Hodně štěstí, Charlie (TV seriál)

Good Luck Charlie

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2010–2014, 38 h 25 min (Minutáž: 22–50 min)

Andrew Orenstein

Bridgit Mendler, Leigh-Allyn Baker, Bradley Steven Perry, Mia Talerico, Eric Allan Kramer, Jason Dolley, Shane Harper, Lorna Scott, Gilland Jones, Stacey Travis, Zendaya, Diane Delano, John Ross Bowie, Matthew Moy, Paul Rae, Don McManus, Sarah Baker, Jack Plotnick, Bridger Zadina, Rachel Melvin, Shirley Jones, Andrew Caldwell, Luke Benward, Ava Sambora, Austin Rogers, Brigette Davidovici, Lauren Bowles, Melissa Tang, Rolonda Watts, Zach McGowan, Hong Chau, Alesha Dixon, Max Carver, Samantha Boscarino, Michelle DeFraites, Julie Wittner, Jordan Nichols, Lexi Medrano, Calum Worthy, Debby Ryan, Jon Reep, Julia Cho, Brendan Robinson, River Alexander, Madalyn Horcher, Jim O’Heir, Gregg Daniel, Taylar Hender, Gabriel Tigerman, Molly Burnett, Cyrina Fiallo, Ryan Lee, Ryan Newman, Rose Abdoo, Davis Cleveland, Adam Irigoyen, Skai Jackson, Tyrel Jackson Williams, Mary Scheer, Tucker Albrizzi, Cooper Barnes, Kiersey Clemons, Daniel Curtis Lee, Maribeth Monroe, Genevieve Hannelius, Gianna Gomez, Coy Stewart, Rio Mangini, Henry Dittman, Dillon Lane, Tiffany Espensen, Dee Dee Rescher, Suzanne Krull, Jacqueline Buda, Jeff Doucette, Raymond Ochoa, Kevin Carlson, Izzy Palmieri, Mo Gaffney, Alan Rachins, David Arnott, Tabitha Morella, Carlos Lacámara, Jill E. Alexander, Jordan Lund, Miriam Flynn, E.J. Callahan, Karen Maruyama, Maurice Godin, Davenia McFadden, Ryun Yu, Mary Passeri, Brian Palermo, Cameron Boyce, Patrick Bristow, Steve Hytner, Stacy Hall, Lynne Marie Stewart, Joel McKinnon Miller, Vernee Watson, Dan Desmond, Jennifer Hasty, William Allen Young, Allan Havey, Hayley Holmes, Christopher Gehrman, Dana Powell, Chris Wylde, Christopher Darga, Lynsey Bartilson, Ivar Brogger, Regi Davis, Doug Haley, Mia Cottet, Loren Lester, Matt Pascua, Tenzing Norgay Trainor, Katelyn Pacitto, Ely Henry, Brooke Baumer, Sonya Eddy, Phil Abrams, P.J. Marino, Steve Seagren, Jaylen Barron, Nicolas Bechtel, Brittany Ross, Jonathan Ryland, Ray Ford, Alberto Isaac, Pat Battistini, Raven Goodwin
  • Gromnir23

První díly a možná i celá první řada Hodně štěstí, Charlie byla v té době na Disneyho televizní stanici hodně příjemný zjev. Krásně svěží, rodinné a i jednou za díl vtipné (to se tak často Disney Chanelu nestává). A tak to mělo i skončit, protože s otřesností s jakou Hodně štěstí, Charlie pokračuje vstávají vlasy hrůzou.(10.6.2014)

Je hrozně snadý tvářít se, že je Hodně štěstí, Charlie hovadina pod úroveň vznešeného diváka, kterému nemůže sloužit ani jako kulisa pro slepování prasklého držáčku toaletního papíru, neboť k těmto účelům zcela samozřejmě sjíždí Tarkovského v HD kvalitě, ale ona je pravda trochu někde jinde, tohle je totiž seriál, který musí být přístupný mnohem více generacím, než jiné sitcomy a jednoduše si nemůže dovolit například humory o grupensexu s bandou vyvinutých černochů, ani poskakování plyšových tvorů, které vypadají jako zvětšená bakterie cholery. A tohle prostě funguje dobře, trapnost tu vlatně zcela není a jednotlivé postavy dokonce ani nejsou tak klišoidní, jak by mohli vypadat (aneb další důkaz debilnosti hodnocení, když divák vidí tak max. dva, nebo tři díly).(24.3.2014)

Nějak nechápu co všichni proti tomuto seriálu mají, pokud jste viděli Krok za krokem, Přátelé a podobně laděné sitcomy ...ano i Will a Grace a Dva a půl chlapa... nezapomeňme na samotný Disney (Kouzelníci z Weverly, Hana Montana, ...) všechny a to do jednoho jsou si podobné v tuposti... s více menší dávkou humoru samozřejmě dle dílu... když srovnám Charlie a tyhle všechny, tak mně tam nějak nepasuje.. proč? protože tak tupý není... Proč? Protože je uvěřitelný, není nudný a dá se a něj dívat opakovaně... čím to? Je poučený výše vyjmenovanými předchůdci :) ... notné plus jsou herci a nijak výrazný zcela boční námět videodeníčku... ...a k samotné postavě Charlie... proboha je to malé děcko nečekáte od ní nějaké výkony že ne? Dabing je skvělý dlouho jsem takový neslyšel. Takže rozhodně dle mého názoru nejlepší Disney Channel seriál ostatní mu nesahají ani po paty, podívejte se na více dílů,,, uvědomte si pro jakou věkovou skupinu je to dělané a hlavně že je to Disney channel.. pak hodnoťte(9.12.2011)

Přesto, že to často nedělám, ztotožňuji se s komentářem uživatele Tom_Lachtan a to na 100% !! Vzhledem k tomu, že to u nás doma hraje, díky potomkovi relativně často, mám tu čest tento velice povedený seriál pro děti znát. A opravdu existují mnohem vypatlanější seriály (typicky Královská dvojčata a Violetta na Disney), než je Charlie... Naopak tady to je mnohdy víc ze života, než v kdejaké Ulici a navíc podáno kultivovaně a vkusné pro nejmladší generaci... A pokud už tedy jsem neortodoxní artový kritik a vím to o sobě, tak se nebudu snižovat k hodnocení něčeho, čemu nerozumím...(7.4.2014)

Tak nato, ze to chodi na Disneychannely ako serial miereny zjavne na mladez pubertalneho veku, je to az prekvapivo dobre. Ked to porovnam s Montanou Cyrrusovou a tomu podobnymi primitivnymi disney serialmy, tak toto je uplne ina liga, pozeratelna aj pre normalneho divaka. Dokonca si dovolim tvrdit, ze do vrecka strci aj slabsie sitcomy typu The Exes, Friends with better lives a pod., co su (by mali byt) relacie pre dospelych. Preto 3* urcite zasluzi .(25.12.2014)

• - Seriál obsahuje i filmový speciál, který se odehrává mezi třetí a čtvrtou sérií. (ManOfPhoenix)

• - Seriál měl premiéru na Disney Channel ve Spojených státech dne 4. dubna 2010. Dále je vysílán v Kanadě, ve Spojeném království, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu od 14. května 2010. V České republice je vysílán od 5. června 2010 na Disney Channel ČR. (Čiban)

• - Bridgit Mendler (Teddy) a Shane Harper (Spencer) tvorili v tom čase pár aj v skutočnosti. (mckika)