Reklama

Reklama

Hodně štěstí, Charlie

(seriál)
  • USA Good Luck Charlie
Komedie / Drama / Rodinný
USA, (2010–2014), 38 h 25 min (Minutáž: 22–50 min)

Hrají:

Bridgit Mendler, Leigh-Allyn Baker, Bradley Steven Perry, Mia Talerico, Eric Allan Kramer, Jason Dolley, Shane Harper, Lorna Scott, Gilland Jones (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(97)

Seznamte se s Duncanovými, jejichž život se obrátil naruby s příchodem novorozené sestřičky. Teenageři Teddy (Bridgit Mendlerová) a PJ (Jason Dolley) a jejich desetiletý bráška Gabe (Bradley Steven Perry) dostali od rodičů úkol pomáhat s malou Charlotte neboli Charlie (Mia Talericová). Rodiče Bob (Eric Allan Kramer) a Amy (Leigh-Allyn Bakerová) se snaží pracovat na plný úvazek, takže starší sourozenci do toho spadnou rovnýma nohama. Snaží se blíž seznámit s dětskou výživou, bryndáky, hlídáním a se všemi dalšími zábavnými i méně zábavnými činnostmi okolo výchovy malého dítěte. A samozřejmě se snaží vést při tom všem normální život teenagerů. Teddy zaznamenává každodenní rodinná dobrodružství do zvláštního videodeníku pro Charlie. Doufá, že v něm mladší sestřička jednou najde rady do života, až už její velká sestra nebude bydlet doma. (Česká televize)

(více)

Recenze (56)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Je hrozně snadý tvářít se, že je Hodně štěstí, Charlie hovadina pod úroveň vznešeného diváka, kterému nemůže sloužit ani jako kulisa pro slepování prasklého držáčku toaletního papíru, neboť k těmto účelům zcela samozřejmě sjíždí Tarkovského v HD kvalitě, ale ona je pravda trochu někde jinde, tohle je totiž seriál, který musí být přístupný mnohem více generacím, než jiné sitcomy a jednoduše si nemůže dovolit například humory o grupensexu s bandou vyvinutých černochů, ani poskakování plyšových tvorů, které vypadají jako zvětšená bakterie cholery. A tohle prostě funguje dobře, trapnost tu vlatně zcela není a jednotlivé postavy dokonce ani nejsou tak klišoidní, jak by mohli vypadat (aneb další důkaz debilnosti hodnocení, když divák vidí tak max. dva, nebo tři díly). ()

Gromnir23 

všechny recenze uživatele

První díly a možná i celá první řada Hodně štěstí, Charlie byla v té době na Disneyho televizní stanici hodně příjemný zjev. Krásně svěží, rodinné a i jednou za díl vtipné (to se tak často Disney Chanelu nestává). A tak to mělo i skončit, protože s otřesností s jakou Hodně štěstí, Charlie pokračuje vstávají vlasy hrůzou. ()

Reklama

RedRose 

všechny recenze uživatele

Přesto, že to často nedělám, ztotožňuji se s komentářem uživatele Tom_Lachtan a to na 100% !! Vzhledem k tomu, že to u nás doma hraje, díky potomkovi relativně často, mám tu čest tento velice povedený seriál pro děti znát. A opravdu existují mnohem vypatlanější seriály (typicky Královská dvojčata a Violetta na Disney), než je Charlie... Naopak tady to je mnohdy víc ze života, než v kdejaké Ulici a navíc podáno kultivovaně a vkusné pro nejmladší generaci... A pokud už tedy jsem neortodoxní artový kritik a vím to o sobě, tak se nebudu snižovat k hodnocení něčeho, čemu nerozumím... ()

matthew.17 

všechny recenze uživatele

Všetky disneyho seriály sú fajn. Toto je prvý s normálnou rodinou. Žiadna tajná popová hviezda, žiadny kúzelníci, žiadny hotel v ktorom sa objavujú celebrity. Za nápad a sympatickú rodinku :)) Obzvlášť mamka-chcembyťstár je perfektná a vidno že si prdlú rolu užíva, deti sú všetky sympatické a český dabing ako vždy u disneyho veľmi podarený ()

Melios 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V podstate sa to dá nazvať za detskú verziu Roseanne, čo vôbec nie je na škodu. Seriál si vďaka tomu dokáže upevniť svoju pozíciu a dobre vie, že svoj úspech stavia na nenáročných divákoch a malých deťoch. A výborne mu to vychádza. Síce mu to kazí samotný Disney, ktorý zakázal akýkoľvek deťom neprístupný humor, no vďaka tomuto faktu, sa zas nájdu diváci niekde inde. Príbeh je veľmi jednoduchý a to ho robí pochopiteľný pre väčšinu divákov. Skrátka dievčina menom Teddy točí video-denník pre svoju mladšiu sestru, ktorý má slúžiť ako časová kapsula, aby si to za pár rokov keď vyrastie pozrie a zaspomína na svoje detstvo. Nápad ako z 90. rokov....čo ma privádza k otázke: Môže nápad z 90. rokov uspieť aj dnes? Áno, môže ak ho podáte pútavo a zábavne....a to sa práve podarilo. Neodporúčam seriálovým kritikom... ()

Galerie (255)

Zajímavosti (22)

  • Jedná se o první a zároveň o poslední epizodu, která má ve svém názvu PJe (Jason Dolley). (SONY_)

Reklama

Reklama