Hanys_

Den Nezávislosti ft. Monstrum. Nevyrovnané a hlavně myšlenkově nedotažené, protože ten úplný závěr (ikdyž moc nevím, co jím chtěli tvůrci říci) je vlastně na celém filmu možná to nejlepší..4/10 ()

Junglista

Já se fakt musim smát... tentokrát eště ne ději, ale některejm zdějším uživatelům... uvědomte si, že nekoukáte na intelektuální scifi, ale ukázkovej B class movie. A co je na takovym béčku typický? Dementní postavy, scénář kvality desetiletýho dítěte, logický díry jak kráter Etny atd. Ale já se nad to umim povznést, protože vim dopředu na co koukám a nemusim si tu pak hrát na machýrka, co chápe všechny filmy od Lynche a tvrdí, že kromě Bergmana je všechno odpad (nadneseno). Ale k filmu. Postavy nesympatický, scénář místy hodně k smíchu, dialogy na odstřel, ale na druhou stranu solidní hudba a efekty vypadaj líp než na těch 10 mega. Akce rozhodně neni špatná (a je jí tak akorát) a ta nudnou vatu okolo betu jako nutný zlo. Přes to všechno sem se docela bavil a ten průměr ve formě tří *** si zaslouží. V rámci žánru pochopitelně. ()

Krabak

Je pravda, že se za celý film vlastně nic moc nestalo. Takže po stránce obsahové je to další z mnoha vymítacích filmů o momizemšťanech. Tenhle je výjmečný snad jen v tom, že to tentokrát pro lidstvo nedopadne nejlépe. Ovšem aby to nedopadlo zas tak černě, tak aspoň hlavní pár do poslední vteřiny filmu přežije. Co se týče filmu po stránce zpracování...Efekty, bitvy, detaily mimozemšťanů atd., tak jsou udělány vážně perfektně. A myslím, že i díky tomu u mě Skyline zabodovalo. Tak tedy ve zkratce... sednout, vypnout mozek, a jen koukat:-)__Teď dodatek pro lidi, co tento film už viděli: Pokud by někdo nepřekousl přenesení hl. hrdiny do příšerky, tak to zkuste brát z toho hlediska, že pokaždý se najde nějáký záludný program(v tomto případě mozek), který si nenechá jen poroučet, ale naopak myšlení vezme do vlastních rukou.--->80% ()

Milan25

Skyline je podle mě jeden z těch filmů, u kterých si říkáte, zda dat odpad nebo 5*. Já se ale nějak nemůžu ztotožnit ani s jedním. Efekty to má dobré, napětí tam taky je, scéna s leteckým útokem je chuťovka, ale! - nějak nejsem schopný určit zda to ten závěr zvedl, nebo totálně zazdil, a dále pak postavy jsou tupec jeden vedle druhého (nad mořem nejsou, odjedeme tam - eh??). Z filmu mám ale dobrý pocit, takže dávám tak 3,5*. ()

Holina

Tak slibný námět. Tak mizerné zpracování. Tak mizerný scénář. Tak mizerní herci. Z trailerů jsem nevěřil, že by mohl být Skyline špatný, ale mýlil jsem se. Nezáživná věc, ve které stojí za zmínku jen pár akcí, jinak není možné ztotožnit se s herci, některé triky jsou bídné a navíc to tak nějak chaoticky přeskakuje z místa na místo. ()

Corpsegrinder

Krásně depresivní sci-fi, jasně že zde je film urážen, to by přece nebyla elita ČSFD. Hlavně že shit jako je Světová invaze je hodnocen líp. Chápu i nechápu. ()

Dixiee

Monstra jsou vizuelně povedená, výbuchy a nárazy také. Na film se nedívám pouze kvůli speciálním efektům. Příběh zde značně pokulhává, je nudný, nezajímavý a neustálé poslouchání ječící ženy a dívání se na modré světlo mě za chvíli začalo nudit. ()

F.W.Colqhoun

Asylum, napadlo mě hned. A ono ne. I když fandím projektům mimo hlavní studia, někdy se na výsledku ukáže, že se zamítavé stanovisko velké produkce zakládalo na opodstatněných obavách z nevyhnutelnosti průšvihu. Stalo se. Skyline Colina a Grega Strauseových, odmítnutých, leč tvrdohlavých samo-producentů, opomíjí potenciálně silné stránky filmu - rozvernou béčkovost námětu, céčkovost scénáře, autentickou ošklivost herců a další neléčitelné sudby, a bere se nesnesitelně vážně. Základní situace vykradená částečně ze Dne trifidů by přitom mohla produkovat hodně legrace, kterou Strauseovi nicméně považovali zjevně za cosi, co se k jejich áčkovému trháku nehodí a žertů se vystříhali. Hladinu oceánu nudy nezáživných dialogů defloruje jistě nezáměrně jen několik šplíchanců srandy v podobě obětování postav. Vrchol nastává těsně před koncem, když hlavní hrdina umlátí emzáckou sentinelovou píču evidentně molitanovou tvárnicí. Ještě nudnější než Mortdecai. ()

