahle blbost může mít víc procent, než česká verze amerického Master Chefa! ()

crackonosh odpad!

Pozvali jsme si do televize zpěváka, který byl na dovolené v Honolulu, aby nám ukázal, jak se dělá světová kuchyně. A jen tak mimochodem tady máme soutěž mezi dvěma tvořílky, co plní kuřecí prso tvarůžkem. Esence devadesátkových představ o gastronomii aneb Zvrácené televizní vaření v koncentrované podobě. ()

Speck

Dva docela příjemní chlapíci klohní, co já pamatuju, docela zajímavé šlichty. Jsou takoví dobrácky kulatí. Ti učili vařit i mojí babičku!!! ()

donnovann

* za moji bývalou češtinářku, která se zde párkrát objevila a u těch dílů jsem se opravdu velice bavil :D. Jinak samozřejmě tohle Prima snad nemyslí vážně. ()

Paja.93

Já na to koukávala s babičkou a prostě jako malýmu capartovi mi to připadalo jako zábavnej pořad. Babička jednou odtud vyzkoušela jeden recept a já se olizovala až za ušima. Navíc ty vařečky s očima se mi líbily, takže jsem si taky na jednu musela fixkou namalovat oči. ()

krasomama

Nikdy nezabudnem na jedného hosťa (meno už netuším), ktorý sa takto geniálne predstavil: "Přátelé mi říkají CHOLESTEROLOVÝ VRAH." ()

tonton78 odpad!

nechápu, opravdu nechápu jak ty rádoby kuchtíci můžou s klidným svědomím přesvědčovat národ o svých kuchařských kvalitách a zároveň mít spokojené spaní...aby je satan jebal ()