Hodně štěstí, Charlie (TV seriál)

Good Luck Charlie

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2010, 97x23 min

Bridgit Mendler, Leigh-Allyn Baker, Bradley Steven Perry, Eric Allan Kramer, Jason Dolley, Mia Talerico, Shane Harper, Lorna Scott, Gilland Jones, Stacey Travis, Zendaya, Diane Delano, John Ross Bowie, Matthew Moy, Paul Rae, Don McManus, Sarah Baker, Jack Plotnick, Bridger Zadina, Rachel Melvin, Shirley Jones, Andrew Caldwell, Luke Benward, Ava Sambora, Austin Rogers, Brigette Davidovici, Lauren Bowles, Melissa Tang, Rolonda Watts, Zach McGowan, Hong Chau, Alesha Dixon, Max Carver, Samantha Boscarino, Michelle DeFraites, Julie Wittner, Jordan Nichols, Lexi Medrano, Calum Worthy, Debby Ryan, Jon Reep, Julia Cho, Brendan Robinson, River Alexander, Madalyn Horcher, Jim O’Heir, Gregg Daniel, Taylar Hender, Gabriel Tigerman, Molly Burnett, Cyrina Fiallo, Ryan Lee, Ryan Newman, Rose Abdoo, Davis Cleveland, Adam Irigoyen, Skai Jackson, Tyrel Jackson Williams, Mary Scheer, Tucker Albrizzi, Cooper Barnes, Kiersey Clemons, Daniel Curtis Lee, Maribeth Monroe, G. Hannelius, Gianna Gomez, Coy Stewart, Rio Mangini, Henry Dittman, Dillon Lane, Tiffany Espensen, Dee Dee Rescher, Suzanne Krull, Jacqueline Buda, Jeff Doucette, Raymond Ochoa, Kevin Carlson, Izzy Palmieri, Mo Gaffney, Alan Rachins, David Arnott, Tabitha Morella, Carlos Lacámara, Jill E. Alexander, Jordan Lund, Miriam Flynn, E.J. Callahan, Karen Maruyama, Maurice Godin, Davenia McFadden, Ryun Yu, Mary Passeri, Brian Palermo, Cameron Boyce, Patrick Bristow, Steve Hytner, Stacy Hall, Lynne Marie Stewart, Joel McKinnon Miller, Vernée Watson-Johnson, Dan Desmond, Jennifer Hasty, William Allen Young, Allan Havey, Hayley Holmes, Christopher Gehrman, Dana Powell, Chris Wylde, Christopher Darga, Lynsey Bartilson, Ivar Brogger, Regi Davis, Doug Haley, Mia Cottet, Loren Lester, Matt Pascua, Tenzing Norgay Trainor

Scénografie:

Suzette Ervin

Přesto, že to často nedělám, ztotožňuji se s komentářem uživatele Tom_Lachtan a to na 100% !! Vzhledem k tomu, že to u nás doma hraje, díky potomkovi relativně často, mám tu čest tento velice povedený seriál pro děti znát. A opravdu existují mnohem vypatlanější seriály (typicky Královská dvojčata a Violetta na Disney), než je Charlie... Naopak tady to je mnohdy víc ze života, než v kdejaké Ulici a navíc podáno kultivovaně a vkusné pro nejmladší generaci... A pokud už tedy jsem neortodoxní artový kritik a vím to o sobě, tak se nebudu snižovat k hodnocení něčeho, čemu nerozumím...(7.4.2014)

Je hrozně snadý tvářít se, že je Hodně štěstí, Charlie hovadina pod úroveň vznešeného diváka, kterému nemůže sloužit ani jako kulisa pro slepování prasklého držáčku toaletního papíru, neboť k těmto účelům zcela samozřejmě sjíždí Tarkovského v HD kvalitě, ale ona je pravda trochu někde jinde, tohle je totiž seriál, který musí být přístupný mnohem více generacím, než jiné sitcomy a jednoduše si nemůže dovolit například humory o grupensexu s bandou vyvinutých černochů, ani poskakování plyšových tvorů, které vypadají jako zvětšená bakterie cholery. A tohle prostě funguje dobře, trapnost tu vlatně zcela není a jednotlivé postavy dokonce ani nejsou tak klišoidní, jak by mohli vypadat (aneb další důkaz debilnosti hodnocení, když divák vidí tak max. dva, nebo tři díly).(24.3.2014)

Tak nato, ze to chodi na Disneychannely ako serial miereny zjavne na mladez pubertalneho veku, je to az prekvapivo dobre. Ked to porovnam s Montanou Cyrrusovou a tomu podobnymi primitivnymi disney serialmy, tak toto je uplne ina liga, pozeratelna aj pre normalneho divaka. Dokonca si dovolim tvrdit, ze do vrecka strci aj slabsie sitcomy typu The Exes, Friends with better lives a pod., co su (by mali byt) relacie pre dospelych. Preto 3* urcite zasluzi .(25.12.2014)

Všetky disneyho seriály sú fajn. Toto je prvý s normálnou rodinou. Žiadna tajná popová hviezda, žiadny kúzelníci, žiadny hotel v ktorom sa objavujú celebrity. Za nápad a sympatickú rodinku :)) Obzvlášť mamka-chcembyťstár je perfektná a vidno že si prdlú rolu užíva, deti sú všetky sympatické a český dabing ako vždy u disneyho veľmi podarený(31.1.2011)

• Gromnir23

První díly a možná i celá první řada Hodně štěstí, Charlie byla v té době na Disneyho televizní stanici hodně příjemný zjev. Krásně svěží, rodinné a i jednou za díl vtipné (to se tak často Disney Chanelu nestává). A tak to mělo i skončit, protože s otřesností s jakou Hodně štěstí, Charlie pokračuje vstávají vlasy hrůzou.(10.6.2014)

• - O rolu Teddy sa uchádzala aj Sammi Hanratty. (mckika)

• - V poslední epizodě 4. série se poprvé v historii Disney Channel objevuje pár lesbiček. (ManOfPhoenix)

• - Seriál obsahuje i filmový speciál, který se odehrává mezi třetí a čtvrtou sérií. (ManOfPhoenix)