aquiver

Pokud chcete na odreagování béčkový film o invazi mimozemšťanů, tak proč ne... Kdejaký blockbuster na čsfd s červeným zabarvením je přeci slabší. Triky jsou navzdory velmi nízkému rozpočtu dobré a není to jen o tom, jak armáda USA tuto hrozbu pod nálevem patosu zažene, snímek je civilnější... K dobrému filmovému zážitku by to však chtělo jistější režii s lepším budováním atmosféry a buď víc inteligence, nebo aspoň smyslu. Závěr se mi i přes svou béčkovost líbil, je originální, ale nikdo si nedal práci posunout to dál, nápadů by se našlo... O 7 let pozdější pokračování Beyond Skyline je pak u mě již propadák, neboť i ten poslední záchvěv originality je nahrazen jen akcí a snahou natočit stupidní blockbuster... 40 % ()

Bety88

Nejsem pravidelný divák sci-fi, protože mě zpravidla nudí, ale tady se to po vlažnějším začátku rozjelo vcelku hodně dobře, proto nechápu tak nízké hodnocení. ()

Prochy38

I když si myslím, že inspirace v Cloverfield-u musí být jasná, nepřišlo mi to tak zlé. Celkem sympatické obličeje, u dívek nejen obličeje:). Efekty opravdu na solidní úrovni! Nejde o nic originálního, ale mně se to prostě a jednoduše líbilo. Konec, i když jsem prve vyvracel oči tak nějak navnadil... Třeba se setkáme s pokračováním!! U mě dobrý! ()

chaometic

Působivé scifi na efekty, ale stejně jako další scfifi poslední doby u mě nezabodovalo. Děravý scénář, pořád to samé utíkají z budovy do budovy. Další film u kterého vložili většinu prachů za efekty a na zbytek nic pořádného nezbylo. Další věc, koho baví koukat na nezničitelné chobotnice? Opět inspirace Válka světů, monstrum apod. Celý scénář bych předělal a ten konec? To je pěkná rána do ksichtu. Jsem velmi sklamaný.....až na ty efekty. ()

quelhar

Vzhledem k tomu, že jsem podobný film i čekal, tak nejsem zklamán. Na to, že postavy se chovají nelogicky, už musíme být všichni zvyklí z podobných filmů typu Cloverfield a vůbec u Skyline se srovnání s Cloverfield přímo nabízí. Film je sice točen standardně a ne "Blair Witch" kamerou, to je ovšem jediný větší rozdíl, který stojí za zmínku. Proto nechápu, proč je Skyline o třicet procent níž, já hodnotím stejně... Že by byl takový rozdíl mezi chapadlovými a "elektronicky vypadajícími" emzáky? ()

ActiveWind odpad!

Chtěl jsem dát 1 hvězdu ale ten srdce rvoucí konec rozhodl o odpadu. Takovouhle bejkárnu jsem už dlouho neviděl. A ten příběh jedna báseň. O scénáři nemluvě. Je mi špatně...... ()

Hyb_rid

... a já bych na to zase tak neplival jako většina ostatních, jediné co mi vyloženě vadilo byla závěrečná scéna a fakt, že Balfour (opravdu tu hlavní roli nemohli dát někomu jinému?) časem získal nadlidskou sílu ... to jsem měl v ten moment taky chuť někoho roztrhat holýma rukama, ale ne emzáka spíš scénáristu ()

Crackonosc

Tak nějak nevidim důvod, proč by měl tenhle film existovat... Na invazi mimozemšťanů se podívám ve Dni nezávislosti, trikový orgie najdu v Transformers, herce jak z ochotnickýho divadla nevyhledávám a tupých filmů je dost na to, aby si mě našly samy. A ten konec! :-D ()

MilanQo

Výborný sci-fi film o skupine mladých ludí, ktorí sú na narodeninovej oslave a príde mimozemská invázia...Chvíľu to trvalo kým som sa dostal do deja ale potom to podla mňa nemalo chybu... a nečakaný koniec ma úplne dostal ale už som ticho nejdem viac prezrádzať ..:) STOJÍ ZA POZRETIE 8/10 ()